Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lilia

Bogusława Spryszyńska

Polecane posty

Gość Xxx

W takim razie życzę Ci miłego oglądania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
22 godziny temu, Gość luxi napisał:

 nic jej nie pomoze gada jak potluczona ma juz maniery starszego czlowieka, mlodosci to tam nie widac a zadbanie?od rana do nocy oblepiona kremami i makijazem strarosc nie radość

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość PAULI-na napisał:

...i dla takich kobiet tworzy swoje filmy: brzydszych, biedniejszych, jeszcze gorzej starzejacych sie i jarmarcznych.

Co  by  się   popisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogiwidqo

gwiazda dla widzek ktore pisza:

Pielegnacja jest szalenie wazna w dobrym wygladzie skory

takie matolki sfiksowane na zatrzymaniu mlodosci nie potrafiace zlozyc zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kanal pt Kacik geriatryczny 58 letniej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

jak na Panią kierownik biblioteki bardzo ubogie słownictwo. Goni za minionym. ja nie widzę w tej kobiecie radości zycia tylko pogoń za młodościa. zero ikry. jedynie na plus to, to,że nie ukrywa,że zaczeła nagrywac i nagrywa dla darmowych kosmetyków - pewnie w poszukiwaniu za eliksirem młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelotem

Absolutnie wygląda na swój wiek a nawet, z początku, dawałam jej więcej. Szczególnie w czarnych włosach. Teraz się przyzwyczaiłam i, faktycznie, miewa lepsze dni i wygląda młodo i świeżo, ale zawsze na 50+. Gładka buzia, ale jednak owal mocno zjeżdża jak u każdej 50 latki. 40 lat? To typowe słodkopierdzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.05.2019 o 23:43, Gość Gos napisał:

a ja ją nawet lubię. potrafi pokazać klasę, np. jak wtedy, gdy atakowali Szusz pod którymś z jej filmów. nawet najlepsza "przyjaciółka" ani jej łysolek nie odnieśli się do komentarzy, a Bogusia poprosiła, żeby nie pisać takich rzeczy pod jej filmami. 

wydaje się dość ciepłą osobą, a że nagrywa filmy o kosmetykach?... myślę, że jest na to zapotrzebowanie, bo mało jej youtuberek w jej wieku, a każdy się przecież zestarzeje, i fakt, że mam 20 lat mniej niż ona nie powoduje, że nie interesują mnie kremy przeciwzmarszczkowe.

poza tym jako jedna z niewielu vlogerek mówi w miarę ładną polszczyzną i stosuje zdania wielokrotnie złożone. ;)

Chyba jaja sobie robisz pani od zdań podrzędnie złozonych :)

Juz tak jak ona kaleczy język polski, to się rzadko zdarza.

"czwiczę"

"weznę"

szok po prostu nie da się tego słuchać bez żenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

gdyby byla zadbana czyli  dbajaca o siebie, zdrowie kobieta, nie nakladalaby na skore tyle badziewia i nie wstrzykiwala botoksu to jest ostrzyknieta  i otynkowana baba uzalezniona od kosmetykow, udajaca szczesliwa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Można nic nie nakładać i wygladać jak inna babcia jutuba detox klucz do zdrowia. Pani ma tyle lat co Bogusława. Dwa stare pierniki widzace to czego nie ma hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, Gość przelotem napisał:

Absolutnie wygląda na swój wiek a nawet, z początku, dawałam jej więcej. Szczególnie w czarnych włosach. Teraz się przyzwyczaiłam i, faktycznie, miewa lepsze dni i wygląda młodo i świeżo, ale zawsze na 50+. Gładka buzia, ale jednak owal mocno zjeżdża jak u każdej 50 latki. 40 lat? To typowe słodkopierdzenie. 

Dokładnie. Twarz zjeżdża i zatrzymuje się pod brodą tworząc zwisy. Dodatkowo bardzo duża odległość miedzy nosem i ustami z wyraźnie zaznaczonymi bruzdami nosowo wargowymi jasno wskazują na kobietę grubo po 50tce. Sama gładka skóra nie świadczy o wieku. Tu chodzi o sam układ mięśni i tkanek. Z wiekiem to wszystko zjeżdża w dół i po tym oceniamy naocznie wiek danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CBS

