Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chcą tak często seks

Czemu kobiety nie chcą tak często seks układów Jak mężczyźni

Polecane posty

Gość figi
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie ...o, po prostu nie widzę korzyści = nie ma seksów a teraz wyp.....aj. Korzyści nie są tylko finansowe, równie dobrze ktoś może wziąć na siebie twoją odpowiedzialność za coś, napisać kolokwium i podłożyć gotowe czy coś tego typu ale na co ja to tłumaczę ułomom z kafe

powodzenia w szukaniu partnera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość figi napisał:

powodzenia w szukaniu partnera:)

Na slumsach sie faceta nie szuka. 

Co za biedne ulomne dzieciaczki... Zal mi was, że życia nie rozumiecie.

Biedny facet jest na takim poziomie co gruba, brzydka kobieta. 

I widzisz dlaczego szans jeden z drugim nie masz? 

Bo mężczyzna warty uwagi wie co w życiu ważne i potrafi godnie zarobić na rodzinę. A forumowe cio. Ty miękkim robione to będa wyzywać kobiety zamiast wziąć sie do roboty. 

Jak widać- ani pieniędzy ani charakteru. Z wyglądem, jak to u roszczeniowych mameji, tez zapewne lipa 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja dobrze zarabiam a i tak nie zamierzam byle frajerowi dawać za darmo, chyba by mnie po ye bało 😂 jeżeli nie pieniądze to muszą być inne korzyści, bo z samego napleta to ja nie mam żadnych. Gdybym chciała tylko seksu to wyjechałabym puszczać się z Włochami czy Hiszpanami, także niestety frajerzy, macie do dyspozycji oficjalne prostytutki lub nieoficjalne (partnerki, dziewczyny oczekujące w zamian innych korzyści).

kolejna mentalna prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Prosty rachunek: zabierzesz młodość a zostawi samą na starośc? 

Nie, dziękuję. 

Chcę mieć rodzinę i mężczyźnie, który o mnie dba. Niedojrzalym kisiogorkom mówię stanowcze Spier..... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mężczyzna weźmie wsxystko, może nie każdy,  ale kazdy szczęśliwy będzie tylko z kochana przez niego kobietą. Kobieta nie weźmie każdego,  może nie kazda, ake szczęśliwa będzie tylko z mężczyzną,  który ją kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mężczyzna weźmie wsxystko, może nie każdy,  ale kazdy szczęśliwy będzie tylko z kochana przez niego kobietą. Kobieta nie weźmie każdego,  może nie kazda, ake szczęśliwa będzie tylko z mężczyzną,  który ją kocha.

widać jak sie znasz na facetach, więc już wiesz czemu jesteś sama. Do łóżka może i weźmie każdą jak ciścienie duże ale do zwiazku już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość sdfg napisał:

widać jak sie znasz na facetach, więc już wiesz czemu jesteś sama. Do łóżka może i weźmie każdą jak ciścienie duże ale do zwiazku już niekoniecznie.

jak weźmi ekażda do łózka to jest zwykłą sz.m.a.t.ą, narka ludzki wycieruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak weźmi ekażda do łózka to jest zwykłą sz.m.a.t.ą, narka ludzki wycieruchu

weź leki lub wibrator i się uspokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak weźmi ekażda do łózka to jest zwykłą sz.m.a.t.ą, narka ludzki wycieruchu

weź leki lub wibrator i się uspokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość ghjkl napisał:

weź leki lub wibrator i się uspokój

lepiej wezmę kija żeby odganiać takie ludzkie ścier wa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

lepiej wezmę kija żeby odganiać takie ludzkie ścier wa xD

wymień sobie mózg bo to właśnie on jest tym ostatnim wyrazem jaki napisałaś.

że też takie  żeńskie mentalne Staliny chodzą po tym świecie ... pewnie nawet śpisz z pogrzebaczem bo ci sie wydaje że do mieszkania wejdzie ci facet nieubrany w garnitur i z neseserem w dłoni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekson

Biedaka boli pupa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
5 godzin temu, Gość Kobiety to zera napisał:

A tu przykład śmierdzącej łatwej p0lki, wystarczy urodzić się na półwyspie iberyjskim by p0lka rozchylała nogi, jakim musicie być gównem to szkoda komentować poleczki

A ty wolisz gruba, pryszczata panne niz atrakcyjna Hiszpanke? Nie bądź czlowieczku hipokryta... Po prostu nawet ta pierwsza cię nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez szacunku
5 godzin temu, Gość Ona napisał:

A ty wolisz gruba, pryszczata panne niz atrakcyjna Hiszpanke? Nie bądź czlowieczku hipokryta... Po prostu nawet ta pierwsza cię nie chce. 

