Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kmkk

Thirtyfashionblog Magda Antosiewicz

Polecane posty

Gość Kmkk

Skąd ta kobieta ma kasę, pokazała jaki dom buduje, największe gwiazdy tvn by się nie powstydziły. Non stop markowe ciuchy, poprawianie urody a ona sama nic nie robi tylko gotuje, chodzi na siłownię i na eventy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i właśnie z tego ma kasę. A fitloversi z czego niby mają kasę?

Swoją drogą uwielbiam tą kobietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PollyAnna

Ja też ją lubię, polubiła i skomentowała wszystkie moje posty na insta, a mam ich aż 4 hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi zawsze odpisała w prywatnej wiadomości na insta kiedy o coś podpytałam w związku z gotowaniem. Mimo tego bogactwa czuć że jest dobrym człowiekiem, jest "dostępna" dla odbiorców, robi to z pasją i zaangażowaniem. Niewiele jest już takich osób w świecie Internetu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjssjs

Też ją lubię, ale ona nie z tego ma kasę. Dopiero od niedawna jest popularna, a markowe rzeczy miała od dawna, zobaczcie jej pierwsze posty na insta, jeszcze bez botoksu ze zmarszczkami, ale zawsze akcesoria markowe. Ona nie ma aż takich zasięgów by z tego dom stawiać za kilka milionów. Mąż musi mieć jakiś dobry biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni

Tak, ma bardzo bogatego i do tego super przystojnego męża.  Ten dom to i tak nic na ich możliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nddjddj

Pozazdrościć, jak się niektórym życie układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddzzz

Malo urodziwa choc zazdroszcze samozaparcia na silce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
54 minuty temu, Gość Ddzzz napisał:

Malo urodziwa choc zazdroszcze samozaparcia na silce

Tez tak myślałam, bo znałam ja tylko ze zdjec na Pudelku.

Zobaczylam ja raz na żywo i robi niesamowite wrażenie. Przykuła mój wzrok, jako jedyna osoba w galerii handlowej, chociaż z daleka nie widziałam, ze to ona. Mega szczupła, piękna figura i niezwykle zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hakks

Noooo olfa musi mieć ból dupy, bo Magda ma wszystko to, o czym ona całe życie marzy 😂 kilkukrotnie występowała e jej vlogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jxjssjsjd

Zrobiona dobrze i to tylko tyle. Figurę ma słabą krótki tors, zero talii i bioder, ale świetnie to tuszuje stylizacjami. Nogi na ogromny plus. Włosy doczepione, paznokcie sztuczne, rzęsy sztuczne, zęby wybielone, sztuczna opalenizna, tona kwasu i botoksu - policzki jej urosły, usta, dolina łez się wypełniła :) i nie ma w tym wszystkim niczego złego, ale dziewczyny pamiętajcie, że to wszystko kwestia kasy... trzeba być naprawdę paskudą by przy dużej kasie z obecną medycyną estetyczną i chirurgią nie być ładną.. Magda myśli o operacji plastycznej, jeśli o powiększeniu piersi to wg mnie ogromny błąd, małe piersi jej pasują, jest przez to drobna i dziewczęca, wielkie piersi często kobiecie dodają ciężkości i postarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
Dnia 13.04.2019 o 18:36, Gość Hakks napisał:

Noooo olfa musi mieć ból dupy, bo Magda ma wszystko to, o czym ona całe życie marzy 😂 kilkukrotnie występowała e jej vlogach.

Co takiego ma Magda o czym marzy Olfa? Dom z kominkiem? Dzieci? Męża? Pffffff. Olfa widziałaby siebie jako przebojową lady boss, świetnie wykształconą żyletę, zapiętą pod szyję, z Rolexem na nadgarstku, trzęsącą świetnie prosperującą firmą na szczycie jakiegoś drapacza chmur. Tymczasem trzeba nagrać pierdy o modżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kckddk

Dla domu za kilka milionów i markowych dodatków Olfa by i kominek zniosła i dzieci urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Kckddk napisał:

Dla domu za kilka milionów i markowych dodatków Olfa by i kominek zniosła i dzieci urodziła.

O to to to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka
11 godzin temu, Gość Gośc napisał:

Co takiego ma Magda o czym marzy Olfa? Dom z kominkiem? Dzieci? Męża? Pffffff. Olfa widziałaby siebie jako przebojową lady boss, świetnie wykształconą żyletę, zapiętą pod szyję, z Rolexem na nadgarstku, trzęsącą świetnie prosperującą firmą na szczycie jakiegoś drapacza chmur. Tymczasem trzeba nagrać pierdy o modżo.

Tak tez chce sie prezentowac. Tak jej sie marzy.  To juz reklamuje guzik warte suplementy?  Oh, olfiatko juz tak sie znizylo, rowna do tych ktore  bartery i nic wiecej....Za pieniadze i ona sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 godziny temu, Gość Kckddk napisał:

Dla domu za kilka milionów i markowych dodatków Olfa by i kominek zniosła i dzieci urodziła.

