Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WIELKA SIOSTRA

Big Brother 2019 vol. 2

Polecane posty

Gość Gość,

Macie wykupiony live 24h ? Bo ja się zaczyna zastanawiać czy kupić. Jak to wygląda, faktycznie widać cały czas co robią i mówią? 

Gość Lll

Jakby wprowadzili byłego Juszes do domu WB, to byłoby ciekawie.

Myślicie, że będzie rozstanie z Pawłem nr 2?? 

Gość Gosc
Dnia 16.04.2019 o 09:15, Gość Big B napisał:

Oleh go home!!!!!!

Gość Gosc
18 minut temu, Gość Gość, napisał:

Macie wykupiony live 24h ? Bo ja się zaczyna zastanawiać czy kupić. Jak to wygląda, faktycznie widać cały czas co robią i mówią? 

Ja nie mam, bo to bez sensu dla mnie, mieszkam w innej strefie czasowej. Ale przeglądam wykop i tam są najlepsze momenty. Generalnie ludzi na wykopie, mówią że nuda tam jest. Przejrzyj wykop, z tagiem bigbrother, i sama zdecyduj czy warto. 

Gość Retre

Gdziw wy ye wszystkie zdjecia na internecie oglądacie??

Trzeba wykupic dosteo do 18+ ??

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Retre napisał:

Gdziw wy ye wszystkie zdjecia na internecie oglądacie??

Trzeba wykupic dosteo do 18+ ??

Wpisz sobie w Google wykop bigbrother 

Gość hejka
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

mój facet po pijaku sika na siedząco, gdyż jak twierdzi, ma wtedy problem z trafieniem. Nigdy nie wpadłam na to, by o tym opowiedziec chocby przyjaciołom

Upijania sie nie pochwalam, ale co do sedna, to nie masz sie czego wstydzic ani Twoj facet nie ma sie czego wstydzic. Oddawanie moczu na siedzaco jest zalecane przez lekarzy, poniewaz zapobiega klopotom prostatowym. Dodatkowo niejedna moze Ci pozazdroscic, ze on nie jest z tych, ktorzy leja gdzie popadnie, a co im tam.

Gość dopowiem
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Wpisz sobie w Google wykop bigbrother 

A najlepiej wykop SSDH - ten uzytkownik wrzuca najwiecej tzw. szotow, czyli fragmentow z kamer live. 

Gość wiem to sie wypowiem
5 godzin temu, Gość Gość, napisał:

Nie polecam, naprawde wystarczy zagladac na wykop. SSDH i inni pisali, ze to wcale nie jest tak, ze kamery pracuja non stop i pokazuja bardzo duzo. Czesto sa przerwy i nic nie widac. Albo gdy zaczyna sie dziac cos ciekawego w jakims miejscu, to dana kamera przeskakuje tam, gdzie nic sie nie dzieje. Zapchajdziura jest zwlaszcza taras i to pusty. A na wykopie nawet bez rejestrowania sie na ten portal mozesz ogladac sama esencje.

Gość dziwię się
6 godzin temu, Gość Gość, napisał:

TVN odwala chałę, a Ty chcesz jeszcze płacić? 

Gość Gość

Nie mam wykupionego ale z tego co piszą są 4 kamery i to oni decydują co na tych kamerach jest. Czyli np widok na dom, ogród, taras gdzie nic się  nie dzieje. Np dwie kamery na zewnątrz czyli na nic, a dwie w tym samym pokoju. Coś się dzieje nagle przełączą kamerę. Albo jakieś przerwy. Pokoju zwierzeń w ogóle.

Tak naprawdę co fajne znajdziesz na wykopie. Ja tam nie wykupię dostępu bo nie mam czasu ich podglądać i żal mi nawet tych 25 zł 😛 Poza tym wspierać ich po tej akcji z psem i ostatnich dodatkowych nominacjach... 

Gość normalllnaaa
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

I to chyba on chciał wystawić tyłek do kamery? Ogólnie większość osób wypadła obleśnie. Obnażyli zwały tłuszczu, wzdęte brzuchy, nie zbyt to apetyczne. Spoceni, pijani, brudni, z małpimi rozumkami. Łukasz totalnie stracił nad sobą panowanie, wyszły jego ruchy zmanierowanego geja. Współczuję dzieciom, rodzicom i partnerom, którzy musieli oglądać swoich bliskich w takiej scenerii. Czołganie się nago pod prysznicem, wypinanie gołego tyłka do kamery. 

wstyd co dorosli ludzie robia przed kamerami na oczach calej polski, brakowalo jeszcze orgii zakonczonej oddawaniem na siebie odchodow i rytualnego mordu.

Gość Gość

Akurat oleh odgrywał swoją rolę klejąc się do Madzi, widać, że nią gardzi i traktuje jak dziecko. On w jej wieku jest bardziej dojrzały niż ona. Po tym jakie rzeczy opowiadała w tym swoim talk-show to w ogóle porażka, rozpuszczone dziecko, które miało kasę na wszystko i największym problemem było to, że rodzice się nie zgadzali, żeby była emo. Sierota życiowa. 

