Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taki co to...

Dzień dobry kafe 😊

Polecane posty

44 minuty temu, Gość Chętny na cyber napisał:

Dzień dobry, czy jest już Niiisia, miss mokrego komunikatora?😊

Nie ma jestem ja 😎 ze mną nie podejmiesz  polemiki chłopcze 😜butki zdjęte, skarpetki czyste? 😎 lista zasad Savior vivre na drzwiach 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich 😊😊...z racji zbliżających się świąt wielkanocnych, chciałbym życzyć wszystkim...

Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do Was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie.😁😁

Basiu dziękuję za kawę 😊..coś od rana zabiegany jestem... później wpadnę wstawkę zrobić...🙂...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Monika napisał:

Hej podbijam, robimy temat, nie poddawac sie 😉

Teledysk kolorowy jak pisanka 🙂

 

Udanych Swiat 🙂

 

Hej😊...o to chodziło 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mow mi Maleńka
31 minut temu, Niiisia25 napisał:

Witam Was pięknie 😘

50 latka nawet rodziny się nie co dorobilas 😂😂😂 smuteczek

Mąż odszedł, du/pa urosła do gigantycznych rozmiarów, bezrobocie doskwiera, żyć nie ma po co, przegryw z ciebie totalny.  Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mow mi Maleńka
2 minuty temu, Niiisia25 napisał:

To dla hejterów z gościa 😄

 

 

Hehehe

Staruszko co tam nikt nie chce cie tknac nawet  kijem ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mow mi Maleńka
3 minuty temu, Gość Mow mi Maleńka napisał:

Hehehe

Staruszko co tam nikt nie chce cie tknac nawet  kijem ?????

 

Biedactwo ta Nisia...

Musi dwie takie same rzeczy kupować w rozmiarze xxxxxxxxl  i zażywać by pasowały 😂😂😂😂

Złośliwy grubasek z niej i do tego flejtuch 🤣🤣🤣🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
22 godziny temu, Taki co to... napisał:

Hej😊...o to chodziło 🙂

Tak, dziekuje :)

https://www.youtube.com/watch?v=WpYeekQkAdc

Wesolych Swiat Wszystkim :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Monika napisał:

Tak, dziekuje 🙂

 

Wesolych Swiat Wszystkim 🙂

 

Hej Monika😊 ,a ty nie w trakcie szaleństwa świątecznego ....masz zająca?😁...jak z białej czekolady to pisz zaraz gdzie kupiłaś 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 godziny temu, Taki co to... napisał:

Hej Monika😊 ,a ty nie w trakcie szaleństwa świątecznego ....masz zająca?😁...jak z białej czekolady to pisz zaraz gdzie kupiłaś 😁

Zajaca nie mam, mam pasztet z krolika :)

Ze slodkosci mazurek i babke.

Zajaczek przyjdzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 😊

Z racji niektórych komentarzy ,chcielibyśmy coś wyjaśnić,mówiąc "My",mam na myśli osobę która jest obecna od dłuższego czasu w mym życiu realnym i z którą na codzień jesteśmy narzeczeństwem.Do tej pory postanowiliśmy z Basia że nie będziemy nikogo informować,ale także że nie będziemy wprowadzać innych w błąd.To nie była forma zabawy,bo nigdy nikogo nie oklamalismy,zawsze pisaliśmy poniekąd prawdziwe rzeczy z naszego życia.Lecz teraz komentarze stały się częstsze,i dlatego uważamy że to i tak niczego nie zmienia..a więc ,tak..jesteśmy parą w życiu codziennym.Jesli ktoś uważał inaczej ,lub kogoś nieumyślnie wprowadziliśmy w błąd,przepraszamy.🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Taki co to... napisał:

