Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WIELKA SIOSTRA

Big Brother 2019 vol. 2

Polecane posty

Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Big B napisał:

Moim zdaniem nowy wcale nie jest gejem, raczej sie nabija ze wszystkiego, a najbardziej z Łukasza, a brudaskowi sperma do głowy uderza juź i wszędzie widzi gejów.

90% facetów nabijajacych sie z gejow, sami nimi sa. Sprawdzone und potwierdzone.

Gość gosc
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie do mnie ale skomentuje. To, że chce się zabawić nie jest niczym złym. To, że weszła pod prysznic z dwoma nagimi facetami to też nic złego. To że weszła Igorowi do łóżka też nie jest złe. Ale, że robi to przy tylu kamerach wiedząc, że ogląda ją cała polska. Już nawet kit z tym,  że widzą to koledzy z pracy. Ale córka, jej rówieśnicy. Dzieci naprawdę potrafią być okrutne. Ja nie rozumiem jej zachowania jako matki. Jeśli dla ciebie to jest ok to spoko.

Otóż to. Nikt święty nie jest, ale powinno się mieć na tyle rozumu, żeby nie pokazywać takich frywolnych zachowań całej Polsce.

Gość gosc

Magda od krów 🐄 nie odleci, bo widzowie liczą wreszcie na sex na żywo 😄 Tylko chłopów chętnych na nią brak 😞

2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Magda od krów 🐄 nie odleci, bo widzowie liczą wreszcie na sex na żywo 😄 Tylko chłopów chętnych na nią brak 😞

Magda jest głośna i przaśna, a może nawet napalona, zaraz wejdzie nowy uczestnik i kto wie, może jej się coś uda w końcu. Dla chłopaków szacun, że się nie dają zmolestować 😀 ale zaraz wejdzie stewardessa, młoda, ładna, a może nawet napalona, kto wie. Najważniejsze, że zaczyna się dziać i będzie coraz lepiej pod tym względem. Tylko Kaśka out i te dwa zamulacze Oleh i Izka.

2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

90% facetów nabijajacych sie z gejow, sami nimi sa. Sprawdzone und potwierdzone.

Nie zgodzę się z tym. Teraz jest taka moda, że jak ktoś się odezwie krytycznie na temat człowieka o innej orientacji, nie koniecznie za względu na nią tylko na charakter tej osoby  to zaraz, że homofob albo też homo.

A co do Łukasza nowy oglądał i sobie wyrobił opinię. Brudas i marny aktor, zachowujący się jakby był nieustannie przed okresem.

Gość Gość
23 minuty temu, Niezapominajka1987 napisał:

Magda jest głośna i przaśna, a może nawet napalona, zaraz wejdzie nowy uczestnik i kto wie, może jej się coś uda w końcu. Dla chłopaków szacun, że się nie dają zmolestować 😀 ale zaraz wejdzie stewardessa, młoda, ładna, a może nawet napalona, kto wie. Najważniejsze, że zaczyna się dziać i będzie coraz lepiej pod tym względem. Tylko Kaśka out i te dwa zamulacze Oleh i Izka.

Eee tam, robi się z tego Warsaw Shore. Wpuszczają coraz bardziej irytujące osoby. Ta nowa dwójka to dno i wodorosty. 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Eee tam, robi się z tego Warsaw Shore. Wpuszczają coraz bardziej irytujące osoby. Ta nowa dwójka to dno i wodorosty. 

Narazie siedzą zamknięci prawie jak w piwnicy bez okien to nie mają jak się pokazać, ja jestem ciekawa jak się będą zachowywać w grupie, wchodzą za kilka godzin już.

Gość gosc

Nowi zachowują się jakby grali  w jakimś filmie, takie to nienaturalne wszystko.

Gość gosc

Juszes zamieniła młodego ambitnego prawnika z pierwszymi sukcesami na faceta który po pijaku sika u nich w domu w salonie i jeszcze się z nią o to kłóci, deal życia.

Gość gosc
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Juszes zamieniła młodego ambitnego prawnika z pierwszymi sukcesami na faceta który po pijaku sika u nich w domu w salonie i jeszcze się z nią o to kłóci, deal życia.

jak to sika w salonie? skąd info? 

Gość gosc gosc
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

serio prawnika? 

3 godziny temu, Królowa Juciuba napisał:

Sama powiedziała, że jak jej gach się napije to szcza pod siebie xDD

Pawełku, gratulujemy

Też to widziałam haha. Nowy coś ściemna, że ma telefon. Ciekawa jestem czy serio ma bez sim czy wciska kity.

Gość Gość
3 godziny temu, Królowa Juciuba napisał:

Sama powiedziała, że jak jej gach się napije to szcza pod siebie xDD

Pawełku, gratulujemy

Juszes nieźle go tam upokarza. Pokazuje muszelkę, biust. Bierze prysznic z Łukaszem (niby bi), gmera przy rozporku Oleha, obmacuje go, ośmiesza Pawła tymi opowieściami o sikaniu. Czekam aż wyzna, że Pa Na To ma problemy z erekcją 😄 Trochę szkoda chłopa, widać, że ma coraz mniej entuzjazmu, na początku ciągle nadawał na insta, a teraz ucichł, kasuje komentarze i raczej się nie wychyla. A Juszes beztrosko pokazuje całej Polsce muszelkę, jak ostryga wyrzucona na plażę. Stary Paweł pewnie się cieszy, że go Juszes zostawiła. 

Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Juszes nieźle go tam upokarza. Pokazuje muszelkę, biust. Bierze prysznic z Łukaszem (niby bi), gmera przy rozporku Oleha, obmacuje go, ośmiesza Pawła tymi opowieściami o sikaniu. Czekam aż wyzna, że Pa Na To ma problemy z erekcją 😄 Trochę szkoda chłopa, widać, że ma coraz mniej entuzjazmu, na początku ciągle nadawał na insta, a teraz ucichł, kasuje komentarze i raczej się nie wychyla. A Juszes beztrosko pokazuje całej Polsce muszelkę, jak ostryga wyrzucona na plażę. Stary Paweł pewnie się cieszy, że go Juszes zostawiła. 

gdzieś w komentarzach na ig było, ze ostatni raz się widzieli 15. Program rozpoczal się 17.... czyli, że gdzie była przez dwa dni? 

Gość Gość

Biedny Łukasz zawiedziony, że nowy nie chce się przyznać do bycia homo... a już pewnie chciał na flecie grać, a tu tylko muszelka Juszes

1 minutę temu, Gość gosc napisał:

co zrobila juszes? rozebrala sie?

Wyciekło zdjęcie jak siedzi na sedesie bez majtek i raz jest wypadła pierś. Nic złego nie zrobiła, prócz tego, że powiedziała, że jej facet sika gdzie popadnie.

Gość Gość
6 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

Wyciekło zdjęcie jak siedzi na sedesie bez majtek i raz jest wypadła pierś. Nic złego nie zrobiła, prócz tego, że powiedziała, że jej facet sika gdzie popadnie.

No i jeszcze wygibasy z Olehem 😄 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No i jeszcze wygibasy z Olehem 😄 

No tak jeszcze wygibasy i podglądanie gołego siusiaka Igora ( na wykopie krąży fotka jak się wpatruje w tego siusiaka małego haha)

Gość heo

Oni tam zyja w swoim swiecie, w takich sztucznych warunkach szybko „zapomina” sie o realu na zewnatrz, chyba ze ktos ma naprawde mocny kregoslup moralny. No i wlasnie widzimy, kto taki kregoslup ma, a kto nie.

Gość ale numer

Prawdziwe ja obnaza tez alkohol. Zauwazyliscke, ze Oleh jak jeszcze sie pilnowal, robil wrazenie superaka (Marchewka nazwala go wrecz mlody bog), a po pijaku wygladal jak slimok. W pokoju zwierzen widac to bylo najbardziej, wtedy gdy byl tam sam. Taki jakis obslizly na twarzy,. Bez zarostu odpowiedniej dlugosci nie wyglada piknie.

Gość Gość
10 minut temu, Gość ale numer napisał:

Prawdziwe ja obnaza tez alkohol. Zauwazyliscke, ze Oleh jak jeszcze sie pilnowal, robil wrazenie superaka (Marchewka nazwala go wrecz mlody bog), a po pijaku wygladal jak slimok. W pokoju zwierzen widac to bylo najbardziej, wtedy gdy byl tam sam. Taki jakis obslizly na twarzy,. Bez zarostu odpowiedniej dlugosci nie wyglada piknie.

I to chyba on chciał wystawić tyłek do kamery? Ogólnie większość osób wypadła obleśnie. Obnażyli zwały tłuszczu, wzdęte brzuchy, nie zbyt to apetyczne. Spoceni, pijani, brudni, z małpimi rozumkami. Łukasz totalnie stracił nad sobą panowanie, wyszły jego ruchy zmanierowanego geja. Współczuję dzieciom, rodzicom i partnerom, którzy musieli oglądać swoich bliskich w takiej scenerii. Czołganie się nago pod prysznicem, wypinanie gołego tyłka do kamery.

Gość grte

Oleh obraził się jak panienka że został nominowany, jakby sam nikogo nie nominował. Pokazał tyłek, bo jedynie to potrafi. Tak prostackiego i prymitywnego gościa jeszcze nie widziałam. To już Maciek miał swoje odbicia, ale w tzw. międzyczasie potrafił się sensownie komunikować.

Gość gosc
2 minuty temu, Gość grte napisał:

Oleh obraził się jak panienka że został nominowany, jakby sam nikogo nie nominował. Pokazał tyłek, bo jedynie to potrafi. Tak prostackiego i prymitywnego gościa jeszcze nie widziałam. To już Maciek miał swoje odbicia, ale w tzw. międzyczasie potrafił się sensownie komunikować.

Nominuje ciągle Magdę za którą lata jakby miał cieczkę, żeby potem bredzić, że nominował, bo bał się przed swoją dziewczyną, którą rzekomo posiada, że może dojść do czegoś więcej, więc wolał jej się pozbyć. Taki przewidywalny i prosty że słów brak. Kto w ogóle wybrał go do BB, nawet za dobre tło nie robi.

Gość Gosc

Co we łbie ma Juszes, opowiadając takie rzeczy o swoim chłopaku? Widziałam to, są krótkie filmiki na wykopie. Ja piernicze, mój facet po pijaku sika na siedząco, gdyż jak twierdzi, ma wtedy problem z trafieniem. Nigdy nie wpadłam na to, by o tym opowiedziec chocby przyjaciołom, a co dopiero przed tysiącami ludzi, a tym bardziej kiedy oni są w pewnych kręgach rozpoznawalni. 

Gość Gosc
Dnia 16.04.2019 o 09:15, Gość Big B napisał:

Oleh ma podryw na gimbusa

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.