Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WIELKA SIOSTRA

Big Brother 2019 vol. 2

Polecane posty

Gość rozkminka

Nie rozwijajmy watku Juszes, bo nam znow skasuja ten temat (pozdro Pawel...).

Ogolnie napisze tak. Dama nie trzeba sie urodzic, bycie dama mozna sobie wypracowac. Sek tkwi w braku konsekwencji. Jesli ktos zgrywa dame zdystansowana mentalnie od pospolstwa, z ktorym przyszlo jej bytowac, a jednoczesnie raz po raz zdradza zachowania bynajmniej damie nie uchodzace (jak cisniecie po bandzie gadek zwiazanych z seksem), to tylko naiwni nabiora sie na te poze.

Gość Gosc

Ten wyżej: zejdź z Justyny. Ile będziesz o niej nawijal. A niech gada o seksie, seks to żadne tabu. Oleh do domu!!!

Gość ojejku jejku

Tabu nie tabu, ale naciskanie na w sumie obcą osobę (Karolinę), aby się uzewnętrzniała na temat swojego doświadczenia, a także dziwienie się, że kobieta nie dotykała biustu koleżanek ... normalne nie jest. A co ty, Pa na to, że tak usiłujesz bronić co jest nie do obrony? Idź spać, sprawa się rypła.

9 godzin temu, Gość ojejku jejku napisał:

Tabu nie tabu, ale naciskanie na w sumie obcą osobę (Karolinę), aby się uzewnętrzniała na temat swojego doświadczenia, a także dziwienie się, że kobieta nie dotykała biustu koleżanek ... normalne nie jest. A co ty, Pa na to, że tak usiłujesz bronić co jest nie do obrony? Idź spać, sprawa się rypła.

Mnie bardziej razi to nieustanne siadanie z butami na blacie i wycieranie butów kuchenną ścierką. Nikt inny tam nie robi takich rzeczy.

Oleh do domu ale tylko razem z Kasią. 

Gość Gość

Kasia jest super, powinna zostać ;3 taki słodki głuptasek obżartusek. Bez niej będzie nudno.

Gość szcza_na_to

streamable.com/xj1k0 fragment na ktorym Juszes mowi o jej obszczancu

Dnia 20.04.2019 o 17:17, Gość Gość napisał:

Kasia jest super, powinna zostać ;3 taki słodki głuptasek obżartusek. Bez niej będzie nudno.

i nie dostała nagrania od chłopaka, nawet głupiej kartki. A taka miłoś- była, okropny ten facet. Sikać tylko umie 

Słyszałam, że to nie pierwszy raz jak weganka ośmieszyła swojego chłopaka. Co mówiła wcześniej zawstydzającego, ktoś wie?

Gość Gosc
35 minut temu, Justa napisał:

Słyszałam, że to nie pierwszy raz jak weganka ośmieszyła swojego chłopaka. Co mówiła wcześniej zawstydzającego, ktoś wie?

Tak, wcześniej opowiadała że to ona go utrzymuje bo Grigoruk jest zadluzony po korek 

Gość Gość

Widzieliście instastory pa na to? Jak myślicie o jaką manipulacje chodzi? Paweł w ogóle nie komentuje. Myślicie, że faktycznie zostawił Juszes? 

Gość Big B
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzieliście instastory pa na to? Jak myślicie o jaką manipulacje chodzi? Paweł w ogóle nie komentuje. Myślicie, że faktycznie zostawił Juszes? 

Po aferze z Pawła sikaniem gdzie popadnie, tańcu Juszes na stole z Olehem oraz fotkach sikającej Justyny latających po necie on ją ukarał i nie nagrał życzeń. Fanki Juszes shejtowały go na IG więc żeby się wybielić zamieścił IS o manipulacji bo nic innego nie może zrobić. On i Juszes mają tak ogromne ego, że żadne do błędu się nie przyzna, lepiej zwalić winę. A przecież tych historii o sikaniu TVN nie pokazał tylko z transmisji na żywo wykopki porobiły shoty i tyle. Gdzie tu manipulacja.

