Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WIELKA SIOSTRA

Big Brother 2019 vol. 2

Polecane posty

Gość andnndnd

Ja tez lubie Igora, nikt mu nie  odbiera zaslug. Sam powiedzial , ze powinien sie za siebie wziac bo za bardzo przytyl

Sluchajcie, a ten chlopak Juszes tez sie tylko z youtube utrzymuje,? Ile on ma lat? Czemu ma tyle dlugow?
Mi sie on nie podoba pod zadnym wzgledem. Justyna jest nawiedzona ze swoim weganizmem. Podobno nawet w lodowce ludzie nie moga klas blisko jej jedzenia miesa. Masakra!

Gość Gość
8 minut temu, Gość andnndnd napisał:

Ja tez lubie Igora, nikt mu nie  odbiera zaslug. Sam powiedzial , ze powinien sie za siebie wziac bo za bardzo przytyl

Sluchajcie, a ten chlopak Juszes tez sie tylko z youtube utrzymuje,? Ile on ma lat? Czemu ma tyle dlugow?
Mi sie on nie podoba pod zadnym wzgledem. Justyna jest nawiedzona ze swoim weganizmem. Podobno nawet w lodowce ludzie nie moga klas blisko jej jedzenia miesa. Masakra!

Ten facet jest od niej dużo starszy. Miał lub może nadal ma klub nocny. Jest o tym parę artykułów w internecie. Dużo miał z nim kłopotów. Podejrzewam, że te długi to na ten klub, plus ma fajne mieszkanie. No i też prowadzi imprezowe życie. Ogólnie już widzę jak po pijaku je wegańsko, haha.

Gość vvvvbbbn

Justyna wcale do tego chlopaka nie pasuje, on jest jakas ... wolowa i chyba sie przy niej dowartosciowuje

Gość gosc
8 minut temu, Gość vvvvbbbn napisał:

Justyna wcale do tego chlopaka nie pasuje, on jest jakas ... wolowa i chyba sie przy niej dowartosciowuje

Też odnoszę takie wrażenie. W ogóle te tatuaże na jego ciele tak pasują do jego twarzy, jak wół do karety.

Gość Gość
7 minut temu, Gość vvvvbbbn napisał:

Myślę, że ona może go ślepo kochać. Jednak zostawiła dla niego młodszego, przystojniejszego, lepiej wykształconego chłopaka. To był dobrze zapowiadający się prawnik. A to wszystko na rzecz starego, wyliniałego, oszczymurka, który ma długi. Jego przed Justyną nikt nie znał. Na jej plecach założył kanał, ona nagonila mu widzów. Dla niego to koło ratunkowe. Ciekawe kiedy Justyna się obudzi? 

Gość xyz

Podobno sprzedał swój klub właśnie ze względu na długi. Justynka z wielkiej miłości pomaga mu w spłacie, bo on teraz to już kompletnie nic nie robi. Liczy chyba, że wybije się przez nią na youtube.

Gość ej ale

58 minut temu, Gość gosc napisał:

Problem w tym, że mój facet interesuje się boksem i nigdy o takim pięściarzu nie słyszała. Jest, istnieje, ale to nie zmienia faktu, że nie jest nawet znany.

No to fajnie sie twoj facet interesuje boksem, skoro nigdy nie slyszal o - powtorze - wicemistrzu Europy, mistrzu Unii Europejskiej, olimpijczyku, dziesięciokrotnym (!) mistrzu Polski, uczestniku Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016... jakim jest Igor.

Dobra, koncze te rozmowe. Dorosnij.

Gość Gość
22 minuty temu, Gość ej ale napisał:

No to fajnie sie twoj facet interesuje boksem, skoro nigdy nie slyszal o - powtorze - wicemistrzu Europy, mistrzu Unii Europejskiej, olimpijczyku, dziesięciokrotnym (!) mistrzu Polski, uczestniku Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016... jakim jest Igor.

