Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chcą tak często seks

Czemu kobiety nie chcą tak często seks układów Jak mężczyźni

Polecane posty

Gość gosc
19 godzin temu, Gość nie chcą tak często seks napisał:

 musiałem około 7 miesięcy szukać kobiety na seks układ większość chcę albo związki albo ewentualnie za pieniądze albo tylko z miłości w końcu znalazłem atrakcyjną kobietę która po prostu chcę się dobrze bawić Czemu w takiej jesteście nie rozumie was Przecież seks jest dla was tak samo przyjemny

Żalisz się czy chwalisz, bo nie bardzo rozumiem? Kijem bym cię nie tknęła, tak jak niektórzy faceci prostytutek. A jak znalazłeś podobną sobie to tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrisia
Przed chwilą, Gość Uytgv napisał:

Klamiesz

Nie dalej jak miesiąc temu pogoniłam faceta, który okazało się traktował kobiety jak rzeczy. Czego nie rozumiesz i na jakim świecie żyjesz? Chyba mentalnie w czasach gdzie kobiety nie miały swojego zdania, przykre... KAżdy ma inne priorytety w życiu i tak się zazwyczaj ludzie dobierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrisia
2 minuty temu, Gość Uytgv napisał:

Klamiesz

Niech każdy żyje jak chce, ale jeśli wychodzi na to z jego słów że gardził tymi kobietami sam robiąc to samo to ..ehh szkoda słów. Chorzy na hipokryzję mnie po prostu nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrisia

Tak jak ludzie bez zasad i 'przeorani' a ty możesz leciec na kogo chcesz o ile ten ktos tez ciebie chce wiec w czym problem. To moje zdanie, moje upodobania i zasady w życiu, którymi sama się kieruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uyh

albo Kłoda albo dewotka albo jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uyh

albo Kłoda albo dewotka albo jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK
19 godzin temu, Gość gość napisał:

Powodów jest kilka

Być może nie jesteś zbyt atrakcyjny i nie mam na myśli samej fizyczności. Kobiety  chcące seks układu uciekają od facetów brzydkich, pustych i nudnych. Tak panowie faceci też bywają pustakami. Kobieta aby pójść do łóżka potrzebuje czegoś więcej niż samego ku/tasa. Musi być jeszcze to coś co sprawia, że miło się spędza razem czas.

Ponadto weź pod uwagę, że w grę wchodzi także jej reputacja. Ciebie nikt się nie będzie czepiał jak za kilka lat będziesz chciał założyć rodzinę o ile będziesz chciał, a ona może mieć przez to problemy, bo nie od dziś wiadomo, że kiedy facet wybiera  taki układ to jest spoko ziomek, a kiedy kobieta to jest szmatą. Niewiadomo jaki ty masz długi język, jakich masz znajomych i gdzie to dalej wypłynie. Faceci chcą seks układów i chcą się super bawić ale potem na żony takich kobiet nie chcą.

No i dochodzi kwestia ewentualnej ciąży, bo wszystko może się wydarzyć i potem to kobieta boryka się z aborcją lub ciążą, porodem i samotnym wychowaniem. To kobieta ponosi najcięższe konsekwencje.  Dlatego facetom o wiele trudniej znaleźć kobietę do seks układu.

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrisia
29 minut temu, Gość Uyh napisał:

albo Kłoda albo dewotka albo jedno i drugie

Mów do słupa a słup jak dvpa xD No inteligentny to ty nie jesteś na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

nie ma co mieć pretensje do kobiet i to nie jest kwestia Czy w Polsce tak jest czy nie na całym świecie jest mniej więcej taki schemat g na żonę faceci nie chcą brać kobiety która miała wielu partnerów Stany Zjednoczone są dosyć katolickie lepszy przykład Wolności to jednak kraje Europy Zachodniej ale nie jest tak źle ponieważ kobiety reagują na emocje często wystarczy zaprzyjaźnić się z nią pozwolić żeby ci zaufała poczęstować jakimś piwem stopniowo budować intymność i doprowadzić do seksu na pewno działając wprost żadna się nie zgodzi musisz jej pokazać że jesteś dobry w seksie i ona wtedy się zgodzi na seks układ tak jak Wyskakujesz z układem to mało która albo prawie żadna odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Geniusz napisał:

