Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy nieatrakcyjnym osobom zdarza się szczęśliwa miłość?

Polecane posty

Gość gosc

Bo przecież brzydcy też zako.ch.ują się w atrakcyjnych partnerach. Ale nie mają szans u atrakcyjnych, więc z braku laku dobierają się w pary z osobami, "ze swojej ligi".

Ale skoro brzydkim też nie podobają się brzydale, to znaczy, że wszystkie nieatrakcyjne osoby tkwią w związkach z rozsądku, bez zakochania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gòwno mnie to obchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina31

ci brzydcy próbują nadrobić gadką, bajerką, zabieganiem, byciem szarmanckim, super miłą, uczynną, troskliwą itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina31

więc ci brzydcy też mogą zawrocic w głowie, a atrakcyjnosc to pojecie wzgledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina31

mój brat ożenił się z dziewczyną bo była dziewicą tak jak on, a miał kompleksy na tym punkcie. Oraz jego żona jest po studiach tak jak on.On jest brzydki, ale miał zawsze powodzenie, bo był śmiały do dziewczyn, jego żona jest dość ładna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tam nie wiem. Zalezy  co dla kogo jest ayrakcyjne. Np. metroseksualni lalusie, ktorzy siedza u kosmetyczki dluzej niz kobieta nigdy mi sie nie podobali . Ronaldo? Ta baba ? No way. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem,nie jestem piękna, a jestem szczęśliwie zakochana w sobie. Tańczę, śpiewam i raduję się że żyję, że oddycham i że wypełnia mnie uczucie słodyczy i wdzięczności że żyje, oh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie, że tak. Dla jednego jesteś atrakcyjny, dla innego nie. Nie jesteś samcem alfa, ale po coś natura betę stworzyła. Też jest dla nich miejsce i mają takie same prawa kochać i być szczęśliwymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
41 minut temu, Gość gosc napisał:

dobierają się w pary z osobami, "ze swojej ligi"

Po co Ci dziunia? Żebyś na jej fryzury, manikury, pedjikury, kremy na noc, podkłady, pudry, aparaty wyrównujące zęby, operacje biustu, korekcie warg sromowych, odsysanie tłuszczu wydawał pieniążek?

Brzydkiej a mądrej Ci nikt nie odbije, a co najważniejsze za te pieniążki co wyżej z Twoją ligą możesz kupować sporą pierś kurczaka na codzienny pełen mikroelementów żelaza mięsny obiad z buraczkami i zjeść go z Twoją lubą w radości bez foha.

FOH -frustracja obiadowa hipopotama (występuje kiedy nie dasz Lampucerze na paznokietki, objawia się balowaniem jej poza domem do końca dnia w wyniku czego obiad musisz jeść sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Jan napisał:

Po co Ci dziunia? Żebyś na jej fryzury, manikury, pedjikury, kremy na noc, podkłady, pudry, aparaty wyrównujące zęby, operacje biustu, korekcie warg sromowych, odsysanie tłuszczu wydawał pieniążek?

Brzydkiej a mądrej Ci nikt nie odbije, a co najważniejsze za te pieniążki co wyżej z Twoją ligą możesz kupować sporą pierś kurczaka na codzienny pełen mikroelementów żelaza mięsny obiad z buraczkami i zjeść go z Twoją lubą w radości bez foha.

FOH -frustracja obiadowa hipopotama (występuje kiedy nie dasz Lampucerze na paznokietki, objawia się balowaniem jej poza domem do końca dnia w wyniku czego obiad musisz jeść sam)

Filozofia jak u Amerikano 🤣 przyznaj od razu że Cię nie stać sknero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
12 minut temu, Gość Gość napisał:

przyznaj od razu że Cię nie stać sknero. 

Nie stać mnie na głupią osobę, co gdy jej odmówiła pójdzie zarobić na miasto wieczorem wiadomo na czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumię ciebie
1 minutę temu, Gość Jan napisał:

Nie stać mnie na głupią osobę, co gdy jej odmówiła pójdzie zarobić na miasto wieczorem wiadomo na czym.

Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ja tam nie wiem. Zalezy  co dla kogo jest ayrakcyjne. Np. metroseksualni lalusie, ktorzy siedza u kosmetyczki dluzej niz kobieta nigdy mi sie nie podobali . Ronaldo? Ta baba ? No way. 

Mi także nie.

Nie widzę nic atrakcyjnego w mężczyźnie wydepilowanym i gładkim jak pupa niemowlaczka z fryzurą ułożoną tak, że włosek się nie ruszy.

Zwłaszcza że sama z moimi bardzo długimi, wiecznie plączącymi się włosami wyglądałabym przy takim zrobionym jak menelka :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Psianka to pomidor i cześnia.

Chyba, że pisanka, abo pieseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jan napisał:

Psianka to pomidor i cześnia.

Chyba, że pisanka, abo pieseł.

A ty ... czy imbecyl jednak? A może nowe wcielenie zyeba szarika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

1 godzinę temu, Gość Jan napisał:

Po co Ci dziunia? Żebyś na jej fryzury, manikury, pedjikury, kremy na noc, podkłady, pudry, aparaty wyrównujące zęby, operacje biustu, korekcie warg sromowych, odsysanie tłuszczu wydawał pieniążek?

Brzydkiej a mądrej Ci nikt nie odbije, a co najważniejsze za te pieniążki co wyżej z Twoją ligą możesz kupować sporą pierś kurczaka na codzienny pełen mikroelementów żelaza mięsny obiad z buraczkami i zjeść go z Twoją lubą w radości bez foha.

FOH -frustracja obiadowa hipopotama (występuje kiedy nie dasz Lampucerze na paznokietki, objawia się balowaniem jej poza domem do końca dnia w wyniku czego obiad musisz jeść sam)

hahahaha, jestes rozsadny facet, realnie patrzysz na zycie 😄 ja jestem taka brzydka, zebym poznala takiego brzydala z ktorym moglabym spozywac codziennie miesny obiad z buraczkami to bylabym bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×