Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WIELKA SIOSTRA

Big Brother 2019 vol. 2

Polecane posty

Gość WIELKA SIOSTRA

Skasowali nam wątek o BB, pewnie za zdjęcia muszelki i piersi Juszes. Paweł, nie pracuj tak ciężko.

Gość Gość

Raczej za zdjęcie jak gmera przy kroczu Oleha oblecha. A mówiłam, że się tam puści 😂

Gość Gość

Skasowali bo ktoś wstawiał zdjęcia Justyny i inni to zgłaszali. Przez te zgłoszenia wątek poleciał.

No nie nawet BB cenzurują. Nic złego tu nie było, czego by uczestnicy sami nie pokazali 😂

Mają dziś wejść 2 nowe osoby, ciekawa jestem kto to. Marchewka do domu bo się męczy, do nominacji Kaśka i Łukasz. No chyba, że jakiegoś homofoba wpuszczą to wtedy less i gry mogą zostać.

• Haha 1

Mam nadzieję, że w tym tygodniu poleci "nowa" Magda. Strasznie mnie to babsko irytuje - głośne, prymitywne, przed "samcami alfa" skacze jak piesek na dwóch łapkach i zagląda przymilnie w oczy, żeby zdobyć ich względy. Brrr... Wypad z nią!

Gość Gość
4 minuty temu, Pinezka napisał:

Mam nadzieję, że w tym tygodniu poleci "nowa" Magda. Strasznie mnie to babsko irytuje - głośne, prymitywne, przed "samcami alfa" skacze jak piesek na dwóch łapkach i zagląda przymilnie w oczy, żeby zdobyć ich względy. Brrr... Wypad z nią!

Na nią przyjdzie czas, mam nadzieję, że odpadnie brudas Łukasz albo fałszywy grubas Kasia 

Gość Gość

Też liczę na to, że odpadnie Magda. A potem ci nowi. Ni wiem czemu dobierają takie irytujące osoby, których człowiek od razu chce się pozbyć. Mogli dać teraz kogoś pozytywnego, kto wzbudzi sympatię. A nie kolejnego cwaniaka.

Ja bym wolała żeby Magda została, bo liczę na atrakcje haha może się coś podzieje, a Kaśka mogłaby odpaść, bo robi zamęt, ale nie taki jak lubię 😄 takie moje zdanie

• Like 1

Gość Lll
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Raczej za zdjęcie jak gmera przy kroczu Oleha oblecha. A mówiłam, że się tam puści 😂

A więcej szczegółów? 

Gość Megi

Jeśli dała, to współczuję jej chłopakowi. Wstyd na całą wieś, a może i na galaktykę... 😎

Gość szkoda

Marchewki szkoda,  fajna byla (z wyjatkiem paru odpalow). No i otrzymywala sporo ciepla w BB - moja uwage zwrocilo to, ze czesto siedzial obok niej Oleh i sympatycznie reagowal na jej towarzystwo; a najbardziej „opiekowal” sie nia Igor, ktory wprawdzie jest okropnym ekshibicjonista, ale w stosunku do niej zachowywal sie po prostu jak bardzo dobry kolega albo starszy brat, przytulil i tak z nia posiedzial, posmial sie razem (bez podtekstow). Pisze tylko na podstwie swoich obserwacji, nie ogladam wszystkiego, tylko to, co TVN daje na YT i mirki na Wykop.

Radka tez by mi bylo troche szkoda, chop ma potencjal. Chociaz nie podobalo mi sie to, w jaki sposob jego urazone ego po nominacjach wplynelo na jego zachowanie. Oraz nie podoba mi sie, ze bardzo klnie, tak samo Igor.

Z ich paczki najbardziej podchodzi mi Bartek. Jest najbardziej naturalny, klnie w stylu „kurla” nie po bandzie, nie wiedzialam go w zadnej krzywej akcji. Lecz ponoc na stole prawie nago z malunkami tanczyli wszyscy i po „studniowce” pod prysznicem po pijaku skompromitowali sie tez wszyscy - czy to jest prawda? On bral w tym udzial? Prosze, niech odpowie ktos, kto widzial. Pytam tylko z ciekawosci, nie zamierzam glosowac, wysylac SMS-ow ani nic takiego.

Gość Big B
15 minut temu, Gość Wandzia napisał:

Co zrobiła Juszes????

