Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola

Panowie wymieńcie cechy swiadczące o ideale kobiecosci i lubicie w kobietach albo ktore chcielibyscie aby kobieta je posiadała

Polecane posty

Gość Lola

Zapraszam do dyskusji 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość Lola napisał:

Zapraszam do dyskusji 😉 

Napewno uczuciowa, szczera, wrażliwa, znająca swoją wartość i pewna siebie. Zdecydowana o silnej osobowości ale najważniejsze żeby pamiętała że jest kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świadoma swojej kobiecości, pełna pasji i mądrości życiowej. Rozwijająca swoje zaintersowania. Atrakcyjna, uwodzicielska, pełna namiętności, kochająca i szanująca siebie. Otwarta, czuła i empatyczna. Dająca sobie szansę na stworzenie partnerskiej relacji z drugą osobą. Nie pozwalająca traktować się przedmiotowo i rozumiejąca to, że mężczyźni nie są aż tacy źli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Umiejętność komunikacji co najmniej na poziomie 2 gimnazjum. Niestety, ideały nie istnieją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

Bez kompleksow, odwazna, inteligenta, czula, wierna, cierpliwa, tolerancyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

same pierdy

a rzeczywistosci faceci leca tylko na wyglad

jak nie jest piekna to zadne cechy wyzej wymienione nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

same pierdy

a rzeczywistosci faceci leca tylko na wyglad

jak nie jest piekna to zadne cechy wyzej wymienione nie pomoga

Twoje ani piękne ani mądre, na co ty lecisz Władziu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Napewno uczuciowa, szczera, wrażliwa, znająca swoją wartość i pewna siebie. Zdecydowana o silnej osobowości ale najważniejsze żeby pamiętała że jest kobietą.

posiadam wszystkie te cechy a nigdy zaden facet mnie nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

posiadam wszystkie te cechy a nigdy zaden facet mnie nie chcial

Jaki był powód, może dlatego że grałaś niedostępną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hm... mam wszystkie te cechy i jeszcze jestem zgrabna bardzo > Ale już nieco stara 🙂 też niedobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ładna i inteligentna, ale jednocześnie taka, która nie stara sie być na siłę ideałem i jest sobą. Lubie kobiety z charakterem co nie oznacza wulgarnych, wręcz przeciwnie.  Powinna być delikatna i silna psychicznie zarazem, taka która nie próbuje sie przypodobać na siłę i ma własne zdanie, potrafi opieprzyc faceta kiedy na to zasługuje i nie zmienia się dla niego na siłę, ma swój styl, hobby i nikt tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

hm... mam wszystkie te cechy i jeszcze jestem zgrabna bardzo > Ale już nieco stara 🙂 też niedobrze 

W każdym wieku możesz spotkać kogoś dla kogo w życiu będziesz ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ładna twarz, zgrabne nogi, duży biust. Inteligentna i miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD

Od tego co najważniejsze:

1. czarne długie włosy do pasa.

2. wzrost 160 - 170,

3. fajna pupa po siłce + talia /albo piersi (ale talia ważniejsza)

4. szczupła,

5. niebieskie oczy,

6. fajne rysy twarzy (twarz źmioka odpada. Pani musi mieć zarysowane policzki).

 

 

Ogólnie nic, co byłoby poza jakimś kosmosem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę co tu niektórzy piszą to aż po raz kolejny mam ochotę się zabić. Każdy facet leci na wygląd nawet taki co sam wygląda jak ... wołowa. Gdyby rzeczywiście patrzyli na cechy to już dawno by mnie ktoś pokochał. Może nie mam poczucia własnej wartości zresztą wiem że piękna nie jestem to nigdy nie zgrywam nie dostępnej wręcz przeciwnie staram się być jak najbardziej otwarta i uwielbiam chwalić się moimi rysunkami. A jakoś nikt mnie nie chce 🤔 według mojej koleżanki jestem bardzo miła, aż za dobra i da się że mną normalnie pogadać a także powierzyć tajemnice. Ostatnio się na mnie wkurzyłam że nic nie zrobiłam z tym jak ktoś mnie obraził 😊 nie powiem ucieszyło mnie to do tej pory nikt się mną nie przejmował ani moimi uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi

-szczupła

-nie odzywa się i nie marudzi

-chce cały dzień uprawiać seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi
2 minuty temu, Kaxiva napisał:

Jak widzę co tu niektórzy piszą to aż po raz kolejny mam ochotę się zabić. Każdy facet leci na wygląd nawet taki co sam wygląda jak ... wołowa. Gdyby rzeczywiście patrzyli na cechy to już dawno by mnie ktoś pokochał. Może nie mam poczucia własnej wartości zresztą wiem że piękna nie jestem to nigdy nie zgrywam nie dostępnej wręcz przeciwnie staram się być jak najbardziej otwarta i uwielbiam chwalić się moimi rysunkami. A jakoś nikt mnie nie chce 🤔 według mojej koleżanki jestem bardzo miła, aż za dobra i da się że mną normalnie pogadać a także powierzyć tajemnice. Ostatnio się na mnie wkurzyłam że nic nie zrobiłam z tym jak ktoś mnie obraził 😊 nie powiem ucieszyło mnie to do tej pory nikt się mną nie przejmował ani moimi uczuciami

może masz zaniżoną samoocenę? Nie przesadzaj,nie ma kobiet brzydkich są po prostu niektóre trochę zaniedbane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figi
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

