Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chcą tak często seks

Czemu kobiety nie chcą tak często seks układów Jak mężczyźni

Polecane posty

Gość nie chcą tak często seks

 musiałem około 7 miesięcy szukać kobiety na seks układ większość chcę albo związki albo ewentualnie za pieniądze albo tylko z miłości w końcu znalazłem atrakcyjną kobietę która po prostu chcę się dobrze bawić Czemu w takiej jesteście nie rozumie was Przecież seks jest dla was tak samo przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Dla mnie sex bez uczucia jest tak samo przyjemny, jak sr.anie, albo wyrzucanie smieci, plus dodatkowo strach przed chorobami i co jak gumka peknie? Facet zapewne spier...toli.

Dlatego tez troche szkoda mi czasu na takie relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość nie chcą tak często seks napisał:

 musiałem około 7 miesięcy szukać kobiety na seks układ większość chcę albo związki albo ewentualnie za pieniądze albo tylko z miłości w końcu znalazłem atrakcyjną kobietę która po prostu chcę się dobrze bawić Czemu w takiej jesteście nie rozumie was Przecież seks jest dla was tak samo przyjemny

Bo kobiety sie zako...a często przez seks i potem cierpią, nie jest juz to dla nich tylko zabawa a dla faceta seks to tylko seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo kobiety to tchórze
28 minut temu, Gość nie chcą tak często seks napisał:

 musiałem około 7 miesięcy szukać kobiety na seks układ większość chcę albo związki albo ewentualnie za pieniądze albo tylko z miłości w końcu znalazłem atrakcyjną kobietę która po prostu chcę się dobrze bawić Czemu w takiej jesteście nie rozumie was Przecież seks jest dla was tak samo przyjemny

 Bo kobiety to tchórze i materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość nie chcą tak często seks napisał:

 

Powodów jest kilka

Być może nie jesteś zbyt atrakcyjny i nie mam na myśli samej fizyczności. Kobiety  chcące seks układu uciekają od facetów brzydkich, pustych i nudnych. Tak panowie faceci też bywają pustakami. Kobieta aby pójść do łóżka potrzebuje czegoś więcej niż samego ku/tasa. Musi być jeszcze to coś co sprawia, że miło się spędza razem czas.

Ponadto weź pod uwagę, że w grę wchodzi także jej reputacja. Ciebie nikt się nie będzie czepiał jak za kilka lat będziesz chciał założyć rodzinę o ile będziesz chciał, a ona może mieć przez to problemy, bo nie od dziś wiadomo, że kiedy facet wybiera  taki układ to jest spoko ziomek, a kiedy kobieta to jest szmatą. Niewiadomo jaki ty masz długi język, jakich masz znajomych i gdzie to dalej wypłynie. Faceci chcą seks układów i chcą się super bawić ale potem na żony takich kobiet nie chcą.

No i dochodzi kwestia ewentualnej ciąży, bo wszystko może się wydarzyć i potem to kobieta boryka się z aborcją lub ciążą, porodem i samotnym wychowaniem. To kobieta ponosi najcięższe konsekwencje.  Dlatego facetom o wiele trudniej znaleźć kobietę do seks układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yhd

ponieważ są ludzie którzy wierzą jeszcze w miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
4 minuty temu, Gość Bo kobiety to tchórze napisał:

 Bo kobiety to tchórze i materialistki

wypowiedź godna prawdziwego chama - nie dziw się, że jesteś sam. Obrażasz kobiety i się dziwisz, że ci nie idzie. Każda inteligentna kobieta od razu wyczuje z kim ma do czynienia, a wtedy właśnie płacz, bo cię ta tchórzliwa materialistka nie chce. W sobie oczywiście problemu nie widzisz. 

Ja mężczyzn do jednego wora nie wkładam i nigdy bym się o ogóle tak nie wypowiedziała. Mężczyzni z mojego otoczenia też się tak nie zachowują i dlatego nie mają problemów w relacjach z kobietami.

Gdybym tylko powiedziała, że faceci to są tacy czy siacy to od razu byłby kwik inceli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Byłam w takim układzie i wiesz co? Zmarnowałam czas. Myslałam że to dobry substytut związku, chciałam być sama, on też samotny "w potrzebie". W dodatku jestem emocjonalnym wrakiem. To prawda że kobieta zako...e się przez sex. Powiedziałam mojemu ex ff że zaczynam czuć coś więcej i musimy się rozstać. Zaczął mnie nękać, wyzywać od najgorszych, szantażować nagimi selfie które mu wysyłałam. Zszargał mi opinie. Tacy są mężczyźni, nic dziwnego że kobiety nie chcą takich układów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo kobiety sie zako...a często przez seks i potem cierpią, nie jest juz to dla nich tylko zabawa a dla faceta seks to tylko seks. 