Dobra, koncze te rozmowe. Dorosnij.

Pewnie ten jej facet ogląda KSW czy inne nawalanki w Polsacie i ot - wielki miłośnik boksu.

Gość hdhdhdh

Co sie z tymi ludzmi porobilo, ze chca zyc z glupawych filmikow, gdzie sprzedaja swoja prywatnosc. Co to do roboty nie moze isc?
Brzydal z niego i do siebie nie pasuja. Jedna tak to nie bylo ze Juszes zostawila chlopaka dla niego. Obejrzalam filmiki i oni zaczeli nadawac ze starym chlopakiem na innych falach i sie rozpadlo. Bylo to w Hiszpanii; A jak podjela decyzje o powrocie do Poslki o przez neta tego Pawelka brzydkiego poznala.

Gość Gość

On wystąpił w teledysku, który obejrzało 7 tysięcy osób 😅 ale życiową rola - idzie na siku i mu kradną samochód 😄😄😄 całe życie ma pecha przez siku. 

Gość xyz

Lepiej dla niego, że się rozstali. On ma jakieś ambicje, a w jej życiu wszystko ogranicza się do bycia wege. Młodszy Paweł ma szansę na normalną karierę i nikt nie robi z niego pośmiewiska. O starym codziennie wypływają nowe memy, ale lepiej udawać, że to wina produkcji.

Gość gosc
13 minut temu, Gość hdhdhdh napisał:

Co sie z tymi ludzmi porobilo, ze chca zyc z glupawych filmikow, gdzie sprzedaja swoja prywatnosc. Co to do roboty nie moze isc?
Brzydal z niego i do siebie nie pasuja. Jedna tak to nie bylo ze Juszes zostawila chlopaka dla niego. Obejrzalam filmiki i oni zaczeli nadawac ze starym chlopakiem na innych falach i sie rozpadlo. Bylo to w Hiszpanii; A jak podjela decyzje o powrocie do Poslki o przez neta tego Pawelka brzydkiego poznala.

Pawła poznała wcześniej, kiedy pracowała w jego klubie. On ciągle był z kimś więc nie mogła za bardzo wślizgnąć się na miejsce jego dziewczyny. Zaczęli spotykać się kiedy był wolny 😉  i ponoć z długami, o czym być może nie wiedziała  😄  Jego mieszkanie robi wrażenie 😉 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość hdhdhdh napisał:

dajcie linka na ten teledysk

Cochise - Control

Gość Gość
22 minuty temu, Gość hdhdhdh napisał:

Jak podjęła decyzję o rozstaniu to już miała zapewnione nowe gniazdko 😉

Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Cochise - Control 

Gdyby nie komentarz Juszes to nie wiem czy ktoś by go rozpoznał w ciągu tych kilku sekund.

Gość hdhdhdh

Widocznie niektorzy nie potrafia byc sami. Milosc jest slepa haha

Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Gdyby nie komentarz Juszes to nie wiem czy ktoś by go rozpoznał w ciągu tych kilku sekund.

A Dziwisz się, że jego twarzy nie pokazali 😅

Gość zzzkz

No tez bym nie wiedziala ze to jej pawelek  hehehe

A jak innych uczestnikow oceniacie? Myslicie ze kto wygra, Ja lubie Bartka, Madzie.
Oleh mnie wkurza, Kasia jest gruba i obgaduje. Wiele osob tez nagaduje na Magde Z

14 minut temu, Gość zzzkz napisał:

A jak innych uczestnikow oceniacie? Myslicie ze kto wygra, Ja lubie Bartka, Madzie.
Oleh mnie wkurza, Kasia jest gruba i obgaduje. Wiele osob tez nagaduje na Magde Z

Ta drama o kury bez sensu, przecież kury to zwierzęta hodowlane, nie żyją sobie wolno w naturze, a Juszes w płacz, że nie żyją w naturalnych warunkach tylko w klatce. Kurde fajna ta klatka nawet, przestronna.

