Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutno mi

Żadna mi nie dała

Polecane posty

Gość Smutno mi

buziaka. Nigdy. O czymś więcej nawet szkoda wspominać bo żal. Jestem prawiczkiem samotnym całe życie. Już dawno skończyłem trzydziestkę 😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A mi dała nie jedna. I buziaka i coś więcej. Jestem samotnym na resztę życia. Już dawno przekroczyłem piećdziesiątkę.😭

I kto ma gorzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
1 godzinę temu, Gość Smutno mi napisał:

buziaka. Nigdy. O czymś więcej nawet szkoda wspominać bo żal. Jestem prawiczkiem samotnym całe życie. Już dawno skończyłem trzydziestkę 😞

 

Bylem w podobnej sytuacji ale zmienilem zycie. Ty tez potrafisz wiec wez sie w garsc. Poczytaj madre ksiazki o stosunkach damsko meskich to powinno troche pomoc, zacznij dbac o siebie i sprobuj cos osiagnac w zyciu (mieszkanie/dom/auto). Mozesz tez zaczac od srednio madrej ksiazki "Alchemia Uwodzenia". Pierwsze dzialy pomoga  ci zrozumiec co robisz zle i sie ogarnac. Powodzenia i do roboty!

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A mi dała nie jedna. I buziaka i coś więcej. Jestem samotnym na resztę życia. Już dawno przekroczyłem piećdziesiątkę.😭

I kto ma gorzej??

Moim zdaniem masz zdecydowanie gorzej bo nic nie cofnie czasu i mlodosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fritzzzz

papuasa ci trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Moim zdaniem masz zdecydowanie gorzej bo nic nie cofnie czasu i mlodosci." - twoje zdanie, twoim zdaniem. Całowanie i rochanie jest mocno przereklamowane. Zapewniam.

A jak sobie pomyślę ze miałbym mieć znowu 20 lat i znów mialbym słuchać kotasa wlasnego.... to od razu nie chcę 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

"Moim zdaniem masz zdecydowanie gorzej bo nic nie cofnie czasu i mlodosci." - twoje zdanie, twoim zdaniem. Całowanie i rochanie jest mocno przereklamowane. Zapewniam.

A jak sobie pomyślę ze miałbym mieć znowu 20 lat i znów mialbym słuchać kotasa wlasnego.... to od razu nie chcę 😎

Posłuch musi być! 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nie zasługujesz.

Kobiety dla mężczyznom, którzy odstają od poziomu gruntu pewnością siebie, humorem, inteligencją, uroda, charakterem - w dowolnej kombinacji.

Popracuj nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Widać nie zasługujesz.

Kobiety dla mężczyznom, którzy odstają od poziomu gruntu pewnością siebie, humorem, inteligencją, uroda, charakterem - w dowolnej kombinacji.

Popracuj nad sobą.

Nie ma to jak kafeteria. Tutaj zawsze znajdzie się ktoś "mundry inaczyj" kto doda otuchy staremu prawiczkowi 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Piaskun napisał:

Widać nie zasługujesz.

Kobiety dla mężczyznom, którzy odstają od poziomu gruntu pewnością siebie, humorem, inteligencją, uroda, charakterem - w dowolnej kombinacji.

Popracuj nad sobą.

Po jakiemu to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Po jakiemu to?

Po auto-korektowemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Smutno mi napisał:

buziaka. Nigdy. O czymś więcej nawet szkoda wspominać bo żal. Jestem prawiczkiem samotnym całe życie. Już dawno skończyłem trzydziestkę 😞

 

Rozumiem cię bo też nigdy buziaka nie dostałem nawet nie trzymałem dziewczyny za ręke nie wspominając o czymś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy to nie smutne? Jedni nie mogą się opędzić od dziewczyn, mogą mieć każdą, inni nawet nie trzymali żadnej za rękę nie mówiąc o czymś więcej. To nie jest sprawiedliwe, bo każdy potrzebuje uczucia, czułości, po prostu "drugiej połówki", ale już nie każdy może to wszystko mieć. Niektórzy całe życie nie zaznają miłości i to jest naprawdę strasznie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czy to nie smutne? Jedni nie mogą się opędzić od dziewczyn, mogą mieć każdą, inni nawet nie trzymali żadnej za rękę nie mówiąc o czymś więcej. To nie jest sprawiedliwe, bo każdy potrzebuje uczucia, czułości, po prostu "drugiej połówki", ale już nie każdy może to wszystko mieć. Niektórzy całe życie nie zaznają miłości i to jest naprawdę strasznie przykre.

Niestety życie jest niesprawiedliwe wolałbym zaliczać się do tej grupy która nie może opędzić się od dziewczyn i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W USA w przedziale wiekowym 22-35, 30% mężczyzn nie uprawiało seksu przez rok lub dłużej. Ten trend będzie się pogłębiał ze względu na wiele czynników. Mniejsza dzietność z roku na rok powoduje, że w niższych rocznikach jest mniej kobiet niż w naszym, co oznacza, że nie każdy mężczyzna będzie mógł sobie znaleźć kobietę. Szacuje się, że w Polsce może być to około 300 tyś. mężczyzn w wieku 20-30 lat. Z łatwiejszych rozwiązań polecam kupić fleshlight'a, z trudniejszych zostać milionerem. Na cud bym nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×