Takie układy nie wypalają. Zawsze się ktoś zako...e i nie zawsze to są kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zresztą ja bym chyba nie mogła bez uczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Mało jest kobiet które potrafią uprawiac seks bez więzi emocjonalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Takie układy nie wypalają. Zawsze się ktoś zako...e i nie zawsze to są kobiety.

Ale w większości to kobiety zako...ą się po seksie, o czym świadczą liczne tego typu tematy na forum. Noi właśnie kwestia ewentualnej ciąży, wizja samotnego macierzyństwa, zszargana opinia. Kobiety nie bądźcie durne i nie pakujcie się w to bo będziecie żałować! Nie z takimi dupkami których w Polsce pełno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zszargana opinia bo ktoś uprawia seks i się nim cieszy? Takie rzeczy tylko w kołtuńskiej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze możesz cieszyć się nim, ale nawet w USA dziewczyny cieszące się nieskrepowanie seksem maja zszargana opinię, podobnie kobiety. Co innego z mężem czy stałym partnerem,  ale one nie epatują tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Zszargana opinia bo ktoś uprawia seks i się nim cieszy? Takie rzeczy tylko w kołtuńskiej Polsce.

Dokładnie, ale tak właśnie oceniane są kobiety w Polsce które robią to samo co mężczyźni i cieszą się seksem, a faceci w tej sytuacji to maczo i doświadczeni kochankowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz

I dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo kobieta i mężczyzna to różna płeć. Niektórych to dziwi widzę do dziś.  Poza tym hipokryzja przez was przemawia na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W sumie gdy ktos nie chce sie wiazac to moze wypalic, ale musza byc spelnione pewne warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo kobieta i mężczyzna to różna płeć. Niektórych to dziwi widzę do dziś.  Poza tym hipokryzja przez was przemawia na każdym kroku.

No właśnie, hipokryzją jest to ze ,,facet może" spać z wieloma i nie będzie uznany za dziw...rza a kobieta jak z kilkoma się przespi  nie bedac z nimi w zwiazku to zaraz będzie miała łatkę puszczalskiej 😡.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W sumie gdy ktos nie chce sie wiazac to moze wypalic, ale musza byc spelnione pewne warunki

Jakie? 

1.Dogadać się z Amorem.

2. Nie czuć się dobrze w towarzystwie osoby, która pieści Cię regularnie. 

3. Wybierać na seks tylko i wyłącznie partnerów,  którzy cię nie pociągają,  ponieważ istnieje ryzyko,  że jeszcze coś zaiskrzy...  etc. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
5 godzin temu, Krzyśipiłka napisał:

To jest bardzo normalna postawa społeczna a przede wszystkim indywidualna. Ale ty jesteś spaczony jepany grzesznik!  Powinieneś zostać wydalony z KK bez prawa do ślubu1 

Ja ci skorwysynie nie wybaczam i nie masz prawa brać ślubu!

kolejny zaburzony prawiczek-koniotrzep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są wszędzie
7 godzin temu, Gość ... napisał:

Mało jest kobiet które potrafią uprawiac seks bez więzi emocjonalnej

wszystkie prostytutki i panie do towarzystwa i szma-ty w disco i inne puszczadła, jest tego miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur-mac
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zszargana opinia bo ktoś uprawia seks i się nim cieszy? Takie rzeczy tylko w kołtuńskiej Polsce.

katoland zacofany 500 lat w średniowieczu, seks jest normalna sprawa w normalnych układach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur-mac
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, ale tak właśnie oceniane są kobiety w Polsce które robią to samo co mężczyźni i cieszą się seksem, a faceci w tej sytuacji to maczo i doświadczeni kochankowie. 

bo kto chce przeoraną babe? co innego doświadczony facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosty przykład

ktoś dyma ci babe ( lub przyszłą babe ) to jakby ci pluł przez okno z ulicy do mieszkania, Facet dyma baby to pluje z mieszkania na ulice i zdobywa doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
8 godzin temu, Gość są wszędzie napisał:
16 godzin temu, Gość ... napisał:

Mało jest kobiet które potrafią uprawiac seks bez więzi emocjonalnej

wszystkie prostytutki i panie do towarzystwa i szma-ty w disco i inne puszczadła, jest tego miliony

Naprawdę wierzysz że one to robią dla sportu i przyjemności???

To jest ich praca, dlatego musisz im zapłacić!!! Prostytutce i pani do towarzystwa żywą gotówką a szmacie w disco drinkami i doładowanie telefonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrisia
8 godzin temu, Gość kur-mac napisał:

bo kto chce przeoraną babe? co innego doświadczony facet

Gardzę przeoranymi facetami, także co komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uytgv
2 minuty temu, Gość Chrisia napisał:

Gardzę przeoranymi facetami, także co komu.

Klamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×