Oleh i Iza są mi obojętni, prawie jakby ich nie było. Nowi jeszcze nie wiadomo co z nich będzie. Najbardziej lubię Bartka i nową Magdę Decybela. Wkurza mnie Kaśka, Łukasz i Juszes ale powinni zostać, bo coś się dzieje przynajmniej.

Gość jyj

Ja

19 minut temu, Gość zzzkz napisał:

Ja podobnie. Najbardziej polubiłam Madzię chociaż uważam, że chwilami jest zbyt naiwna i daje sobą manipulować. Szczególnie Łukasz to wykorzystuje w niektórych sytuacjach próbując narzucić jej swój punkt widzenia. Nie zmienia to faktu, że ma swój urok. Jest bardzo pozytywna i otwarta.  Mogę się mylić ale wydaje mi się, że jest tam bardziej dla samej zabawy i nowych znajomości niż samej wygranej. Bartek też bardzo spoko.

Gość mężatka

Najmniej zasrzeżeń mam do Bartka. Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby mój ślubny zakumplował się z nim, wstydu by nie było, przeciwnie, Bartek umie ładnie się kumplować, jakoś tak wzrusza mnie jego relacja z Radkiem i Igorem. 

Gość gosc
8 minut temu, Gość mężatka napisał:

Najmniej zasrzeżeń mam do Bartka. Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby mój ślubny zakumplował się z nim, wstydu by nie było, przeciwnie, Bartek umie ładnie się kumplować, jakoś tak wzrusza mnie jego relacja z Radkiem i Igorem. 

Zgadzam się.

Gość jako panna

Ja sama chcialabym sie zakolegowac wlasnie z Bartkiem*. On daje gwarancje, ze nie beda go ponosic nerwy jak Radka ani nie bedzie sie przy kims obnazal jak Igor. Tych dwoch tez darze sympatia, ale jednak Bartek to moj numer 1 w tym programie.

•Jest tylko jeden problem. Nie za bardzo umiem sie tylko kolegowac, latwo mi przychodzi polubic kogos za bardzo, jesli to fajny czlowiek. A Bartek jest zonaty i ja to szanuje. 

Gość na jutube

Jak myslicie, byl sens, zeby w studio z Chajzerem i Ohme pojawily sie Madzi mama z ciocia? Jakos to wyszlo dziwnie, ta cala rozmowa naciagana.

Gość Gość

KOCHAM:

1.Madzię - miła, sympatyczna, szczera. Budzi pozytywne emocje, jest bardzo empatyczna. Chwilami lekko infantylna, ale uważam, że dodaje jej to uroku. Szczerze życzę jej zwycięstwa, bo mam wrażenie, że dla niej to fajna przygoda, a nie tylko okazja, żeby się wylanosować. Mam nadzieję, że nagroda pomoże spełnić jej marzenia o projektowaniu. To taki słodki aniołek. 

długoooo nicccccc

Bardzo lubię:

2. Kasię  - wiem, że wiele osób uważa ją za lenia i że obgaduje. Ale ja ją jakoś lubię. Może dlatego, że stawia się Łukaszowi i ogólnie ma wywalone na te wszystkie osoby, które mają parcie na szkło w tym programie. Ona po prostu sobie tam jest, je i się leni 😉 Ale zazwyczaj śmieszne sytuacje z tego wychodzą. Uwielbiam jej zamiłowanie do jedzenia i z jaką pasją o tym opowiada. Uważam, że grupa wybrała ją na kozła ofiarnego, bo lubi jeść. Co według mnie jest niesprawiedliwe. 

Lubię:

3.Bartka - wydaje się być w porządku. Najciekawszy z facetów. Mógłby być moim znajomym. 

