Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matek456

Dziewczyna nie robi mi loda

Polecane posty

Gość gość

Kurva znowu Ruda i Zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Over napisał:

Cofa się i cofa choć chce czuć te pocałunki i jego dłonie na piersiach. Płonie z pożądania i podniecenia i ciągle się cofa bo wie, że gdy pozwoli się złapać to ani  ona ani on nie będą potrafili zapanować nad rządzą i pragnieniem. Będzie czuła jego gorące dłonie na pupie, biodrach, między udami i już nie będzie mogła zapanować nad swoim ciałem. Odda się mu cała..zatraci w nim i odpłynie w ekstazie.

 

Przejeżdża dwoma palcami po jej udzie, potem po drugim, czuje cieknące, delikatne strużki. Z jej wnętrze bucha gorąco. Nie może się już powstrzymać i ściska silnie jego brodę, wczepia się w jego usta wysysając je i przygryzając i drapiąc po plecach. Ale zaraz odpycha go i ucieka, smyrając przed wierzchem dłoni podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że gdybyś ją kocham, seks i wszystko z tym związane nie bylo by problemem dla Ciebie. Jeśli kogoś kochamy to liczy się ta osoba, to jaki ktoś jest, jak nam się z tym kimś żyje i rozmawia, czy patrzymy w tym samym kierunku. Jeśli Ty już zaczynasz mieć jakieś wątpliwości związane ze swerą seksu, piszesz tu zamiast chcieć z nią o tym porozmawiać, zrozumieć....porównujesz ją do byłej, to coś jest nie tak w waszej relacji. Myślę, że jest się z kimś pomimo wszystkiego, a nie dla czegoś.... jeżeli to jest dla Ciebie problemem to znaczy, że powinieneś dac sobie spokój z tą relacją, bo nigdy nie będziesz szczęśliwy i spełniony przy tej kobiecie, skoro już zalisz się tutaj na tam głupie tematy. Jeśli nie potrafisz pogodzić się z tym jaka ona jest, nie pragniesz rozmowy z nią o tym, aby lepiej ją poznać choćby to miało trwać długo i etapami, to znaczy, że jeszcze nie jesteś emocjonalnie zdolny do prawdziwego związku. Seks to nie wszystko, nie tędy droga.... źle szukasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal

moze nie lubi go/.wna w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, kotwin napisał:

Przejeżdża dwoma palcami po jej udzie, potem po drugim, czuje cieknące, delikatne strużki. Z jej wnętrze bucha gorąco. Nie może się już powstrzymać i ściska silnie jego brodę, wczepia się w jego usta wysysając je i przygryzając i drapiąc po plecach. Ale zaraz odpycha go i ucieka, smyrając przed wierzchem dłoni podbrzusze

Wszystkie zmysły obudzone i pobudzone i przecież o to właśnie chodzi w tej gonitwie i polowaniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Over napisał:

Wszystkie zmysły obudzone i pobudzone i przecież o to właśnie chodzi w tej gonitwie i polowaniu 😉

To chyba teraz czas na ucztę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kotwin napisał:

To chyba teraz czas na ucztę?;)

Łagodną  czy na ostro, to już kwestia indywidualna i do trafienia w gusta ;) Ja tam lubię na ostro to i pieprz zawsze pod ręką i można pieprzyć wedle uznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Over napisał:

Łagodną  czy na ostro, to już kwestia indywidualna i do trafienia w gusta 😉 Ja tam lubię na ostro to i pieprz zawsze pod ręką i można pieprzyć wedle uznania 😄

Ja też zdecydowanie preferuje ostre. ale niekoniecznie muszę pieprzyć ręką. Ważne, żeby puściły soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kotwin napisał:

Ja też zdecydowanie preferuje ostre. ale niekoniecznie muszę pieprzyć ręką. Ważne, żeby puściły soki

Ręką to tak tylko, żeby Poprószyć i wyostrzyć zmysł smaku. Gdy zaczną puszczać soki to już kwintesencja smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Over napisał:

Ręką to tak tylko, żeby Poprószyć i wyostrzyć zmysł smaku. Gdy zaczną puszczać soki to już kwintesencja smaku 😉

A ten smak uderza mocniej do głowy niż alkohol, wystarczy kropla na czubku języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kotwin napisał:

A ten smak uderza mocniej do głowy niż alkohol, wystarczy kropla na czubku języka

Z każdą kolejną kroplą rośnie apetyt na więcej i mocniej by poczuć głębię smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Over napisał:

Z każdą kolejną kroplą rośnie apetyt na więcej i mocniej by poczuć głębię smaku.

To jest pewien paradoks, bo z każdą kolejną kroplą nie gasisz pragnienia, tylko je wzmagasz. Jak byś piła słodki nektar wprost ze źródeł rozkoszy, ta słodycz sprawia, że pragniesz więcej i więcej. To nie nie sam nektar, ale miejsce, z którego wypływa wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex232017

Hej jestem kobietą z kilkuletnim stażem. Przed mężem byłam w kilkunastu związkach i nie lubię robić loda nie kręci mnie to mam poprostu odruch wymioty czy to jest straszne. Dla mojego męża tak gdyż ie lubię tej formy seksu i wiem że jakbedzie mnie zmuszał to i tak nie dostanie tego. Taka jestem i co jest dziwna..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jak dla mnie. Nigdy nie spotkałem kobiety która by tego nie robiła. Pieszczoty oralne w każdą stronę są dla mnie normą i o ile partner zachowuje higienę, to problem jest dla mnie niezrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×