nie ma co mieć pretensje do kobiet i to nie jest kwestia Czy w Polsce tak jest czy nie na całym świecie jest mniej więcej taki schemat g na żonę faceci nie chcą brać kobiety która miała wielu partnerów Stany Zjednoczone są dosyć katolickie lepszy przykład Wolności to jednak kraje Europy Zachodniej ale nie jest tak źle ponieważ kobiety reagują na emocje często wystarczy zaprzyjaźnić się z nią pozwolić żeby ci zaufała poczęstować jakimś piwem stopniowo budować intymność i doprowadzić do seksu na pewno działając wprost żadna się nie zgodzi musisz jej pokazać że jesteś dobry w seksie i ona wtedy się zgodzi na seks układ tak jak Wyskakujesz z układem to mało która albo prawie żadna odmówi

Kobietę nalezy upić, doprowadizć do seksu i namówić na seks układ, bo kobieta to k... jakies zwierzę które da się podejśc i wytresować... a ić pan w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Proszę nie zmieniac znaczenia moich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Mężczyźni w ogóle nie rozumieją kobiet. Mamy taką blokade emocjonalną przed seksem z kimś do kogo nic nie czujemy. Ta blokada moze zostać przełamana jeśli kobieta była molestwoana, zgwałcona, wykorzystana seksualnie itp. Może też być przełamana jeśli kobieta przez presje otoczenia pójdzie z kims do łóżka kto nic dla niej nie znaczy. Po takich akcjach kobiety maja wieksza predyspozycje do przedmiotowego traktowania seksu.

Nie chodzi również o opinie. Przeciez taki seks układ mozna ukryc i kobiety nikt nie postrzega negatywnie.

Natomiast seks za pieniadze to tez całkiem co innego bo wtedy kobieta sie zmusza a nie robi tego z przyjemnoscia.

Tak wiec mezczyzni tego nie rozumieja bo by seks traktujecie jak zwalenie reka tylko przy uzyciu ciała innej osoby. kobiety inaczej do tego podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
17 minut temu, Niiisia25 napisał:

Najprościej rzecz ujmując, kobiety nie oddzielają seksu od miłości, dla nich najczęściej to jedno, natomiast mężczyźni potrafią to oddzielić, bo to leży już w ich naturze. 

Myślisz że tak jest w sumie sam nie wiem często dziewczyny po seksie pisały mi że się we mnie zakochały ale nie wiem na ile to prawda poza tym jak na przykład nie odpisywałem to jakoś  nie dobijały się więc i nie wiem czy tak jest do końca. chyba to trochę stereotyp z filmów bo seks jest tak samo konieczny do życia facetom i kobietom poprawia krążenie chroni przed chorobami i zwiększa chęć do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

mówię o normalnych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
39 minut temu, Niiisia25 napisał:

Normalne kobiety zawsze wcześniej czy później się zakochają. To ja jestem kobietą, nie Ty. 

masz rację i dzięki za wyrażenie swojej opinii z pewnością tak jest ale co z dziewczynami które chodzą na imprezy szukać przygód one chyba się nie zako...ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
Przed chwilą, Niiisia25 napisał:

No, na pewno nie 🙂 to taka patologia raczej, dla tych dziewczyn się liczy jedynie przyjemność i numerek.

