Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dejwiddd4

Czy ona jest mną zainteresowana?

Polecane posty

Witam, mam problem. Spotkałem się z jedną dziewczyną którą poznałem na tinderze. Sparowaliśmy się i ostatnio się spotkaliśmy... Spotkanie było już wcześniej zaplanowane lecz ona powiedziała że nie ma teraz czasu ze wzgledu na zycie prywatne, lecz wiem że przez ten czas kilka razy spotkała się ze znajomymi. W końcu jednak do spotkania doszło gdy zapytałem o nie drugi raz. Rozmawialiśmy, ona natomiast nie nawiązywała kontaktu wzrokowego. W dodatku opowiadała mi o jakimś desperacie którego poznała i który ją nie interesuje. I pokazala mi zdjecie jak sie z nim caluje w klubie. Po spotkaniu do mnie napisała ale nie miałem czasu odpowiedzieć i odpisałem dopiero po jakimś dłuższym czasie kiedy ona już napisała po którejś wiadomości z kolei: "I co? Teraz już w ogóle nie będziemy pisać?" Później snapowaliśmy trochę i ze sobą popisaliśmy ale nic szczególnego. Dzisiaj ona natomiast zapytała które zdjęcie ustawić na swoje profilowe, gdy powiedziałem jej które mi się bardziej podoba, po jakimś czasie ustawiła to drugie xD Nie wiem czy jest mną zainteresowana, bawi się czy robi shit testy. dlatego zapytam tutaj ;d Dzięki z góry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakaś psychiczna trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie podobasz się jej z wyglądu i jedynie się tobą bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69

Psychiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isk

całowała się w klubie z desperatem który ją nie interesuje, hmmm, czyli jest sama desperatką i do tego szmatą, ja bym omijał bo to nie materiał na dziewczyne, chyba że chcesz tylko poru-chać i kopnąć w doope, ale nawet ru-chać strach bo kto wie co za syfy ma w sobie. Moja rada = nie trać czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Straszne czasy nas nadeszły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁadnaLady

J/ piernicze ale pusta 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kre tyn ka, ale wy lubicie takie, więc sama nie wiem co poradzić... skoro sam nie wiesz to dalej sobie bądź 'gupi'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bez sensownie nabijać posty to może by ktoś w końcu odpowiedział na zadane pytanie? Chciałbym dodać że dziewczyna jest nieśmiała i lekko aspołeczna. Oraz powiedziała sama od siebie że jestem przystojny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Aspołeczna dziwna co się całuje z kolesiem w klubie i jeszcze się tym chwali. Idź lepiej lekarza jakiegoś zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdd

moze byc zainteresowana toba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pompuje sobie ego twoim zainteresowaniem. Olej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×