Gość Jjjjkkkk

Też się zastanawiam jak interpretować to instastory. Trochę nie wierzę w to, żeby mieli się rozstać, ale na pewno ma do niej żal, że takie rzeczy na niego powiedziała. Trudno się dziwić.  To, że jej nie wysłał życzeń jest  bardzo znamienne. Myślę, że Justyna się sama zastanawia co się stało. Ktoś tutaj pisał chyba wczoraj że ona była u psychologa po tym programie na żywo skąd to wiecie ?W każdym razie dzisiaj może być ciekawy odcinek, bo może coś więcej powiedzą albo pokazą jej reakcję na to wszystko. Wczoraj tylko było widać, że siedziała taka otępiała, zapłakana. Myślę że jeżeli ma trochę oleju w głowie to się domyśliła że coś musi być nie tak i będzie chciała opuścić program

Gość Gość

Szkoda, że Paweł nie złożył jej życzeń. Jak zwykle wszystko OLAŁ.

Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szkoda, że Paweł nie złożył jej życzeń. Jak zwykle wszystko OLAŁ.

Ja bym też ją olał juz wczesniej jak wygadywala głupoty na cała Polskę. Zdziwie się jak jej nie rzuci po tym wszystkim.

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja bym też ją olał juz wczesniej jak wygadywala głupoty na cała Polskę. Zdziwie się jak jej nie rzuci po tym wszystkim.

Nie rzuci, bo kto go będzie utrzymywał?

Gość Gość

Odpisałam dziś na insta jakiejś dziewczynie, że oprócz opowieści o sikaniu, mogło też chodzić o to, że Justyna dobierała się do Oleha i patrzyła na nagiego Igora, o czym cały internet pisze, i Paweł usunął mój komentarz 😞 

Gość tggb

Z tym dobieraniem do Oleha to bylo troche zmontowane, ale to sikaniu to mowila; Ten facet chyba chleje za duzo i film sie rwie co??
Poza tym Justya jest denerwujaca z tym gadaniem o weganizmie. Uwaza sie za taka fajna.

Gość wwwwqa

Ktos napisal tu

"Czekam aż wyzna, że Pa Na To ma problemy z erekcją"

moze on ma? Bo Juszes sie pytala Igora czy jak sie kocah z dziewczyna  to koncy sam reka???

Gość Gosc
28 minut temu, Gość wwwwqa napisał:

Ktos napisal tu

"Czekam aż wyzna, że Pa Na To ma problemy z erekcją"

moze on ma? Bo Juszes sie pytala Igora czy jak sie kocah z dziewczyna  to koncy sam reka???

Ooo to grubo 😮

4 godziny temu, Gość tggb napisał:

Z tym dobieraniem do Oleha to bylo troche zmontowane, ale to sikaniu to mowila; Ten facet chyba chleje za duzo i film sie rwie co??
Poza tym Justya jest denerwujaca z tym gadaniem o weganizmie. Uwaza sie za taka fajna.

Pamiętam u Chajzera nocą na żywo był gościem i mu to pokazywali na tym stole z Olehem i dawali do zrozumienia, że Justyna nie tęskni za nim ale po tym normalnie się udzielał, dopiero po tej gadce o sikaniu usunął ją z opisu na insta. Więc teraz niech nie udaje, że to przez montaż tv i manipulacje, bo to było na żywo akurat tylko.

Gość Gość
4 godziny temu, Gość tggb napisał:

Nie wiem jak to niby można zamontować? Przecież normalnie macali się na stole, ona go dosiadała. Pomagała mu ze spodniami. No niby zabawa. Ale imo wyszła na łatwą. 

Gość gość
Dnia 19.04.2019 o 01:40, Gość Gosc napisał:

Chłopak Juszes, usunął jej profil, że swojego opisu na instagramie..:D w sumie się nie dziwię, najpierw powiedziała że go utrzymuje A później że szcza wszędzie gdzie popadnie, tylko nie do kibla. Jprdl... A myślałam że o na jest dorosła i używa czasem mózgu:D

Serio tak powiedziała? Macie jakiś link do filmiku?

Gość wwwwqa

na tej stronie jest ten filmik

https://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=169&t=10975&start=11325

Gość gosc

Jak ta nowa Magda kwiczy! 🐷 Jej rodzina chyba nieźle się za nią wstydzi. Udaje wielce wzruszoną życzeniami od  rodziny którą niedawno przecież widziała, a widać że to typowo rozrywkowa dziewczyna. Córkę ma w takim wieku, że chyba na pierwszej dyskotece musiała już zajść. Czasem próbuje wcielać się w Manuelę, ale takiej drugiej niestety już nie będzie.

Gość Gosc

Myślałam że Kaska wazy z 95kg, a nie 81, z kolei ze Angelika max 60kg, a ona wazy 72, sporo. Dupiasta Magda wazy 60, a wyglada na sporo grubsza od Angeliki. Kuba sporo wazy jak na swój wzrost. Igor w ogóle jest tłusty, nalany, zero mięśni. Magda nowa zapuszczona strasznie, jeszcze łazi z tym wywalonym nieestetycznie bebzolem. Brodaty tez wazy sporo więcej niż sie spodziewalam. Łukasz chederlak straszny. Bartek i Oleh maja wage adekwatna do wzrostu.

