Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WIELKA SIOSTRA

Big Brother 2019 vol. 2

Polecane posty

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

W gore serca...

Kochać TVN!

Gość elo

Wy sie tak nie cieszcie na niedziele.

”Co powie Lukasz po odpadnieciu? Nie szkodzi, do trzech razy sztuka.

😂

Gość Gość
7 godzin temu, Gość elo napisał:

”Co powie Lukasz po odpadnieciu? Nie szkodzi, do trzech razy sztuka.

Ohme "Nie szkodzi. Wrzucimy go do finału"

Gość Gość

Co to znaczy, że Łukasz był "ślicznotką Witkowskiego". Tylko razem się pokazywali na salonach? Czy byli w związku?

Gość well

To juz wiedza tylko ini dwaj. Ze scianek to widac bylo, ze stary go caluje w polik. Ale nikt im pod lozkiem nie siedzial.

Gość anann

Ja nie rozumiem czemu tylu osobom zalezy na odpadnieciu Lukasza; z nim to sie tam cos dzieje, a jak odpadnie to co bedzie? Nuda,

Decybel powinna wyleciec  bo ona nic nie reprezentuje; Gdyby weszla na pocztku prograu juz by dawno odpadla

Gość i jeszcze

Witkowski go calowal i obejmowal. Mlody w druga strone raczej nie pchal sie z lapami, tak jakby nie chcial inwestowac, jedynie zbierac korzysci ze wspolnych wyjsc (sprzedawania sie na pokaz).

Pozniej na Pomponiku podawano: 

Sam Michał Witkowski trzyma kciuki za Łukasza, podkreślając, że to bardzo mądry chłopak z dużym parciem...

"Otóż okazuje się, że mój były chłopak, bardzo miły i inteligentny, nie zasypia gruszek w medialnym popiele, lecz dmucha na żar i rozdmu...e ogień... Cieszę się, bo zawsze wierzyłem, że ma parcie i jeszcze wypłynie! Trzymam kciuki, Lukas! Widzowie na pewno Cię pokochają, tak jak ja!" - można przeczytać we wpisie Witkowskiego.

Czyli Ukanio nie ma zamiaru odpuscic. Woli robic z siebie glupa niz isc do normalnej roboty.

Gość to Ci wytlumacze
4 minuty temu, Gość anann napisał:

Ja nie rozumiem czemu tylu osobom zalezy na odpadnieciu Lukasza; z nim to sie tam cos dzieje, a jak odpadnie to co bedzie? Nuda

Bo nikt o zdrowym podejsciu nie lubi ogladac takiej szui. 

Nude on sam rowniez uprawia. Ostatnio d/o/p/i/e/p/r/z/y/l sie do fejkowej zakochanej pary Madzi i Olega, lezal z nimi na pomoscie, nic nawet nie mowil, tylko lezal jak kloda - widzowie, ktorzy wykupili lajwa, umierali z nudow.

Gość Gość

Jest ich tam coraz mniej to jak ma nie być nudno. Z tygodnia na tydzień będzie coraz mniej do komentowania. Chyba, że produkcja coś wymyśli

1 godzinę temu, Gość anann napisał:

Ja nie rozumiem czemu tylu osobom zalezy na odpadnieciu Lukasza; z nim to sie tam cos dzieje, a jak odpadnie to co bedzie? Nuda,

Decybel powinna wyleciec  bo ona nic nie reprezentuje; Gdyby weszla na pocztku prograu juz by dawno odpadla

Program i tak dobiega końca, więc trochę nudy nie zaszkodzi, nie wyobrażam sobie Łukasza w finale, już raz odpadł, mieszkańcy go nie chcieli, bo go nominowali, ludzie go nie chcieli, bo wysyłali sms-sy, niech jedzie do domu i tyle. Po co on tam na siłę trzymany.

Decybel  doszła później.

Najlepiej, gdyby wygrała osoba, która jest od początku, to by było sprawiedliwe.

Gość anann

Ja tez nie chce by Lukasz wygral ten program, no i jestem pewna ze nie wygra, jednak przeciez Decyle teraz powinna wyleciec bo na nia sie patrzec nie da

nie razi was to jej slownictwo, jestem ciekawa jak ona sie do petentow  w urzedzie odzywa?

Gość Gość

Nie wiem czy w dziale promocji przyjmuje petentów. Ale ona potrafi się wypowiedzieć. Były sytuacje kiedy odpowiadała naprawdę "dyplomatycznie". Chociażby po wyjściu Justyny i Pawła WB zapytał co o tym sądzi i jej wypowiedź była naprawdę na poziomie. Nikt w pracy nie jest "prywatny". Chyba, że z współpracownikami.

Ale faktem jest, że jest wulgarna. Nie podoba mi się jej zachowanie w stosunku do Igora (wkładanie mu rąk do majtek jak był ledwo przytomny), jest strasznie głośna. Przyszła się pobawić. Razi mnie to, że po alkoholu chce wskoczyć komuś do łóżka - Igor, Kuba, znowu Igor.

Dla mnie najpierw powinien wylecieć Łukasz, a za tydzień Magda. Jego zachowanie drażni mnie bardziej niż jej.

Swoją drogą co Magda wczoraj była taka wkurzona? Siedziała sama na tarasie. Coś się stało?

Gość zzzz
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Swoją drogą co Magda wczoraj była taka wkurzona? Siedziała sama na tarasie. Coś się stało?

Jedni mówią że to przez nominacje, a inni że zazdrosna jest o Igora, Igor ostatnio bardzo lgnie do Izy.

Gość zzzz
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jedni mówią że to przez nominację, a inni że jest zazdrosna o Igora, Igor ostatnio bardzo lgnie do Izy.

Gość Gość
15 minut temu, Gość zzzz napisał:

Jedni mówią że to przez nominację, a inni że jest zazdrosna o Igora, Igor ostatnio bardzo lgnie do Izy.

Beka XD. Przecież ona jest od niego z 15 lat starsza

Gość anann

Iza jest na poziomie , nie to co Decybel. A w zadaniu gdy byly czirliderkami to bylo widac ze Iza ma super nogi i figure calkiem , calkiem. Tylko sie tak  ubiera staroswiecko.

Decybel wczoraj chodzila nabzdyczona bo miala takie zadanie-potem sie wyjasnilo.

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Beka XD. Przecież ona jest od niego z 15 lat starsza

no i co z tego?

faceci mogą być z partnerkami i o 40 lat młodszymi!

Gość nieee
1 godzinę temu, Gość anann napisał:

Iza ma super nogi i figure calkiem , calkiem. Tylko sie tak  ubiera staroswiecko.

Normalnie sie ubiera, bez przesady. To fryzura ja postarza.

Gość Gosc gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

To była misja od wielkiego brata bo pozniej cicho  do mikroportu powiedziala cos w stylu, wielki bracie zadanie wykonane, mieszkancy nie wiedza o co chodzi.

1 godzinę temu, Gość nieee napisał:

Normalnie sie ubiera, bez przesady. To fryzura ja postarza.

Fajnie się ubiera, ale fryz powinna mieć faktycznie trochę inną

Iza jest zadbana, ubiera sie jak ciotka trochę no i ta jej taktyka i nieustanne kontrolowanie sie może jej zapewnić miejsce w finale. Tak samo jak Madzia, chyba, że któraś w końcu pęknie i maska jej spadnie.

Znowu kibicuję Bartkowi, bo nie ma komu za bardzo.

Łukasz out, potem Decybel. Ktoś wie, ile osób ma być w finale? Słyszałam, że 5, prawda ro?

1 minutę temu, Niezapominajka1987 napisał:

Iza jest zadbana, ubiera sie jak ciotka trochę no i ta jej taktyka i nieustanne kontrolowanie sie może jej zapewnić miejsce w finale. Tak samo jak Madzia, chyba, że któraś w końcu pęknie i maska jej spadnie.

Znowu kibicuję Bartkowi, bo nie ma komu za bardzo.

Łukasz out, potem Decybel. Ktoś wie, ile osób ma być w finale? Słyszałam, że 5, prawda ro?

5 to chyba trochę przesada by była, ale kto ich tam wie... Gdyby została trójka albo czwórka, to by pomarli z nudów na finiszu... Ja bym na chwile obecną chciała zobaczyć w finale Igora, Radka i Izę. Bartek mnie trochę zraził do siebie tym ględzeniem po alkoholu, ale w sumie tam każdy ma coś za uszami.

• Thanks 1

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.