Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

4 godziny temu, dl-kaw napisał:

Hej czy ktoś wie o co chodzi z komentarzami pod jej najnowszym filmem?

Z tego co udalo mi sie dowiedziec, ponoc potracila jakies dziecko i jest pod nadzorem policji do wyjasnienia sprawy. Cholera wie ile w tym prawdy, nie widze zadnych zrodel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie dolnośląskiej policji nie ma słowa o takim wydarzeniu, więc to raczej nieprawda. Jest natomiast informacja o wypadku, w którym naćpany 35-latek śmiertelnie potrącił 7-letnią dziewczynkę i uciekł. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez znalzlam info o mezczyznie. Nie wiem, skad taka plotka, bo Boguslawa ani nie jest mezczyzna ani nie ma 34 lat xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach jeszcze było, że to zemsta jakiegoś Kacpra. Ktokolwiek to wymyślił (zakładając, że to nieprawda - a wiele na to wskazuje), trzeba mieć niezły przeciąg we łbie... 🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna plotka, przecież gęby się tak stało to nie nagrywała y tak spokojnie filmu o ulubionych kremach pod oczy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Milutka napisał:

Ale skąd się wzięła ta informacja, że to niby Ona! Została zgarnięta i została wypuszczona po kilkudziesięciu godzinach??? Filmik mogła nagrać dużo wcześniej. Przeważnie każda jutjuberka ma filmiki dużo wcześniej nagrane. Może nagra filmik wyjaśniający, bo to się robi chore:classic_dry:

Na pewno nic nie nagra, bo nawet w komentarzu jakimś napisała, że to bzdury, że nie zamierza się do tego odnosić i że najlepiej ignorować. I jeszcze "nikt o zdrowych zmysłach nie wypisuje takich bredni. Ktoś ma wielki problem i żal mi go". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dl-kaw napisał:

Dajcie spokój, komenda w Legnicy informuje o każdym pierdzie typu "stłuczka bmw i trabanta pod  chocianowem", "przejechał na czerwonym" albo "ktośtam w rowie" i opisuje zarys zajścia oraz kto w jakim wieku, czego się dopuścił i co ew mu grozi , a o śmiertelnym byłaby cisza, no ludzie 😄  Nie dajmy  się zwariować kilku chorym babom.

 

Też tak uważam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Milutka napisał:

Nie wiem po co robią taki cyrk i tak oczerniają kobietę? Przykre to:classic_dry:

Kacper jest mściwym, wrednym człowieczkiem i już dawno powinni go zamknąć za te oszustwa i pomówienia 🤦‍♀️

Edytowano przez Kargo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×