Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka partnerka byłaby odpowiednia dla 35 letniego faceta, który nie chce mieć dzieci przynajmniej w ciągu najbliższych 5 lat i nie wie czy będzie chciał kiedykolwiek?

Polecane posty

Gość gość

Jaka partnerka byłaby odpowiednia dla 35 letniego faceta, który nie chce mieć dzieci przynajmniej w ciągu najbliższych 5 lat i nie wie czy będzie chciał kiedykolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taka, która myśli podobnie do Ciebie. Tzn. nie chce mieć dzieci teraz i nie wie czy kiedykolwiek będzie chciała je mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Taka, która myśli podobnie do Ciebie. Tzn. nie chce mieć dzieci teraz i nie wie czy kiedykolwiek będzie chciała je mieć. 

Wiem. Albo pewnie taka, która już wie, że nigdy nie chce dzieci. Ale zarówno pierwszych jak i drugich prawie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Taka, która myśli podobnie do Ciebie. Tzn. nie chce mieć dzieci teraz i nie wie czy kiedykolwiek będzie chciała je mieć. 

Jak i gdzie takiej szukać, skoro w normalnym świecie są tylko takie, które chcą dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W necie chcesz szukać? To załóż profil na portalu randkowym, w którym są wyszczególnione wymagania. Wpisz wszystko tak jak należy, czego chcesz, czego oczekujesz. Uważam, że są kobiety które nie chcą mieć dzieci. Wg mnie net jest to jedna z dróg do znalezienia kogoś odpowiedniego. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W agencjach towarzyskich sa kobiety które nie chcą mieć dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

W necie chcesz szukać? To załóż profil na portalu randkowym, w którym są wyszczególnione wymagania. Wpisz wszystko tak jak należy, czego chcesz, czego oczekujesz. Uważam, że są kobiety które nie chcą mieć dzieci. Wg mnie net jest to jedna z dróg do znalezienia kogoś odpowiedniego. Powodzenia.

w necie wlasnie prawie takich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giga

Znajdź sobie taką która jest dojrzała i po przejściach która już ma dzieci i to dorosłe.Takie są i stabilne i madre życiowo i nie planują już żadnych dzieci.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Giga napisał:

Znajdź sobie taką która jest dojrzała i po przejściach która już ma dzieci i to dorosłe.Takie są i stabilne i madre życiowo i nie planują już żadnych dzieci.powodzenia

ale taka bedzie ode mnie sporo starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
12 minut temu, Gość Gość napisał:

W agencjach towarzyskich sa kobiety które nie chcą mieć dzieci!!!

Ktoś jeszcze korzysta z takich agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam

30- letnia rozwodka z jednym dzieckiem, ktore ma swietne kontakty z ojcem. A jesli jestes pewien, ze bez dziecka przezyjesz, to rowniez 40-latka po menopauzie lub kobieta bezplodna w jakimkolwiek wieku albo transseksualistka w jakimkolwiek wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Miriam napisał:

30- letnia rozwodka z jednym dzieckiem, ktore ma swietne kontakty z ojcem. A jesli jestes pewien, ze bez dziecka przezyjesz, to rowniez 40-latka po menopauzie lub kobieta bezplodna w jakimkolwiek wieku albo transseksualistka w jakimkolwiek wieku.

coraz lepsze pomysly. transeksualista? albo kobieta z dzieckiem i tatusiem gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Dwa razy starsza o wyglądzie 40. Ona cieszy się, bo wie że będziesz jej ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Jan napisał:

Dwa razy starsza o wyglądzie 40. Ona cieszy się, bo wie że będziesz jej ostatnim.

60 latka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam
16 minut temu, Gość gosc napisał:

coraz lepsze pomysly. transeksualista? albo kobieta z dzieckiem i tatusiem gratis

W innych wypadkach szanse, ze nie zechce dziecka sa marne. A te kobiety albo spelnily sie jako matki, albo dzieci miec nie moga.

Taka 30-letnia rozwodka, ladna, zaradna i samodzielna, to swietny wybor, a ze dziecko ma juz ojca, autor nie bedzie musial tatusiowac. Tak samo transseksualista. To nie sa faceci przebierajacy sie za kobiety. Tylko osoby o kobiecym mozgu, po operacji, w tym feminizacji, maja piersi i pochwe i czesto wygladaja jak naprawde niezle laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam 31 lat i mam problem ze znalezieniem faceta, który nie chce dzieci ;) Mam wrażenie że większość ma ciśnienie na rozmnażanie, a właśnie prędzej można znaleźć kobiety, które nie chcą o dzieciach słyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jaka partnerka byłaby odpowiednia dla 35 letniego faceta, który nie chce mieć dzieci przynajmniej w ciągu najbliższych 5 lat i nie wie czy będzie chciał kiedykolwiek?

ja bylabym odpowiednia.