Ja nie mam pryszczów ani nie jestem gruby, w ogóle co to za porównanie? Żałosne jest dla mnie jak p0lki gardzą p0lakami i robią jakieś dziwne przytyki i wymagania, ale jak już spotkają jakiegoś hiszpana choćby był gruby i brzydki to puszczają się bez opamiętania, żałosne kompleksiary te p0lki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I bardzo dobrze ze kobiety takie są, takie szanuje, i z taka chce być. Inaczej ten świat w ogole byłby zezwierzęcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Bez szacunku napisał:

Ja nie mam pryszczów ani nie jestem gruby, w ogóle co to za porównanie? Żałosne jest dla mnie jak p0lki gardzą p0lakami i robią jakieś dziwne przytyki i wymagania, ale jak już spotkają jakiegoś hiszpana choćby był gruby i brzydki to puszczają się bez opamiętania, żałosne kompleksiary te p0lki

No widzisz, ja mam taki fetysz że jarają mnie tylko mundurowi i zagraniczniaki i co z tym zrobisz? Nie twoja sprawa która kobieta kogo wybierze, nie masz na to żadnego wpływu (na nasze upodobania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
11 minut temu, Gość gość napisał:

No widzisz, ja mam taki fetysz że jarają mnie tylko mundurowi i zagraniczniaki i co z tym zrobisz? Nie twoja sprawa która kobieta kogo wybierze, nie masz na to żadnego wpływu (na nasze upodobania)

Moja sprawa bo nie pozwolę by ktoś źle o mnie mówił wodził mnie za nos i mną pogardzał tylko dlatego że urodziłem się z polskim paszportem. Polki są nic nie warte jak są w potrzebie to przychodzą do polaków a potem idą puszczać się z polakami. Jeśli tak stawiasz sprawe to daj spokój polakom i wypierdalaj za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facett

Piękna zakochana chce się oddawać partnerowi i jest na niego napalona. Takie dzbany jak wy nigdy tego nie doświadcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
3 minuty temu, Gość facett napisał:

Piękna zakochana chce się oddawać partnerowi i jest na niego napalona. Takie dzbany jak wy nigdy tego nie doświadcza

Ja nie chcę kobiety bo to puszczalskie kur*wy szkoda życia na te ludzkie śmiecie, w Islamie mężczyźni pokazali jak należy postępować z tymi zerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra
49 minut temu, Gość Kobiety to zera napisał:

Ja nie chcę kobiety bo to puszczalskie kur*wy szkoda życia na te ludzkie śmiecie, w Islamie mężczyźni pokazali jak należy postępować z tymi zerami

Miej pretensje do swoich rodziców, ze sie rozmnozyli z takimi genami. Brzydki, niemeski i do tego prostak. Zamiast truc to zadbaj o siebie. Sam nie chcesz nieco brzydszej a masz pretensje, ze kobietom podobają się przystojni mężczyźni. Niedobrze się robi od.tej hipokryzji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
2 minuty temu, Gość Mądra napisał:

Miej pretensje do swoich rodziców, ze sie rozmnozyli z takimi genami. Brzydki, niemeski i do tego prostak. Zamiast truc to zadbaj o siebie. Sam nie chcesz nieco brzydszej a masz pretensje, ze kobietom podobają się przystojni mężczyźni. Niedobrze się robi od.tej hipokryzji 

Nie bądź żałosna nie jestem brzydki, a prostakiem jestem bo nauczyłem się tego od kobiet, widać nauczyłem się tego od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
6 minut temu, Gość Mądra napisał:

Miej pretensje do swoich rodziców, ze sie rozmnozyli z takimi genami. Brzydki, niemeski i do tego prostak. Zamiast truc to zadbaj o siebie. Sam nie chcesz nieco brzydszej a masz pretensje, ze kobietom podobają się przystojni mężczyźni. Niedobrze się robi od.tej hipokryzji 

Nie mam pretensji do kobiet że lecą kobiety na przystojnych, gdzie tak niby napisałem? Ja nawet jestem za tym by tak było, dla mnie tylko żałosne jest jak kobiety plują na mnie bo niby nie jestem przystojny a potem puszczają się z byle jaki hiszpanami no bo on ma przecież zagraniczny paszport, to jest dla mnie żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra
4 minuty temu, Gość Kobiety to zera napisał:

Nie mam pretensji do kobiet że lecą kobiety na przystojnych, gdzie tak niby napisałem? Ja nawet jestem za tym by tak było, dla mnie tylko żałosne jest jak kobiety plują na mnie bo niby nie jestem przystojny a potem puszczają się z byle jaki hiszpanami no bo on ma przecież zagraniczny paszport, to jest dla mnie żałosne

Skoro się kobietom nie podobasz to widoczni nie jestes przystojny. Ani męski. Hiszpanie... Hmm tam 98% jest przystojnych i dobrze zbudowanych. Byłeś w Hiszpanii? Ja byłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
2 minuty temu, Gość Mądra napisał:

Skoro się kobietom nie podobasz to widoczni nie jestes przystojny. Ani męski. Hiszpanie... Hmm tam 98% jest przystojnych i dobrze zbudowanych. Byłeś w Hiszpanii? Ja byłam 🙂

Mi na kobietach nie zależy, mam to gdzieś. Hmm może i są ale polki są dla nich tylko materacami, dlatego nie mam szacunku do polek bo to proste kur*ewki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kghj
7 minut temu, Gość Kobiety to zera napisał:

Mi na kobietach nie zależy, mam to gdzieś. Hmm może i są ale polki są dla nich tylko materacami, dlatego nie mam szacunku do polek bo to proste kur*ewki 

Takich jak ty, wyczuwa się na kilometr prosty człowieku. 

Nie dziwię się ze ciebie olewają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
1 minutę temu, Gość Kghj napisał:

Takich jak ty, wyczuwa się na kilometr prosty człowieku. 

Nie dziwię się ze ciebie olewają. 

To polki są proste 😉

Nie mogą mnie olewać bo jak pisałem, to ja olewam polki gdyż nie mają dla mnie żadnej wartości te hiszpańskie materace 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

Ale tu sie szambo zrobilo... Ludzie, skad w was tyle jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×