hm... mam wszystkie te cechy i jeszcze jestem zgrabna bardzo > Ale już nieco stara 🙂 też niedobrze 

stara? Czyli co 50ka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo o siebie dbam i ... to robi a nie tapetuje się bo jest to strasznie nie wygodne, może nie jestem szczególnie chuda i dobrze o tym wiem ale postanowiłam schudnąć i już dobry miesiąc jem mniej i codziennie bez przerwy każdego ranka przed śniadaniem ćwiczę, nie schudłam ani grama chociaż nawet jakbym schudła dalej będę brzydka ryja sobie od tak nie zmienię. Rzeczy noszę takie które mi się nie podobają bo w moim rozmiarze nie ma fajnych ubrań ale staram się ubierać odpowiednio do mojej wagi tak żeby nikogo nie obrzydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Kaxiva napisał:

Jak widzę co tu niektórzy piszą to aż po raz kolejny mam ochotę się zabić. Każdy facet leci na wygląd nawet taki co sam wygląda jak ... wołowa. Gdyby rzeczywiście patrzyli na cechy to już dawno by mnie ktoś pokochał. Może nie mam poczucia własnej wartości zresztą wiem że piękna nie jestem to nigdy nie zgrywam nie dostępnej wręcz przeciwnie staram się być jak najbardziej otwarta i uwielbiam chwalić się moimi rysunkami. A jakoś nikt mnie nie chce 🤔 według mojej koleżanki jestem bardzo miła, aż za dobra i da się że mną normalnie pogadać a także powierzyć tajemnice. Ostatnio się na mnie wkurzyłam że nic nie zrobiłam z tym jak ktoś mnie obraził 😊 nie powiem ucieszyło mnie to do tej pory nikt się mną nie przejmował ani moimi uczuciami

Wygląd jest bardzo ważny, ta druga osoba musi się podobać. Co w tym ogóle dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem
12 godzin temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Od tego co najważniejsze:

1. czarne długie włosy do pasa.

2. wzrost 160 - 170,

3. fajna pupa po siłce + talia /albo piersi (ale talia ważniejsza)

4. szczupła,

5. niebieskie oczy,

6. fajne rysy twarzy (twarz źmioka odpada. Pani musi mieć zarysowane policzki).

 

 

Ogólnie nic, co byłoby poza jakimś kosmosem. 

Mój opis, tylko oczy mam brązowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skromna, szczupła i ładna z twarzy, czarne włosy kolor oczu obojętnie jaki. Trochęniż sza ode mnie mam 172 mi pasuje taka o wzroście 165-170. W szpilkach może być wyższa ode mnie nie będzie mi to przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Długość włosów do ranion lub dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Malinowy krem napisał:

Mój opis, tylko oczy mam brązowe 🙂

Nie wien dlaczego ale brązowe oczy najbardziej na mnie działają. Co Cię tu sprowadza przecież są lepsze miejsca na pogaduszki?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie wien dlaczego ale brązowe oczy najbardziej na mnie działają. Co Cię tu sprowadza przecież są lepsze miejsca na pogaduszki?☺

Jestem w pracy, chwila przerwy na kawkę i kafe 🙂 Trafiłam na to forum kilka lat temu i tak jakoś zostałam  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Malinowy krem napisał:

Jestem w pracy, chwila przerwy na kawkę i kafe 🙂 Trafiłam na to forum kilka lat temu i tak jakoś zostałam  🙂

Rozumiem ale wytrzymałaś tutaj aż tyle czasu przecież są lepsze miejsca na rozmowy czy poznanie kogoś godnego uwagi. Miłego, słonecznego dnia☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Malinowy krem napisał:

Jestem w pracy, chwila przerwy na kawkę i kafe 🙂 Trafiłam na to forum kilka lat temu i tak jakoś zostałam  🙂

Jeszcze jedno co sprawiło, że nie możesz zapomnieć o tym forum? Pytam tylko z ciekawości☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeszcze jedno co sprawiło, że nie możesz zapomnieć o tym forum? Pytam tylko z ciekawości☺

Jak chyba większość tutaj trafiłam z rozterkami w sferze uczuć. 

A co Ty tutaj robisz? 

Dziękuję i miłego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r-d

Przede wszystkim wygląd i jeszcze raz wygląd. Ja też byłam piekna 20kg temu i jak nie było dzieci. Po 2 cesarkach możecie sobie wyobrazić jak mój brzuch wygląda, a że mam dodatkowo problemy z miednicą i większość pozycji odpada to jestem już nieprzydatna delikatnie mówiąc. Wczoraj usłyszałam że mój brzuch jest odpychający. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Malinowy krem napisał:

Jak chyba większość tutaj trafiłam z rozterkami w sferze uczuć. 

A co Ty tutaj robisz? 

Dziękuję i miłego 🙂

W tym miejscu ciężko znalezć ukojenie na ból serca najlepszym lekarstwem jest kochające serce. Jeśli chodzi o mnie to jestem tu całkiem przypadkowo, jestem w trakcie zmian zawodowych, a poza tym można poczytać ciekawe wypowiedzi mądrych ludzi, które jednak są rzadkością😉 

Jak często można tu Ciebie spotkać, czy robisz sobie jakieś przerwy i próbujesz spojrzeć na życiowe rozterki z innego punktu widzenia i wprowadzić zmiany w życiu uczuciowyn? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×