Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzyśipiłka

Naprawianie błędów ...ów

Polecane posty

głosujących od czasu "łint of czejncz" w 1989 roku na partie rządzące polską: Socjaldemokracja Rzeczypospolitej Polskiej (SdRP), Unia Demokratyczna, Kongres Liberalno-Demokratyczny, Platforma Obywatelska RP - najgłupsza partia w historii demokracji; Porozumienie Centrum, Prawo i Sprawiedliwość - najsłużalsza partia obcym siłom w historii demokracji; Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe, Polskie Stronnictwo Ludowe; 

zOBOWIĄZANI SĄ NAPRAWIAĆ SWÓJ BŁĄD DO KOŃCA ŻYCIA SWOJEGO RODU GŁOSUJĄC NA KONFEDERACJĘ  w wyborach do parlamentu europejskiego 26 stycznia 2019 roku.  

pARTIE INNE NIŻ KONFEDERACJA ORAZ KUKIZ  ZAOFERUJĄ CI TO CO PONIŻEJ:

Brońmy się przed zabijaniem każdego kalekiego życia przed urodzeniem albo twojego chorego rodzica, albo ciebie w niewyleczalnym stadium śmiertelnych chorób [pis], ustanowieniem kolejnych afer [platforma obywatelska], NIE POMIJAJĄC UROJONYCH ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH, KTÓRE SPOWODUJĄ PRZEJĘCIE TWOICH DZIECI I CNOTY TWOICH DZIECI I ŻYCIA TWOICH DZIECI NA RZECZ ŻYDOWSKĄ.  ZNISZCZENIE NAJLEPSZEJ KULTURY NA ŚWIECIE I WYJAŁOWIENIE POLSKOŚCI;

poddanie się bez walki niemcom i stawanie się totalną kolonią niemiecką.

WIęcej nie trzeba. Jeżeli jesteś głuopia albo głuopi to zagłosujesz na stare układy pisowsko obywatelskie wiosenne... swetrowe, piterowe..

Jeżeli zachowałeś rozum to zagłosujesz tam gdzie ci rozum podyktuje.

A ja Chrześcijanin Nakazuję Wam katolikom głosowanie na Konfederację! Nie macie prawa mi się przeciwstawiać, gdyż mądremu Chrześcijaninowi odmawianie jest grzechem.

Dzięki powadze sprawy i wierze Startestamentowej nie posłuchanie mnie staje się grzechem śmiertelnym.

Edytowano przez Krzyśipiłka

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować