Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość almma

Jak zaskoczyć męża na rocznicę ślubu?

Polecane posty

Gość almma

Za tydzien mija nam 2 lata. Chciałabym niekoniecznie coś kupować tak więc nie proponujecie mi tutaj prezentów materialnych ale zaplanować ten dzień tak abyśmy oboje na długo go zapamiętali. CZy macie jakieś fajne pomysły?

Jak na razie mój pomysł na ten dzień to:

wyprawa do Zamościa
kolacja w domu
bara bara ( może kupić jakieś gadżety erotyczne???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielenda28

Moim zdaniem wycieczka jak najbardziej jest dobrą opcją . Będzie to pewna ucieczka od rutyny tak wiec możecie się wybrać. Kolacja niekoniecznie ( idźcie do restauracji) .Wieczorem proponuję zaskoczyć męża i kupić jakąś zabawkę erotyczną. Może wibrator, grę albo Sex Elixir. Powiem Ci,że całkiem fajny afrodyzjak, jakiś czas temu z mężem wypróbowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Zorganizuj jakiegoś bi do trójkąta, peudały są teraz modne, na pewno mu się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przedstaw mu listonosza i powiedz że tetraz nie będzie się już tak musiał męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almma

Zastanawiałam się nad jakimiś afrodyzjakami ale z drugiej strony trochę obawiam się,że może być to na przykład efekt placebo. Czy nie jest to aby tak,że przyjmujesz afrodyzjak i od razu chce Ci się bara bara z uwagi na to,że podnieca się sam fakt brania czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielenda28

Moim zdaniem sex elixir to nie jest raczej placebo.Również się nad tym zastanawiałam ale potem wypróbowaliśmy go wtedy kiedy ja o tym nie wiedziałam ( tak się umówiliśmy). Tego dnia miałam dużą ochotę na seks. Poza tym wiesz,zawsze jest to swego rodzaju odmiana. Coś nowego.Seks jest ważny i dobrze jest to urozmaicać.Jeszcze niezły jest LIbi Gel. Jest to żel, który używasz tam na dole.Sprawia,że masz o wiele lepsze odczucia. Zarówno Ty jak i on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie lepiej wycieczka z noclegiem w hotelu . Co do gadżetów to wszystko zależy jak wam jest w łóżku. Nie wiem czy nie lepsza jakaś fajna bielizna - to może zadziałać nawet lepiej niż afrodyzjaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zloz papiery rozwodowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyjazd na weekend/kilka dni do jakiegoś hotelu/pensjonatu, gdzie przewidują tylko dorosłych gości, poszukaj:

- hotele przyjazne dorosłym lub

- weekend we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niech Cię przyłapie na nożycowaniu z przyjaciółką, na pewno mu stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almma

To mnie zaciekawiłaś. Może i my również coś takiego byśmy sobie przetestowali. W sumie atmosfera trochę siadła w ostatnich dniach tak więc przydałoby się jednak trochę takiego pobudzenia. Gdzie konkretnie to kupowałaś? Czy dostanę w tradycyjnej drogerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Zesraj się do łóżka - gwarantuje, że będzie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gkk

W zamosciu nie ma nic ciekawego..lepiej roztocze,wynajmijcie domek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.04.2019 o 07:51, Gość gość napisał:

Przedstaw mu listonosza i powiedz że tetraz nie będzie się już tak musiał męczyć...

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielenda28

Nie wiedziałam w żadnym sklepie stacjonarnym.Ostatnio kupowałam prezerwatywy w rossmanie to na pewno nie było.Podejrzewam,że może to być w sex shopach ale u nas takich sklepów nie ma,wszystko polikwidowali. Poza tym nie wiem czy nie czułabym się dziwnie kupując w sklepie stacjonarnym. Zamawiam przez internet. wpisz sobie sex elixir w google czy na allegro i pojawi Ci się wiele sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Zes/raj się przy minecie, zaskoczysz go jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×