Dostała imunited

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość szkoda napisał:

Z ich paczki najbardziej podchodzi mi Bartek. Jest najbardziej naturalny, klnie w stylu „kurla” nie po bandzie, nie wiedzialam go w zadnej krzywej akcji. Lecz ponoc na stole prawie nago z malunkami tanczyli wszyscy i po „studniowce” pod prysznicem po pijaku skompromitowali sie tez wszyscy - czy to jest prawda? On bral w tym udzial? Prosze, niech odpowie ktos, kto widzial. Pytam tylko z ciekawosci, nie zamierzam glosowac, wysylac SMS-ow ani nic takiego.

Bartek nie był pod prysznicem. Pod jednym był Igor i Oleh (oboje nago) i z nimi ta nowa Magda. Pod drugim Madzia, Justyna, chyba Marchewka (poprawcie jak się mylę), weszły jak Łukasz był tam nago. On wyszedł, założył majtki i wszedł do nich. Wszystkie dziewczyny w strojach.

Radek, Iza, Bartek nie brali w tym udziału. Każdy z nich widać ogarnięty, może przez to że starsi, mają swoje rodziny. Rozmawiali o tym co się dzieje w łazience, potem poszli na korytarz z góry popatrzeć na salon.

Rano była rozmowa pomiędzy Radkiem i Igorem. Niby nowa Magda wskoczyła Igorowi do łóżka ale nic z tego nie było bo Igor wyszedł. Coś tam mówił, że może loda by dał sobie zrobić ale nic więcej bo obiecał sobie celibat przez te 3 miesiące.

Widać, że w większości uczestnicy się hamują. Iza, Radek, Bartek nie biorą udziału w tych imprezach pod prysznicem. Igor może i nie wstydzi się nagości ale obiecał sobie celibat i się tego trzyma. Dziewczyny nawet kąpią się w strojach. A Justyna nie zdradziła faceta. Zawsze wypłyną jakieś tam screeny jak ktoś korzysta z toalety czy się przebiera. Ale przy takiej ilości kamer nikt nie jest w stanie wszystkiego przypilnować.

Ale nie rozumiem tej nowej Magdy. Na tej imprezie skakali do basenu i potem ona biegała w staniku i stringach po domu, przytulała się tak do innych. Potem z dwoma nagimi facetami pod prysznicem. To co mówił Igor. Przecież ona ma dziecko (ile ma jej córka 8 lat? 9?) które na pewno korzysta z internetu i może to widzieć. To zachowanie może się na niej odbić. Rówieśnicy i w ogóle. Do tego pracuje w urzędzie. Na pewno są dumni z pijanej urzędniczki biegającej w stringach i wskakującej facetom pod prysznic czy do łóżka. No tak pracuje w dziale promocji to może są dumni

Gość Gosc

Bez przesady, nic złego nie zrobiła, wyjmij kija z tyłka i zacznij żyć, a nie wegetowac. 

Gość Gosc

Nic złego nie zrobiła, bo Igor  sobie nie  dał zrobić. He he. Ale jednak ktoś wyżej ma rację. Matka kumatej już córki z dwoma gołymi facetami pod prysznicem... Ja jej w ogole gratuluje pewnosci siebie. Mam 40 lat i nie mam tak zaniedbanej figury jak ona. 

Gość gosc

Z nowej Magdy to taka kaczucha. Widać że lubi pojeść. Czuje miętę do Igora. Jemu nawet pasuje jej charakter, ale wygląd widać że zupełnie nie.

Gość Gosc

Łukasz przypuszcza, że nowy jest gejem. A to była moja pierwsza myśl, gdy zobaczyłam Nowego, a jak już zaczął się zachowywac, mówić... Zdziwiłabym się gdyby było inaczej.

Gość Gosc

Hahaha Juszes właśnie powiedziała, że jej facet sika gdzie popadnie przez sen:D Ja ... na miejscu panato to bym ją już wyprowadzila z domu:D 

Gość alez
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bez przesady, nic złego nie zrobiła, wyjmij kija z tyłka i zacznij żyć, a nie wegetowac. 

To nie bylo do mnie, ale mam prawo komentowac, wiec: to ty wez jakiegos kija i stuknij sie nim w czolo. Przeciez uwagi odnosnie Magdy-urzedniczki-matki sa adekwatne do tego, co soba tam pokazuje. Wiecie, mnie nie dziwi jej zachowanie od kiedy ktos na wykopkach podal linka do teledysku, w ktorym wystapila 10 kilo temu. Zreszta sami sobie zobaczcie i ocencie, czy porzadna dziewczyna kladlaby swoje piersi na stole bilardowym, zeby sie o nie odbijaly kule bilardowe i w ogole... Grupa Makro - Szaleje za Toba (Official Video Clip) Uprzedzam, zenada to za malo powiedziane.