4.Justynę - czasami się wymądrza i przesadza z gadaniem o byciu weganką. No i trochę ma też wybujałe ego, z tymi teoriami spiskowymi jak to jest mądra i TVN się na nią uwziął. Czasem gra mi na nerwach. Ale ogólnie oceniam ją w miarę pozytywnie. Da się ją oglądać, czasem budzi moją sympatię. Jednak nie jest tak szczera, sympatyczna otwarta i pocieszna jak Madzia. Dzielą je lata świetlne.

Neutralnie podchodzę do:

5.Izy - taka ciocia dobra rada. Myślę, że mogłabym pogadać z nią o pogodzie, nic więcej. Czasami mnie nudzi. Ale głównie jest mi obojętna. Trochę też jak taka luzacka nauczycielka.

Nie przepadam za:

6.Magdą Z. - często mnie irytuje i obrzydza. Wydaje mi się niechlujna, taka imprezowiczka z wywalonym tłustym brzuchem. Często głośna i prosta. Ale w miarę ją znoszę w tym programie. Ładnie zareagowała na życzenia od rodziny. Widać, że jednak ma jakieś wartości. Choć nie sądzę, że byśmy się zaprzyjaźniły. Ale też nie miałabym z nią konfliktu.

7.Igorem - dla mnie jest trochę za prosty i za chamski. Potrafi zachować się fajnie, z dystansem do siebie. Ale potrafi być też wredny i chamski. Mógłby odejść z programu. Nie płakałabym za nim. Wydaje się być uśpionym agresorem. Obrzydza mnie momentami.

8.Radkiem - jak dostał nominację to pokazał prawdziwą wredną twarz, zbytnio się wywyższa. Wydaje mi się, że ma się za alfę i omegę. Mnie do siebie nie przekonuje.

Nie lubię:

9.Angeliki - jak dla mnie jest sztuczna, gra, udaje miłą. Ogólnie sprawia wrażenie pustej. Lata ciągle za Igorem. Nie wiem czy to taka jej kreacja na Karynę, ale nie jestem w stanie jej zdzierżyć.

Najbardziej nie lubię:

10.Oleha - strasznie mnie wkurza, jest obleśny i obrzydliwy. W dodatku fałszywy. Mam nadzieję, że wyleci.

11.Kuby - taki cwaniaczek, nie jestem go w stanie nawet oglądać.

12.Łukasza - najbardziej irytująca postać. Ani razu nie wypadł pozytywnie w moich oczach. Fałszywy manipulant. Czepia się wszystkich, robi głupie dramy, wymądrza się... gdyby do mnie się tam rzucał to by wyrobił w łeb. Irytujący do granic możliwości.

Gość gosc

Życzę wygranej Bartkowi. Sporo w życiu przeszedł, wyszedł na prostą i przede wszystkim jest bardzo przyzwoitym człowiekiem. Madzię też bardzo lubię, ale ona ma wystarczająco dużo kasy i poradzi sobie w życiu, myślę że nie raz zobaczymy ją na Pudelku 🙂  Reszta to dno.

Gość oj oj oj
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Życzę wygranej Bartkowi. Sporo w życiu przeszedł

Szkoda, ze tak piszesz. Bartek nie obnosi sie ze swoimi przezyciami, nie bierze na litosc, byle wygrac. Skupmy sie lepiej na drugiej czesci Twojej wypowiedzi: "przede wszystkim jest bardzo przyzwoitym człowiekiem" - otoz to 🙂

Gość oj oj oj
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie przepadam za:

7.Igorem - Wydaje się być uśpionym agresorem.

Że coooo? Gdzieś Ty dopatrzyła się tej uśpionej agresji. Agresywny to on raczej jest na ringu, ale tak to spoko koleś. Nie jest moim faworytem, ale nigdy nie zarzuciłabym mu uśpionej agresji.

Gość oj oj oj
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Lubię:

4.Justynę

O rany koguta, ja jej nie lubie. Ona cały czas gra. Gdy się wymadrza, czesto spogląda w kamerkę. Nie nie nie.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.