gustownie ubrana : -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyga.nka

metrykalnie pani dobrze po 60, mentalnie po 70 wizualnie 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Ona ma 60lat trochę sobie odjęła. Z Tęsknoty za dziećmi zabija czas przed kamerka (rozmowa przez telefon to nie to samo co obecność dzieci w domu. Nadmiar kosmetyków to nadmiar konserwantów dla naszego zdrowia. Co do obrony szusz to kto ją lubi i za co? Stoi przed lustrem i 10minut autfit prezentuje próżna baba bez ambicji i celu w życiu starzeje się i ani dzieci ani normalnego obiadu nie zrobi, kuchnia z pokojem to jak tu Gary stawiać i brak okapu. Paczki daremne pokazuje a młodzież myśli że wszystko musi być LV, Guczi, majkel kors, itp. Mieć pożyczkę na kont i kupować częściowo dostaje takie rzeczy. Dla mnie to snob i żaden materiał na żonę. Wary pompuja i wyglądają jak te........ Niech każdy się domysli co mężczyzna ma na myśli 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 8.05.2019 o 13:48, Gość gosc napisał:

Bardzo ją lubię. Ma spokojne, ustatkowane życie, dzieci odchowane itd. , więc może sobie pozwolić na fanaberie i skupiać się na tym, co sprawia jej radość. Czy jest infantylna? A dlaczego miałaby nie być? Sama jestem dość infantylna i dobrze mi z tym. Fajnie by było, gdyby jej kanał ewoluował w jakąś stronę vlogową, wycieczki na rowerze, zdrowe odżywianie itd. Mogłaby zainspirować kobiety w swoim wieku i pokazać, że pielęgnacja, to nie tylko kosmetyki 🙂 

Tak, niedługo zainspiruje... Operacja plastyczna jak sama wspomniała. Był botoks, owal leci na łeb na szyje, kremy nie pomagają więc skalpel tuż tuż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie skalpel tylko nici 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
Dnia 11.04.2019 o 14:01, Gość Gość napisał:

Trzeba na prawdę bardzo postarać się, żeby w tym wieku być tak nudną, infantylną kobietą o ograniczonych zainteresowaniach, patologicznie skoncentrowaną na zatrzymaniu już dawno zwiędłej urody.

I co, lepiej się poczułaś pisząc taki nieprzyjemny komentarz? Może ty masz coś ciekawego do zaprezentowania? A jak myślisz, jak ty będziesz wyglądać w jej wieku? Być może gorzej. Chcesz aby ktoś tak o tobie mówił gdy będziesz w jej wieku? Co za bezmyślne tępe dziewuszyska na tym świecie, takie wredne prymitywne, złe. Idż na spacer, pomyśl nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala
Dnia 11.05.2019 o 23:26, Gość gosc napisał:

Dokładnie. Twarz zjeżdża i zatrzymuje się pod brodą tworząc zwisy. Dodatkowo bardzo duża odległość miedzy nosem i ustami z wyraźnie zaznaczonymi bruzdami nosowo wargowymi jasno wskazują na kobietę grubo po 50tce. Sama gładka skóra nie świadczy o wieku. Tu chodzi o sam układ mięśni i tkanek. Z wiekiem to wszystko zjeżdża w dół i po tym oceniamy naocznie wiek danej osoby.

Niestety kochana, ale każdą z nas to czeka w jej wieku. Więc nie krytykuj tak dosadnie, bo nie jest to przyjemne. W ogóle starość jest dla kobiety wstrętna, postaw się a jej miejscu. Nie każda kobieta radzi sobie dobrze z upływającym czasem. Ja już mam po 40tce i mimo że wyglądam młodziej o co najmniej 5 lat to i tak przeraża mnie starość, brzydkość. Nie chodzę do kosmetyczki, nie robię botoksów i nigdy nie rnakładałam maseczek , cieszę się że wyglądam młodziej ale mimo wszystko przeraża mnie że za 10 lat będę stara, że skóra juz nie taka jak ma się w wieku 30 lat.Szanujcie swoją młodość która mija szybko i bezpowrotnie i szanujcie osoby starsze, bo to samo was czeka! A nie chciałabyś chyba być krytykowana że jesteś stara, wszystko leci ci w dół, że pomarszczona itd? Wystarczy że sama będziesz to wiedziała, więc nie dobijaj na forum publicznym osób które przez to przechodzą, bo jak wyżej wspomniałam nie każdy sobie z tym radzi, a nie wiadomo czy ty też sobie będziesz umiała z tym radzić.Może też zaczniesz uciekać w botoksy, kwasy i naciąganie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma

Dokładnie, krytykować to można grawitację i naturę, że tak dowala kobietom w pewnym wieku. Nie rozumiem po co komuś to wytykać, skoro wszystkie nas to czeka. O ile taka szusz jest jeszcze względnie młoda, a zniszczyła sobie cerę, owal, usta i włosy, co nie wróży dobrze jak zacznie się menopauza, to pani Bogusława wyglada przyzwoicie jak na swój wiek. Znalazła sobie fajne zajęcie, ma na pewno swój target. Młode dziewczyny nie muszą tam zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola
Dnia 7.05.2019 o 22:43, Gość luxi napisał:

 ma juz maniery starszego czlowieka,

Ale ty też bedziesz miała takie maniery kiedyś. Naturalny stan rzeczy. Po co to krytykować, skoro człowiek dojrzewa i inaczej się zachowuje i wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscina

cytat :A nie chciałabyś chyba być krytykowana że jesteś stara, wszystko leci ci w dół, że pomarszczona itd? Wystarczy że sama będziesz to wiedziała, więc nie dobijaj na forum publicznym osób które przez to przechodzą, bo jak wyżej wspomniałam nie każdy sobie z tym radzi, a nie wiadomo czy ty też sobie będziesz umiała z tym radzić.Może też zaczniesz uciekać w botoksy, kwasy i naciąganie. 

odpowiedz. pewnie jestem krytykowana, ale nie wystawiajac sie na jutubie nie jestem zainteresowana co mysla o mnie inni ludzie, ona jest, czeka na pochwaly i pokazuje swiatu jak wyglada, w co sie ubiera, jak niepoprawnie posluguje sie ojczystym jezykiem w ieku 60 lat. Piszesz ze nie kazdy radzi sobie ze staroscia............to moze tez zacznij nagrywac i starosc okaze sie latwiejsza do zniesienia :-D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucerito

W ogóle starość jest dla kobiety wstrętna, postaw się a jej miejscu. Nie każda kobieta radzi sobie dobrze z upływającym czasem. Ja już mam po 40tce i mimo że wyglądam młodziej o co najmniej 5 lat to i tak przeraża mnie starość, brzydkość. Nie chodzę do kosmetyczki, nie robię botoksów i nigdy nie rnakładałam maseczek , cieszę się że wyglądam młodziej ale mimo wszystko przeraża mnie że za 10 lat będę stara, że skóra juz nie taka jak ma się w wieku 30 lat.Szanujcie swoją młodość która mija szybko i bezpowrotnie i szanujcie osoby starsze, bo to samo was czeka!

X

Ty tak serio? Starość jest straszna, ale chyba tylko dla kobiet, które poza własnym wyglądem i ego nie mają niczego w życiu. Przeraża Cię, że będziesz stara? To przejdź się do hospicjum - tam zobaczysz młodych ludzi, którzy nigdy się nie zestarzeją, bo wcześniej umrą. Zatem doceń to, co masz. Przykre, że można mieć ponad 40 lat i pisać takie głupoty, które mogłaby pisać ewentualnie nastolatka. To chyba oczywiste, że Twoja skóra za 10 lat już nie będzie taka sama, jak w wieku 30 lat. Myślałam, że to normalne. Tak samo jak dziesięciolatek nie wygląda tak samo jak dwudziestolatek. Co Cię w tym dziwi? To odwieczne prawo natury, biologii, przemijania. Dlaczego chciałabyś być ciągle młoda? Tylko po to by puszyć się jak paw na spotkaniu z koleżankami, że wyglądasz lepiej? Kobieto, zacznij żyć, bo ja na onkologii codziennie spotykam ludzi, którzy żałują, że wcześniej nie doceniali swojego życia i przejmowali się pierdołami właśnie. Spójrz za okno na przyrodę - ona także przemija, zmienia się. Zamiast płakać nad zmarszczkami zrób wreszcie coś naprawdę ważnego w życiu.

Aha, i jeszcze jedno. Ja szanuję ludzi, którzy zasługują na szacunek niezależnie od tego, jak pomarszczone twarze, więc dzięki za dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W odpowiedzi
9 minut temu, Gość Lucerito napisał:

W ogóle starość jest dla kobiety wstrętna, postaw się a jej miejscu. Nie każda kobieta radzi sobie dobrze z upływającym czasem. Ja już mam po 40tce i mimo że wyglądam młodziej o co najmniej 5 lat to i tak przeraża mnie starość, brzydkość. Nie chodzę do kosmetyczki, nie robię botoksów i nigdy nie rnakładałam maseczek , cieszę się że wyglądam młodziej ale mimo wszystko przeraża mnie że za 10 lat będę stara, że skóra juz nie taka jak ma się w wieku 30 lat.Szanujcie swoją młodość która mija szybko i bezpowrotnie i szanujcie osoby starsze, bo to samo was czeka!