Gość Gosc
51 minut temu, Gość alez napisał:

To nie bylo do mnie, ale mam prawo komentowac, wiec: to ty wez jakiegos kija i stuknij sie nim w czolo. Przeciez uwagi odnosnie Magdy-urzedniczki-matki sa adekwatne do tego, co soba tam pokazuje. Wiecie, mnie nie dziwi jej zachowanie od kiedy ktos na wykopkach podal linka do teledysku, w ktorym wystapila 10 kilo temu. Zreszta sami sobie zobaczcie i ocencie, czy porzadna dziewczyna kladlaby swoje piersi na stole bilardowym, zeby sie o nie odbijaly kule bilardowe i w ogole... Grupa Makro - Szaleje za Toba (Official Video Clip) Uprzedzam, zenada to za malo powiedziane.

Lubi się zabawić, nic w tym złego nie widzę, nie zrobiła jak narazie nic co by moglo obrazić jej urzad. Ty najlepiej załóż habit sztywnego.

Prawdziwa zakala społeczeństwa to fałszywie skromni ludzie, z podwójnymi standardami, pod prysznic z 2 dwoje facetami by nie weszly, ale tyłek obrabiaja każdemu. Takie Dulskie coś jak Ty.

Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Łukasz przypuszcza, że nowy jest gejem. A to była moja pierwsza myśl, gdy zobaczyłam Nowego, a jak już zaczął się zachowywac, mówić... Zdziwiłabym się gdyby było inaczej.

Polska to nie USA, gej żołnierz by nie przeszedł.

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Lubi się zabawić, nic w tym złego nie widzę, nie zrobiła jak narazie nic co by moglo obrazić jej urzad. Ty najlepiej załóż habit sztywnego.

Prawdziwa zakala społeczeństwa to fałszywie skromni ludzie, z podwójnymi standardami, pod prysznic z 2 dwoje facetami by nie weszly, ale tyłek obrabiaja każdemu. Takie Dulskie coś jak Ty.

Nie do mnie ale skomentuje. To, że chce się zabawić nie jest niczym złym. To, że weszła pod prysznic z dwoma nagimi facetami to też nic złego. To że weszła Igorowi do łóżka też nie jest złe. Ale, że robi to przy tylu kamerach wiedząc, że ogląda ją cała polska. Już nawet kit z tym,  że widzą to koledzy z pracy. Ale córka, jej rówieśnicy. Dzieci naprawdę potrafią być okrutne. Ja nie rozumiem jej zachowania jako matki. Jeśli dla ciebie to jest ok to spoko.

Gość Big B
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Polska to nie USA, gej żołnierz by nie przeszedł.

Moim zdaniem nowy wcale nie jest gejem, raczej sie nabija ze wszystkiego, a najbardziej z Łukasza, a brudaskowi sperma do głowy uderza juź i wszędzie widzi gejów.

Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie do mnie ale skomentuje. To, że chce się zabawić nie jest niczym złym. To, że weszła pod prysznic z dwoma nagimi facetami to też nic złego. To że weszła Igorowi do łóżka też nie jest złe. Ale, że robi to przy tylu kamerach wiedząc, że ogląda ją cała polska. Już nawet kit z tym,  że widzą to koledzy z pracy. Ale córka, jej rówieśnicy. Dzieci naprawdę potrafią być okrutne. Ja nie rozumiem jej zachowania jako matki. Jeśli dla ciebie to jest ok to spoko.

Jak dla mnie to żałosne tak się komuś narzucać. Magda musi być nieźle zdesperowana. Igor i Oleh odganiają się od niej jak od natrętnej muchy, a ona tylko czeka, żeby rozwalić przed nimi nogi. Lata za nimi od prysznica do łóżka i strasznie się poniża. Dla mnie to zawsze żałosne jak facet czy kobieta narzuca się komuś w taki sposób. Magda, oni nawet nie chcą, żebyś im loda robiła... Daj se na luz kobieto. 

22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak dla mnie to żałosne tak się komuś narzucać. Magda musi być nieźle zdesperowana. Igor i Oleh odganiają się od niej jak od natrętnej muchy, a ona tylko czeka, żeby rozwalić przed nimi nogi. Lata za nimi od prysznica do łóżka i strasznie się poniża. Dla mnie to zawsze żałosne jak facet czy kobieta narzuca się komuś w taki sposób. Magda, oni nawet nie chcą, żebyś im loda robiła... Daj se na luz kobieto. 

Mam podobne odczucia niestety...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.