Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daria97

Odmowilam mu, a on nie chce mnie znać

Polecane posty

Gość Daria97

Odmowilam dwa miesiące temu znajomemu pojscia z nim na wesele jako osoba towarzysząca. Tydzień temu spotkałam go przypadkiem u znajomej. Pogadaliśmy  chwilę, On później zaproponował wspólne wyjście do kina w gronie znajomych. Zorientowałam się na tym wyjściu że on się nakręca i liczy na coś więcej i poprosiłam koleżankę żeby z nim pogadala bo potem będzie niezręcznie tak razem wychodzic bo właściwie jeśli bym mu się podobała to powinien od razu proponować jakieś wyjście a nie 2 miesiące przerwy. Wczoraj mijalam go na ulicy, nie powiedział mi nawet część i poszedł w drugą stronę. Co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........

Że jest ...em. Nawet nie trać czasu na myślenie o nim, szczególnie jeżeli nie jesteś zainteresowana. Większość z nich tak się zachowuje bo uważają że kobieta nie ma prawa odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co, powinien skamleć pod twoimi drzwiami, nadal zabiegać żebyś mogła się dowartościowywać jego kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

To się nazywa urażona męska duma 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to widzę

Chłopaki w każdym wieku od 3 do 103 mysla, że mają władzę nad każdą kobieta i że są tacy super, że żadna im nie odmówi ,wyjścia do kina, czy w ogóle wyjścia. Że to, że on łaskawie zwrócił swoje "piękne oczy" na dziewczynę ,to już ho ho i trzeba leżeć u jego stóp ,bo jest taki super, że takiego to nie ma na tym globie. A spróbuj się jedną z drugą postawić, sprzeciwić , z miejsca gdzieś w świecie będzie stało - że przecież jesteś gruba( chociaż nie jesteś )  i przez to wcale   nie w jego typie. Słabo się godzą z porażka i ego im umiera za każdym razem ,kiedy twardo mówicie -NIE.  Jak świat długi i szeroki ,tak to działa. On może być wasatym Januszem z tombakowym łańcuchem na szyi i  w białych skarpetach , ale Ty musisz być ładna ,bo ...  musisz i . To jakieś pseudo chłopaki są. Albo się godzisz i masz #boya ,albo kupujesz kota i na każdą taką próbe podrywu  reagujesz uśmiechem i  grzeczna  acz stanowcza -odmowa. I życie płynie dalej. A nie daj losie, żebyś była ładna i do tego zarbiala  więcej od niego. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Daria97 napisał:

Co o tym myślicie? 

Że facet poczuł się urażony być może nie tyle samą odmową, co ewentualną nadinterpretacją jego zachowania oraz  plotkarstwem w grupie znajomych (niezręczna sytuacja), natomiast Ty wykazałaś zachowanie niedojrzałe i odpowiedzialność za własne sprawy zrzuciłaś na koleżankę. Następnym razem postaraj się być bardziej odważna i sama szczerze rozmawiać z facetami. Kiedy widzisz, że ktoś zwrócił na Ciebie uwagę nie potrzebujesz biec z językiem po wszystkich wokół (być może podświadoma chęć dowartościowania się), wystarczy wykazać postawę jasno określającą Twoje zainteresowanie, bądź jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

Po prostu nie chce tracic na ciebie czasu skoro nic z tego nie bedzie. Kobiety robia prawie to samo wiec skad to zdziwienie? Kobiety tez jak zobacza ze jakis zwiazek zle rokuje na przyszlosc to odchodza i dalej sie nie angazuja. On widzi ze nie bedzie nic z tego wiec nie chce wyladawac we friendzone. Wiem ze to moze brzmi dla niektorych kobiet okrutnie ale bardzo czesto faceci nie traca czasu na kobiety z ktorymi nie bedzie seksu i zadne tam psioczenie na mezczyzn ze sa gowniarze, niedojrzali albo egoisci tego nie zmieni drogie panie, taka jest natura i zadne dorabianie do tego filozofii zycia nie zmieni. Po prostu szkoda nam czasu marnowac na znajomosc z kobieta skoro mozna czas marnowac na znajomosc z inna kobieta i jeszcze sie seksic. Tak samo kobiety nie traca czasu na zwiazek z zyciowym nieudacznikiem skoro moga ten czas poswiecic na spotykanie sie z jakims bardziej zaradnym i przedsiebiorczym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkqhbrqi
8 godzin temu, Gość Daria97 napisał:

Wczoraj mijalam go na ulicy, nie powiedział mi nawet część i poszedł w drugą stronę.

 

3 minuty temu, Gość Nicki napisał:

Po prostu nie chce tracic na ciebie czasu skoro nic z tego nie bedzie.

Czyli twierdzisz, że nawet męska elementarna kultura osobista jest selektywna i interesowna. Cóż, u facetów na poziomie nie zaobserwowałam takiego zjawiska, natomiast niedojrzałość i de facto typowe chamstwo w podobnych sytuacjach zawsze objawiało się u osobników z problemami niestabilnego ego i niskim poczuciem wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdasdf

podymalas go i nadstawiasz cip/ska innemu i jesteś oburzona ze nie powiedział czesc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty masz do niego jakieś zarzuty? Nic Ci facet otwarcie nie powiedział. Ty sobie coś uroiłaś w głowie i zamiast pójść z nim pogadać to plotkujesz za jego plecami i nasyłasz na niego koleżanki. Psychopatka. Nie dziwie się wcale, że nie chce z Tobą rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
5 godzin temu, Gość jkqhbrqi napisał:

Czyli twierdzisz, że nawet męska elementarna kultura osobista jest selektywna i interesowna. Cóż, u facetów na poziomie nie zaobserwowałam takiego zjawiska, natomiast niedojrzałość i de facto typowe chamstwo w podobnych sytuacjach zawsze objawiało się u osobników z problemami niestabilnego ego i niskim poczuciem wartości.

Rozni ludzie, rozne potrzeby, co na to poradzic? Ja tam zawsze mowie czesc na ulicy dziewczynom do ktorych zarywalem i nawet zatrzymuje sie by porozmawiac jak mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość fdasdf napisał:

podymalas go i nadstawiasz cip/ska innemu i jesteś oburzona ze nie powiedział czesc? 😄

Przeczytaj jeszcze raz początek. Ona z nim nie była, nie mówiąc nawet o dymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faffsfa
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Przeczytaj jeszcze raz początek. Ona z nim nie była, nie mówiąc nawet o dymaniu.

No właśnie mówię że podymala w sensie olała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kolejna królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×