Czemu uważasz że patologia często to fajne dziewczyny Zdarzało mi się takie poznawać na imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Nisia chętna m

Niiisia25     289

 

Napisano 2 godziny temu

  2 godziny temu, darkeacer napisał:

zgadza się ... do tego zadbane zęby, figura i fryzura i można być bardziej atrakcyjny niż zaniedbany młody

Uwielbiam relacje starszy mężczyzna - młodsza kobieta, młodsza dużo.... Właśnie o te dojrzałość i czułość mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
2 minuty temu, Gość Geniusz napisał:

Czemu uważasz że patologia często to fajne dziewczyny Zdarzało mi się takie poznawać na imprezach

I jak mieliście hemje w muzgach po seksie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nisia hejterka
1 minutę temu, Niiisia25 napisał:

Przecież dziewczyna która się oddaje facetowi nieznanymu, w klubie, którego nie wiadomo, czy jeszcze zobaczy, nie ma do siebie szacunku. Jeśli tak uważasz, dalsza dyskusja się ma sensu. 

ty masz szacunek brutalnie hejtując Starszego i jego towarzystwo na 3M? Panamo z brudem w domu, syfem, bez pracy i z grubymi nogami,😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
5 minut temu, Niiisia25 napisał:

Przecież dziewczyna która się oddaje facetowi nieznanymu, w klubie, którego nie wiadomo, czy jeszcze zobaczy, nie ma do siebie szacunku. Jeśli tak uważasz, dalsza dyskusja się ma sensu. 

Okej rozumiem że masz takie poglądy Ja natomiast uważam że to bardzo fajny ruch bo można spędzić ze sobą miło czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
4 minuty temu, Gość Geniusz napisał:

I jak mieliście hemje w muzgach po seksie? 

Nie podszywaj się pode mnie była chemia w mózgach w trakcie seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O czym wy w ogóle piszecie? Impreza imprezie nie równa. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. Nie wszystkie, ktore chodzą na imprezy są takie same i się puszczają. Nie wszyscy faceci, którzy chodzą na imprezy szukają tylko przygód.

A ci co mysła inaczej, niech szukają na pielgrzymkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

O czym wy w ogóle piszecie? Impreza imprezie nie równa. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. Nie wszystkie, ktore chodzą na imprezy są takie same i się puszczają. Nie wszyscy faceci, którzy chodzą na imprezy szukają tylko przygód.

A ci co mysła inaczej, niech szukają na pielgrzymkach.

Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Geniusz napisał:

Nie podszywaj się pode mnie była chemia w mózgach w trakcie seksu

To zajèbiscie. Trzeba być prostakiem żeby zaliczać zupełnie obce baby po 1 imprezie. I prostaczka żeby dac takiemu dupy. Wasze wmawianie ludziom że to normalne i wciskanie zalsonych tekstów o pielgrzymkach jest żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To zajèbiscie. Trzeba być prostakiem żeby zaliczać zupełnie obce baby po 1 imprezie. I prostaczka żeby dac takiemu dupy. Wasze wmawianie ludziom że to normalne i wciskanie zalsonych tekstów o pielgrzymkach jest żenujące.

Czemu jesteś niemiły Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hemia muzgowa
1 minutę temu, Gość Geniusz napisał:

Czemu jesteś niemiły Nie rozumiem

Szczerość boli. Wiem. Geniusz powinien rozróżnić to i owo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie zabawa nie bawi. Każdy człowiek zasługuje na szczerość i szacunek. A taki seks układ to nic fajnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
1 godzinę temu, Gość Hemia muzgowa napisał:

Szczerość boli. Wiem. Geniusz powinien rozróżnić to i owo. 

to nie jest żadne zaliczenie tylko uprawianie miłości Można się w kimś zakochać od pierwszego wejrzenia Zresztą działam nie tylko w klubach ale poznaje dziewczyny w zwykłych codziennych sytuacjach zdarzały mi się przygody nawet na pierwszej randce chociaż zwykle gdzieś jest to trzecia piąta szósta siódma randka wydajesz się być smutnym człowiekiem i bardzo krytycznym seks robi dobrze na całą fizjologia człowieka oraz sprawia że człowiek jest bardziej wyrozumiały i empatyczny A czego ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genek

Uprawianie miłości 🤣 to już chyba wolę sport uprawiać. Skończ tę demagogie męska szmato. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuuuu

Bo kobiety są cwane wszystko potrafią przyłożyć na pieniądze przysługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×