Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ptaczka

Delegacja z pracy

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanko , pracuje w 10osobowym zespole , na ślub i wesele zapraszam jedna dziewczynę z którą się przyjaźnie i generalnie nie chciałabym delegacji na imprezie, ekipa się zmieniła i już nie mamy takich dobrych kontaktów. Co w takim przypadku ? Dac zawiadomienie gdzie i kiedy będzie msza czy siedzieć cicho i nic nie dawać? Jestem na macierzyńskim więc teoretycznie teraz nie mam kontaktu z ludźmi z pracy no ale przecież zobaczą że zmieniłam nazwisko  😛

Ja jakbym dostała zawiadomienie to byłoby dla mnie jednoznaczne z tym że nie chcą mnie na weselu ale mój chłop twierdzi że i tak przyjdą na sale,  chociaż nie zaznaczam gdzie wesele się odbędzie.  Już sama nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak nie chcesz to nie zapraszaj i tyle. Robisz sobie problem z niczego. Skoro nawet nie macie dobrych kontaktów to pewnie im wisi czy ich zaprosisz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Myślę, że śmiało może Pani zaprosić współpracowników na swój ślub. Może Pani np. wręczyć swojemu przełożonemu zaproszenie dla całego zespołu, gdzie wyraźnie Pani wskaże, że opiewa ono tylko na ślub. Na pewno nie przyjdą nieproszeni na salę 😉 wyjdzie na pewno elegancko.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×