Gość koniec swiata

Program w duzym stopniu polega na osmieszaniu uczestnikow. Przebiega to falowo i najlepiej widac to na przykladzie fragmentow pokazuwanych przez TVN na kanale YT. Obecnie na tapecie jest najbardziej Kasia, chca ja zdyskredutowac w naszych oczach. Do kamery pokazali bez kontekstu jak w pokoju zwierzen wymienia smakolyki oraz migawki z zycia w BB jak reaguje na jedzenie.  Podkreslam: bez kontekstu, jakby celowo posklejali jej zachowanie ze scenkami o jedzeniu. 

TVN. obnosi sie ze swoja psycholog Ohme,  robi takie obrzydliwe nagonki. Ohme pisala gdzies w komentarzu, gdy wybuchla afera z psem Igora, ze ona nic nie wie o sprawie i zaraz sie doinformuje, Chyba wiec ofiarami TVN sa nie tylko wycelowani uczestnicy, ale takze ich wlasna pracownica, ktora firmuje program wlasna twarza, a nie ma wplywu na wiele, gdyz nikt ja tam nie pyta o zdanie. Przez ten program Ohme ma bardzo zly wizerunek w mediach, przyposuke jej sie kiepski dobor uczestnikow, kiepskie opiniowanie ich zachowan juz w domu, na dodatek do pary dostala tego zaklamanca, slimoka Chajzera - chyba nie warte to wszystko kasy otrzymywanej jako wynagrodzenie...

Jesli chodzi o Kasie, to nie jest moja ulubienica w BB. Lecz jak dla mnie, Kasia moglaby wazyc i z tone, a i tak jest jedna z normalniejszych osob w BB. Chetniej umowilabym sie na babska kawe z nia niz z Juszes czy chudzielcem Lukassem.

Gość Gość
9 minut temu, Gość koniec swiata napisał:

Program w duzym stopniu polega na osmieszaniu uczestnikow. Przebiega to falowo i najlepiej widac to na przykladzie fragmentow pokazuwanych przez TVN na kanale YT. Obecnie na tapecie jest najbardziej Kasia, chca ja zdyskredutowac w naszych oczach. Do kamery pokazali bez kontekstu jak w pokoju zwierzen wymienia smakolyki oraz migawki z zycia w BB jak reaguje na jedzenie.  Podkreslam: bez kontekstu, jakby celowo posklejali jej zachowanie ze scenkami o jedzeniu. 

TVN. obnosi sie ze swoja psycholog Ohme,  robi takie obrzydliwe nagonki. Ohme pisala gdzies w komentarzu, gdy wybuchla afera z psem Igora, ze ona nic nie wie o sprawie i zaraz sie doinformuje, Chyba wiec ofiarami TVN sa nie tylko wycelowani uczestnicy, ale takze ich wlasna pracownica, ktora firmuje program wlasna twarza, a nie ma wplywu na wiele, gdyz nikt ja tam nie pyta o zdanie. Przez ten program Ohme ma bardzo zly wizerunek w mediach, przyposuke jej sie kiepski dobor uczestnikow, kiepskie opiniowanie ich zachowan juz w domu, na dodatek do pary dostala tego zaklamanca, slimoka Chajzera - chyba nie warte to wszystko kasy otrzymywanej jako wynagrodzenie...

Jesli chodzi o Kasie, to nie jest moja ulubienica w BB. Lecz jak dla mnie, Kasia moglaby wazyc i z tone, a i tak jest jedna z normalniejszych osob w BB. Chetniej umowilabym sie na babska kawe z nia niz z Juszes czy chudzielcem Lukassem.

Nie wiem czym się tak ekscytujesz. Uczestnicy dobrze wiedzą co mają w umowach, w czym biorą udział j jak mogą być pokazywani. Mnie chyba najbardziej rozśmieszyła scena, w której Łukasz dramatycznie podkreślał, że Justyna płacze. Podczas gdy ona miała twarz jak z kamienia, wpatrywała się w jeden punkt, najprawdopodobniej próbując wykrzesać jakieś łzy. Paweł i Justyna mają znajomych, którzy brali udział w produkcjach TVN i wiedzą jak to wygląda od kulis. Ludzie narzekali, że nudno. To mają dramy 😉

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.