X

Ty tak serio? Starość jest straszna, ale chyba tylko dla kobiet, które poza własnym wyglądem i ego nie mają niczego w życiu. Przeraża Cię, że będziesz stara? To przejdź się do hospicjum - tam zobaczysz młodych ludzi, którzy nigdy się nie zestarzeją, bo wcześniej umrą. Zatem doceń to, co masz. Przykre, że można mieć ponad 40 lat i pisać takie głupoty, które mogłaby pisać ewentualnie nastolatka. To chyba oczywiste, że Twoja skóra za 10 lat już nie będzie taka sama, jak w wieku 30 lat. Myślałam, że to normalne. Tak samo jak dziesięciolatek nie wygląda tak samo jak dwudziestolatek. Co Cię w tym dziwi? To odwieczne prawo natury, biologii, przemijania. Dlaczego chciałabyś być ciągle młoda? Tylko po to by puszyć się jak paw na spotkaniu z koleżankami, że wyglądasz lepiej? Kobieto, zacznij żyć, bo ja na onkologii codziennie spotykam ludzi, którzy żałują, że wcześniej nie doceniali swojego życia i przejmowali się pierdołami właśnie. Spójrz za okno na przyrodę - ona także przemija, zmienia się. Zamiast płakać nad zmarszczkami zrób wreszcie coś naprawdę ważnego w życiu.

Aha, i jeszcze jedno. Ja szanuję ludzi, którzy zasługują na szacunek niezależnie od tego, jak pomarszczone twarze, więc dzięki za dobre rady.

 Daruj sobie tą agresję i pisanie o hospicjach ok? Pokaż mi kobietę która nie chciałaby być zawsze piękna i młoda. Żadna kobieta nie chciałaby się starzec, musi to jednak zaakceptować z wielkim bólem ale zawsze jest to przykre. Co w tym dziwnego? Może spuść z tonu. I nie tobie oceniać jakie kto ma spojrzenie na życie. Bo to sprawa indywidualna. Nigdy nie wiesz co ktoś przeszedł w życiu. Poza tym nie napisałam że starzenie się jest moim życiowym problemem, tylko że dla każdej kobiety jest przykre, mnie również to przeraża bo nie łatwo to zaakceptować.Co w tym dziwnego? O Akurat zdanie koleżanek czy błyszczenie przed nimi jest dla mnie najmniej ważne. Zanim coś palniesz to czytaj ze zrozumieniem. A życie i tymbardziej przyrodę doceniam każdego dnia, uwierz mi. I Tobie też radzę to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Marnie widze za kilka czy kilkanaście lat te wszystkie króliki doswiadczalne wcierajace w siebie i wstrzykujace pod skòre  to co zobacza w reklamach albo co dostana w paczkach  Pani Boguslawa na pewno nie prowadzi zdrowego stylu życia   wszystko co pokazuje w filmach po prostu temu przeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Ja już mam po 40tce i mimo że wyglądam młodziej o co najmniej 5 lat to i tak przeraża mnie starość, brzydkość.

XXXXX

To zapisz się na terapię do psychiatry skoro przeraża cię starość i 'brzydkość'.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Put

Ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no tak, bo kobieta prze 40-stka powinna ubierac sie jak stara baba 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khloe

ja lubię ją sobie puścić w tle od czasu do czasu

w sumie chyba ją lubię 🙂 

dziś obejrzałam sobie  filmik z 6go maja i zszokowały mnie trochę buty, które sobie kupiła - miałam ją za elegancką babkę a tu takie buciska O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivo
1 godzinę temu, Gość khloe napisał:

ja lubię ją sobie puścić w tle od czasu do czasu

w sumie chyba ją lubię 🙂 

dziś obejrzałam sobie  filmik z 6go maja i zszokowały mnie trochę buty, które sobie kupiła - miałam ją za elegancką babkę a tu takie buciska O.o

odkad nagrywa ma babciowaty styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khloe
48 minut temu, Gość Ivo napisał:

odkad nagrywa ma babciowaty styl

ale te buty to nie jest styl "babciowaty" moim zdaniem

to jest coś, co aż trudno nazwać, totalne bezguście na platformie, z jakimiś napisami, światełkami, bóg wie czym

czasami w carrefourze takie widuje w tych koszach z badziewiem, ale te jej to raczej tanie nie były

no nic, ani nie moja sprawa, ani pieniądze - ot, takie luźne spostrzeżenie 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×