Witam 😊

Z racji niektórych komentarzy ,chcielibyśmy coś wyjaśnić,mówiąc "My",mam na myśli osobę która jest obecna od dłuższego czasu w mym życiu realnym i z którą na codzień jesteśmy narzeczeństwem.Do tej pory postanowiliśmy z Basia że nie będziemy nikogo informować,ale także że nie będziemy wprowadzać innych w błąd.To nie była forma zabawy,bo nigdy nikogo nie oklamalismy,zawsze pisaliśmy poniekąd prawdziwe rzeczy z naszego życia.Lecz teraz komentarze stały się częstsze,i dlatego uważamy że to i tak niczego nie zmienia..a więc ,tak..jesteśmy parą w życiu codziennym.Jesli ktoś uważał inaczej ,lub kogoś nieumyślnie wprowadziliśmy w błąd,przepraszamy.🙂

😘😍 Dodam od siebie tak to prawda ☺️ Przepraszamy jeśli kto kolwiek został w jakiś sposób urażony. Jednakże uważam, że to nasza prywatna sprawa ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Basia8 napisał:

😘😍 Dodam od siebie tak to prawda ☺️ Przepraszamy jeśli kto kolwiek został w jakiś sposób urażony. Jednakże uważam, że to nasza prywatna sprawa ☺️

No to juz nie prywatna ;)

Gratulacje - dla mnie to nic nie zmienia czy Wy jestescie para czy nie - temat fajny i kulturalny i to najwazniejsze :)

Buziaki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiisia desperatka
7 minut temu, Niiisia25 napisał:

Bekę miodu? Ty lasuchu! 😕

"Autorze tematu sprawdź czy już Ci działa komunikator, sprawdź czy Ci działa komunikator, czy komunikator Ci działa sprawdź😊😍"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niiisia25 napisał:

Sprawdził? Daj znać 😕

Ma piękna narzeczoną, nie tak wulgarną jak Ty, mokra plamko z ero😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Niiisia25 napisał:

Dobra, miło było ale goście przyszli. 🤗

Zostań jeszcze mokra plamko w kroku🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim 😊...tak sądziłem że nikogo nie będzie 😉... święta, święta..kafe zwolniło tępa 😁...

Kto nie wstał rano mokry ten ma jeszcze szansę,dzień długi i "miss"mokrego do wieczora można pociągnąć 😁😁

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Basia8 napisał:

😜Nie wiem, ale wiem gdzie jestem ja 😜😋obrazili się na nas 🤔

ja też wiem gdzie cię ostatnio zostawiłem 😊..co do reszty ,to myślę że po świętach odpoczywają robiąc "nic szczególnego"..albo szczególnie nic ciekawego 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety ale wieść że jesteście parą nie przyniesie tematowi niczego dobrego z prostego powodu nikt nie lubi się grzać w cieple kochającej się pary a w zasadzie mało kto to lubi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szerlok
15 minut temu, Niiisia25 napisał:

Szerloku, słabe te motywacje 😄

Sprawdź lepiej czy Ci nie widać, że masz mokrą plamkę w kroku😄 

Że się oferujesz każdemu to dobra, ale skąd Ci przyszło do główki, ze autor człowiek widać na poziomie sie zainteresuje laską co pokazuje srom na dziale ero? 😄Wyobrażasz sobie, zeby jego delikatna narzeczona odpowiadała na pytania jaką ma bielizne i pisała ze ma mokro?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukacie dziury w całym pod każdym względem. Temat będzie istniał dopóki my tu jesteśmy. Jeżeli chodzi o "Nas" ufamy sobie, a rozmowa z innymi nigdy nie stanowiła dla nas problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ten sam

Witam stałych bywalców Kafeterii, dawno Was nie odwiedzałam, dziś poczytam co nowego w tematach. Kto tęskni, kto kocha, kto poobijany życiem. Czy dalej są brzydkie wpisy, czy jest wyższość moralna nad upadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim 😊..widzę sporo nowych twarzy 😊..już po świętach więc czas na "normalność"😒😁..błogie lenistwo skończone ,można zacząć ćwiczyć 😁😁

Wstawiamy coś na miłe popołudnie 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ale sie naszukalam tego tematu :O

Energia ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F5BsvBR14xM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jestem 😊...coś tu cicho...nikt kawy nie stawia...🤔.... wszystko zakurzone 😁😁......a niby święta były i porządki 😁.....

Ciekawe co robicie gdy was nie ma...🤔

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×