Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filologia

Kochani nauczyciele

Polecane posty

Gość Filologia

Jestem całym sercem z nauczycielami. Powinni więcej zarabiać i żal mi ich bo okazuje się teraz, że zostali wciągnięci przez Związek Naiczycielstwa w polityczne rozgrywki z ciosami poniżej pasa. Myślę, że mało kto się spodziewał takiego rozwoju spraw. Rodzice zmieniają zdanie i stają się wrogami nauczycieli. To nie jest ich wina... Nie krzywdzcie ich słowami.

Czy ktoś jeszcze szanuje nauczycieli jak ja? Ktoś jest sercem z nimi? 

Nie jestem nauczycielem, tylko jestem mamą i kocham język polski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja myślę, że podwyżki powinny być i będą, ale rozsądne kwoty. Jeśli nauczyciele będą się upierać przy bardzo wysokich sumach i sytuacja nie zmieni się przez kolejny tydzień, dwa, trzy to niestety, ale większość rodziców straci cierpliwość. Jestem za podwyżkami, ale obawiam się, że moja cierpliwość również się skończy. Powinny być rozmowy, negocjacje, a nie oni sobie gadają o jakichś obradach po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Bo nauczyciele już dawno by się zgodzili na te propozycje rządu gdyby nie ZNP , który jest przez opozycję podkręcany co rusz . Ten cały przewodniczący przecież zawsze na zjazdach PO był i dlatego taki zamęt robi i do chaosu dąży,  PO wykorzystuje go do swoich celów bo już nie wiedzą co wymyśleć desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie, a jak TVN nagle pokochało nauczycieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obrali sobie na przywódcę cwaniaka-który zarabia 3 razy tyle co oni. 

Ten strajk nie jest o godnosc czy dobro dz sieci bo poza zadaniami finansowymi nie chcą zmian systemowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przywódca ZNP zrobił nauczycieli w konia. Bo przecież wiadomo, że głównie chodziło o podwyzki dla nauczycieli. A tu się okazuje, że on nie jest zainteresowany tylko utrudnia i wymyśla już niewiadomo co. Przez niego nauczyciele tracą w oczach społeczeństwa. 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na początku byłam sceptycznie nastawiona. Ale z każdym dniem jestem coraz bardziej za nauczycielami. Rząd się tylko ośmiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z pewnością przewodniczący całego tego cyrku będzie miał nagrodę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, a jak TVN nagle pokochało nauczycieli:D

Właśnie pokazali wypowiadającego się nauczyciela jak im ciężko na tle, zastawionego słodkościami, stołu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Na początku byłam sceptycznie nastawiona. Ale z każdym dniem jestem coraz bardziej za nauczycielami. Rząd się tylko ośmiesza.

Dokładnie.I zadni trolle nie przekonaja mnie,że rząd ma rację.

Jest zle a PiS mówi,że jest dobrze 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X"xxx

Drodzy nauczyciele, cierpliwość rodziców jest wyczerpana. Wiadomo każdy chce zarabiać więcej, ale nie kosztem uczniów, rodziców. Im dłużej będzie trwał protest, to przepaść między rodzicami, a nauczycielami, będzie się powiększać.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja myślę, że podwyżki powinny być i będą, ale rozsądne kwoty. Jeśli nauczyciele będą się upierać przy bardzo wysokich sumach i sytuacja nie zmieni się przez kolejny tydzień, dwa, trzy to niestety, ale większość rodziców straci cierpliwość. Jestem za podwyżkami, ale obawiam się, że moja cierpliwość również się skończy. Powinny być rozmowy, negocjacje, a nie oni sobie gadają o jakichś obradach po świętach.

Dokładanie, powinno tak być. Tylko kto nie chce rozmawiać i negocjować? Bo raczej nie nauczyciele, skoro nawet mediator mówi, że rząd nie zna zasad negocjacji. Propozycja okrągłego stołu dopiero po świętach to również pomysł rządu, któremu bardzo zależy na tym, żeby grać na czas, bo wielu nauczycieli po prostu nie stać na to, żeby ciągnąć ten strajk w nieskończoność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Właśnie pokazali wypowiadającego się nauczyciela jak im ciężko na tle, zastawionego słodkościami, stołu 😄

Bezczelni nauczyciele. Prawdziwy nauczyciel nie powinien w ogóle jeść, a już na pewno nie słodkości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Bezczelni nauczyciele. Prawdziwy nauczyciel nie powinien w ogóle jeść, a już na pewno nie słodkości. 

To niech nie gada, że tak mu ciężko, a wokół "hihyśmichy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Tylko kto nie chce rozmawiać i negocjować? Bo raczej nie nauczyciele,

Żadna ze stron. Nauczyciele (czy raczej ZNP) wymyśliło sobie kwotę i nie idzie na jakiekolwiek ustępstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nauczyciele chcą więcej zarabiać, to niech udzielają korepetycji albo zatrudnią się w prywatnej szkole. Nikt ich nie zmusza do bycia nauczycielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludziska kochane, to nie jest wina rządu. Potraktowali nauczycieli z szacunkiem i tak jak powinni. Chcą i poprawiają ich pensję tylko ZNP robi cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Dokładanie, powinno tak być. Tylko kto nie chce rozmawiać i negocjować? Bo raczej nie nauczyciele, skoro nawet mediator mówi, że rząd nie zna zasad negocjacji. Propozycja okrągłego stołu dopiero po świętach to również pomysł rządu, któremu bardzo zależy na tym, żeby grać na czas, bo wielu nauczycieli po prostu nie stać na to, żeby ciągnąć ten strajk w nieskończoność. 

Podaj linka do wypowiedzi, bo nie uwierzę. Strona rządowa w odpowiedzi na żądania przedstawiła swoją ofertę. ZNP nie godzi się na cokolwiek innego niż sobie zażądała. Jeśli któraś ze stron nie wie, co to negocjacje, to z pewnością nie jest nią rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Podaj linka do wypowiedzi, bo nie uwierzę. Strona rządowa w odpowiedzi na żądania przedstawiła swoją ofertę. ZNP nie godzi się na cokolwiek innego niż sobie zażądała. Jeśli któraś ze stron nie wie, co to negocjacje, to z pewnością nie jest nią rząd.

Taka jest prawda. Brawo za ten rozsądny wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×