Przestań. Dom za kilka milionów to żadna atrakcja żeby rodzić za to dzieci. No chyba że dla bezrobotnej kury domowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjddjdj

Zazdroszczę jej samozaparcia, codziennie siłka, mąż frytki tempury a ona sałatka, respekt nie potrafiłabym tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Piękną kobieta i mega zgrabna. Do tego świetnie gotuje. Uwielbiam ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli to nie jest facet? Wygląda jak transwestyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczka

gdzie mogę zobaczyć jej dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsf

Uwielbiam ją, jest przemiła. A pieniądze są męża, co nie znaczy, że ona całe dnie leży i pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 13.04.2019 o 16:48, Gość Moni napisał:

Tak, ma bardzo bogatego i do tego super przystojnego męża.  Ten dom to i tak nic na ich możliwości. 

Tak maz bogaty. Budowlane tematy i te sprawy. Przystojnym bym pana P nie nazwała hehe no ale są różne upodobania 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oni całe życie mieszkali w starym domu u jego ojca koło Legionowa. Dopiero teraz nowy dom budują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2019 o 14:48, Gość gosc napisał:

Oni całe życie mieszkali w starym domu u jego ojca koło Legionowa. Dopiero teraz nowy dom budują. 

Zbierali zbierali aż teraz chałupę postawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2019 o 14:45, Gość gosc napisał:

Tak maz bogaty. Budowlane tematy i te sprawy. Przystojnym bym pana P nie nazwała hehe no ale są różne upodobania 😉

Bogaty tak,przystojny nie 😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię ją bardzo bo wydaje sie być mega sympatyczną i równą babką, uwielbiam patrzeć jak gotuje. Jest jedno ALE- wiadomo, że każdy postępuje w życiu jak chce i ona się wydaje być zadowolona z takiej sytuacji, ale dla mnie jest kuriozalne, że wciąż gotuje i podtyka pod nos jedzenie dwóm dorosłym synom (to już mężczyźni, obaj od dawna pełnoletni). Nie dość że ciągle im serwuje posiłki to często zupełnie inne niż te które zjadają pozostali domownicy. Dla mnie to jest niezrozumiałe kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Marbella91 napisał:

Lubię ją bardzo bo wydaje sie być mega sympatyczną i równą babką, uwielbiam patrzeć jak gotuje. Jest jedno ALE- wiadomo, że każdy postępuje w życiu jak chce i ona się wydaje być zadowolona z takiej sytuacji, ale dla mnie jest kuriozalne, że wciąż gotuje i podtyka pod nos jedzenie dwóm dorosłym synom (to już mężczyźni, obaj od dawna pełnoletni). Nie dość że ciągle im serwuje posiłki to często zupełnie inne niż te które zjadają pozostali domownicy. Dla mnie to jest niezrozumiałe kompletnie

Też ją lubię -wydaje się być miła i normalna. Tu się zgadzam w 100%. Mi jej wręcz jest szkoda bo rozpuściła tych chłopaków. Gotuje po 3 Dania dziennie bo każdy ma swoje widzi mi się. To są już dorosłe chłopaki a jak sama kiedyś powiedziała że syn ma dwie lewe ręce i kanapek nawet sobie nie zrobi i jedyne co potrafi to ugotować wodę na herbatę to aż oczy otworzyłam… i pierwsze co pomyślałam to współczuje im żonom w przyszłości bo chyba żadna druga nie będzie tak obsługiwać jak matka dla każdego co innego. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, maybe_991 napisał:

Też ją lubię -wydaje się być miła i normalna. Tu się zgadzam w 100%. Mi jej wręcz jest szkoda bo rozpuściła tych chłopaków. Gotuje po 3 Dania dziennie bo każdy ma swoje widzi mi się. To są już dorosłe chłopaki a jak sama kiedyś powiedziała że syn ma dwie lewe ręce i kanapek nawet sobie nie zrobi i jedyne co potrafi to ugotować wodę na herbatę to aż oczy otworzyłam… i pierwsze co pomyślałam to współczuje im żonom w przyszłości bo chyba żadna druga nie będzie tak obsługiwać jak matka dla każdego co innego. 

Ja widziałam stories jak ona próbowała dorobić do tego teorie. Ktoś jej o tym wspomniał na priv a ona odpowiedziała na stories, że by nie chciała synów oddać w ręce kobiet które nie umieją gotować 🤣 a jeden z jej synów dorzucił trzy grosze od siebie i powiedział że nie chciał by żony która mu ni będzie gotowała i że obiadki mamy najlepsze. Dramat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Marbella91 napisał:

Ja widziałam stories jak ona próbowała dorobić do tego teorie. Ktoś jej o tym wspomniał na priv a ona odpowiedziała na stories, że by nie chciała synów oddać w ręce kobiet które nie umieją gotować 🤣 a jeden z jej synów dorzucił trzy grosze od siebie i powiedział że nie chciał by żony która mu ni będzie gotowała i że obiadki mamy najlepsze. Dramat....

Tak też coś takiego kojarzę. I jeszcze powiedział coś takiego że jak mu żona nie będzie tak gotowac jak mamusia to jego żoną nie będzie. No masakra dosłownie… dorosłe chłopy i dwie lewe ręce 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×