Mam 31, nie mam dzieci, nie chce miec i jestem singielka. zainteresowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

ja mam 31 lat i mam problem ze znalezieniem faceta, który nie chce dzieci ;) Mam wrażenie że większość ma ciśnienie na rozmnażanie, a właśnie prędzej można znaleźć kobiety, które nie chcą o dzieciach słyszeć

A z jakiego miasta jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

A z jakiego miasta jestes?

z Poznania, ale to nieważne, nie nawiązuję znajomości przez internet. Powyższy komentarz nie jest mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jaka partnerka byłaby odpowiednia dla 35 letniego faceta, który nie chce mieć dzieci przynajmniej w ciągu najbliższych 5 lat i nie wie czy będzie chciał kiedykolwiek?

w kazdym miescie znajdziesz kobiety bezdzietne, ktore nie chca dzieci i te co maja juz dzieci ale wiecej chciec nie chca, zalezy jakiej sam szukasz kobiety ..

wiec jakiej szukasz? jakie masz wymagania? jakie kobiety ci sie podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość ooo napisał:

w kazdym miescie znajdziesz kobiety bezdzietne, ktore nie chca dzieci i te co maja juz dzieci ale wiecej chciec nie chca, zalezy jakiej sam szukasz kobiety ..

wiec jakiej szukasz? jakie masz wymagania? jakie kobiety ci sie podobaja?

No jak to jakiej szukam? Bezdzietnej, która nie chce dzieci, w wieku najwyżej takim jak mój albo młodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jaka partnerka byłaby odpowiednia dla 35 letniego faceta, który nie chce mieć dzieci przynajmniej w ciągu najbliższych 5 lat i nie wie czy będzie chciał kiedykolwiek?

w kazdym miescie znajdziesz kobiety bezdzietne, ktore nie chca dzieci i te co maja juz dzieci ale wiecej chciec nie chca, zalezy jakiej sam szukasz kobiety ..

wiec jakiej szukasz? jakie masz wymagania? jakie kobiety ci sie podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo

a wyglad? charakter? itd

jaka kobiete chcialbys (pomijajac kwestie posiadania dzieci) ??

oraz

napisz cos wiecej o sobie - charakter, co lubisz, jak wygladasz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość ooo napisał:

w kazdym miescie znajdziesz kobiety bezdzietne, ktore nie chca dzieci i te co maja juz dzieci ale wiecej chciec nie chca, zalezy jakiej sam szukasz kobiety ..

wiec jakiej szukasz? jakie masz wymagania? jakie kobiety ci sie podobaja?

Spokojną ale z ciekawym wnętrzem, czyli raczej introwertyczkę. Która lubi przytulanie, całowanie, seks. Dla której ważniejszy jest związek, spędzanie czasu razem, podróże, jakieś hobby niż pieniądze i kariera. A jak wyglądam? Bardzo wysoki.

 

A Ty, jesteś kobieta jak się domyślam? Powiesz coś o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Spokojną ale z ciekawym wnętrzem, czyli raczej introwertyczkę. Która lubi przytulanie, całowanie, seks. Dla której ważniejszy jest związek, spędzanie czasu razem, podróże, jakieś hobby niż pieniądze i kariera. A jak wyglądam? Bardzo wysoki.

 

A Ty, jesteś kobieta jak się domyślam? Powiesz coś o sobie?

Jestem skromna, skryta, niesmiala, wrazliwa, uczuciowa. Nie kazdemu moja osobowosc odpowiada. Czekam na pierwszy ruch od mezczyzny, ale zwykle go nie ma, dlatego ciagle jestem sama. Jestem singielka, bo chcialabym porzadnego mezczyzne, ktory bedzie mnie kochal i szanowal, a nie kazdy sie do tego nadaje i nie kazdy szuka zwiazku.

Czy mam ciekawe wnetrze? To zalezy co przez to rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo

fajnie jakby mial jeszcze poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość ooo napisał:

fajnie jakby mial jeszcze poczucie humoru

Na razie brzmi dobrze ;) Ale ważnych jest o wiele więcej czynników :) Z resztą, wielu z nich nie da się przekazać w krótkich słowach ;)

A z jakiego miasta jesteś, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo

wiek powyzej napisalam, jestem z poludniowej czesci Polski

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość ooo napisał:

wiek powyzej napisalam, jestem z poludniowej czesci Polski

 

A przepraszam, już widzę. No to kawałek, bo ja ze środkowej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A masz może profil na portalu randkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×