Gość zapytanie
18 godzin temu, Królowa Juciuba napisał:

Z Oleha wyszedł typowy  wschodni charakterek

Yyy... czyli jaki? Co konkretnie masz na mysli?

Gość Fjufju
7 godzin temu, Gość zapytanie napisał:

Yyy... czyli jaki? Co konkretnie masz na mysli?

Wschodni charakterek czyli fałszywość.

Gość hahaha

Falszywosc? No to chyba nie on jeden ma tam „wschodni charakterek”. 😎

Gość Gosc

Chłopak Juszes, usunął jej profil, że swojego opisu na instagramie..:D w sumie się nie dziwię, najpierw powiedziała że go utrzymuje A później że szcza wszędzie gdzie popadnie, tylko nie do kibla. Jprdl... A myślałam że o na jest dorosła i używa czasem mózgu:D

Chłopak Juszes, usunął jej profil, że swojego opisu na instagramie..:D w sumie się nie dziwię, najpierw powiedziała że go utrzymuje A później że szcza wszędzie gdzie popadnie, tylko nie do kibla. Jprdl... A myślałam że o na jest dorosła i używa czasem mózgu:D

można gdzieś zobaczyć co dokładnie powiedziała? xD

Gość Gosc
1 godzinę temu, walkingdead napisał:

można gdzieś zobaczyć co dokładnie powiedziała? 

Sorry, linki nie przechodzą. Jak kopiowanie nie zadziała, to spróbuj przepisać.

streamable.com/xj1k0 

Gość Gosc

Myślę że Olek nominuje Madzie bo ona mu się podoba, a on nie chce tego.

Gość Gosc

Jakby tego nie chciał, to by na nią nie wskakiwal okrakiem, nie kladl głowy na jej kolana. Mam chłopaka, co nie oznacza że  nie widuje atrakcyjnych mężczyzn, ale nie siadam im na kolana itp. więc twój argument jest dzievcinny. Chłopak jest niemowa bez charakteru, to chciał chociaż tym zaistniec. 

Gość oto ciekawy szot

Nowi. Nie mam o nich najlepszego zdania (delikatnie mowiac). Aczkolwiek dzisiaj widzialam cos interesujacego na wykopie - nowy znow sie nie popisal, wysmial gware slaska Radka, lecz nowa lapka w gore, poniewaz przyhamowala plany kolejnej popijawy, ktora chcieli zrobic w ... Wielki Piatek.

https://streamable.com/mv36j

Gość pomysl jest

Ej, ludzie, a zrobmy akcje i przez swieta nie piszmy brzydko o BB. Co Wy na to? Jak juz ktos tu bedzie pomimo swiat (rozne sa sytuacje w zyciu), to piszmy prawde i krytykujmy kto zaslyzyl, ale robmy to w kulturalny sposob, bez inwektyw, szydery. 

Licze na Was 🙂

Wesolych Swiat wszystkim, wierzacym i nie, religijnym i nie. Po prostu dobrego czasu. 😘 

7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Olek gra jak wszyscy bo to gra o kasę i o fejm jest przecież. Strzela w najsłabsze wg niego ogniwa, w przeciwieństwie do Igora, który po kolei nominuje wszystkich swoich kolegów 😂 na wykopie ma wdzięczny pseudonim "judasz".

Juszes chyba właśnie straciła faceta, on tego nie udźwignie mentalnie 😀

Gość Gosc

Nie martwilabym się o Justyne. Ona w trymiga znajdzie nowego faceta, ten typ tak ma, nie potrafi być sama, przyklei się do pierwszego napotkanego. 

16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Sorry, linki nie przechodzą. Jak kopiowanie nie zadziała, to spróbuj przepisać.

streamable.com/xj1k0 

dzięki 🙂 co ona ma w głowie 🤦🏻‍♀️

Gość Gosc

Co wy tak o tej justynie. Spoko dziewczyna, nie rzuca sie nadto w oczy, a ktoś tu w kolko o niej nawija. Bankowo jedna i ta sama osoba. Nudne to. Tylu jest tam barwniejszych uczestnikow!

Gość nie ta sama osoba nawija

Ona nie jest spoko dziewczyna. Ona gra spoko dziewczyne. Widac, ze stara sie kontrolowac swoje zacgowanie, zeby wypasc spoko i jako ta naj w grupie. Raz, bedac w jakims pomieszczeniu razem z innymi (chyba to byla lazienka) powiedziala do kamery nasciennej cos w rodzaju cytuje z pamieci „dajcie tu kogos normalnego” - jakby towarzystwo jej nie odpowiadalo. A jednak nie przeszkadza jej, zeby z tym towarzystwem, w tym towarzystwie uwlaczac sobie: tance w bikini i na plecach kankan na stole, entuzjastyczne piski w dwuznacznych sytuacjach i zadaniach, przebywanie w ltym samym pomieszczeniu co calkiem goli faceci, wpatrywanie sie w przyrodzenie, mozna wymieniac. Tak nie zachowuje sie spoko ktos. Calkiem spoko ktosiow zeeszta nie bierze sie chyba do BB...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.