Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola

Panowie wymieńcie cechy swiadczące o ideale kobiecosci i lubicie w kobietach albo ktore chcielibyscie aby kobieta je posiadała

Polecane posty

Gość gosc

Autorko nie pytaj facetów o ideał. Rozejrzyj się na ulicy i zobacz jacy panowie są niewybredni i niewymagający. Biorą na matke dzieci to co się napatoczy. To lenie. O kobiety się nie chce im starać. Najlepiej żeby baba o nich zabiegała pierwsza lepsza która się znajdzie obok i nawet może być gruba beka. Nie przeszkadza. Nieważne że potwór byleby miał otwór. Ulica to udowadnia. Rozejrzyj się co się dzieje. Nie daj sobie wkręcić co piszą w magazynach dla kobiet. To z życiem nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość r-d napisał:

Przede wszystkim wygląd i jeszcze raz wygląd. Ja też byłam piekna 20kg temu i jak nie było dzieci. Po 2 cesarkach możecie sobie wyobrazić jak mój brzuch wygląda, a że mam dodatkowo problemy z miednicą i większość pozycji odpada to jestem już nieprzydatna delikatnie mówiąc. Wczoraj usłyszałam że mój brzuch jest odpychający. 

Nie martw się. Mój brzuch był bardzo, bardzo ładny, gdy miałam 20 lat i to też nie zapewniło mi szczęścia w miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

W tym miejscu ciężko znalezć ukojenie na ból serca najlepszym lekarstwem jest kochające serce. Jeśli chodzi o mnie to jestem tu całkiem przypadkowo, jestem w trakcie zmian zawodowych, a poza tym można poczytać ciekawe wypowiedzi mądrych ludzi, które jednak są rzadkością😉 

Jak często można tu Ciebie spotkać, czy robisz sobie jakieś przerwy i próbujesz spojrzeć na życiowe rozterki z innego punktu widzenia i wprowadzić zmiany w życiu uczuciowyn? 

Hm jestem na rozdrożu już jakiś czas i wciąż się przyglądam mojemu życiu uczuciowemu. Stąd to forum, odpowiedzi nie znajdę, wiem, ale doświadczenia innych osób w jakimś stopniu pomagają poukładać sobie pewne sprawy. 

Zaglądam na forum dość często, przeważnie na wieczorem, częściej poczytuję niż się udzielam  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość r-d napisał:

Przede wszystkim wygląd i jeszcze raz wygląd. Ja też byłam piekna 20kg temu i jak nie było dzieci. Po 2 cesarkach możecie sobie wyobrazić jak mój brzuch wygląda, a że mam dodatkowo problemy z miednicą i większość pozycji odpada to jestem już nieprzydatna delikatnie mówiąc. Wczoraj usłyszałam że mój brzuch jest odpychający. 

20 kg nadwagi to dużo- masz jakieś problemy hormonalne, że tak przytyłaś. Ja też jestem po 2 cesarkach i nie wiem o czym piszesz (miałaś cięcie pionowe?). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość PrzystojnyD napisał:

Od tego co najważniejsze:

1. czarne długie włosy do pasa.

2. wzrost 160 - 170,

3. fajna pupa po siłce + talia /albo piersi (ale talia ważniejsza)

4. szczupła,

5. niebieskie oczy,

6. fajne rysy twarzy (twarz źmioka odpada. Pani musi mieć zarysowane policzki).

 

 

Ogólnie nic, co byłoby poza jakimś kosmosem. 

Hehee a Ty jak wygladasz Adonisie? Jeśli nie jesteś wysokim (190cm+) brunetem z ciemna karnacja, białymi zabkami, regularnymi rysami twarzy i wyrzeźbionym ciałem to Twoje wymagania raczej pozostaną tylko marzeniami (no może niektóre się spelnia- wątpie zebys znalazl osobe spelniajaca te wszystkie wymagania 😉). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r-d

Nigdy nie byłam osobą jakoś wybitnie szczupłą. Rok przed ciążą ważyłam 77kg przy wzroście 173cm. W każdym porodzie przytyłam max 15kg, zżucałam około 7kg i dalej stop. W drugiej ciaży miałam rozejście spojenia. Jestem rok po 2 cesarce i jestem w trakcie diagnozowania bo na zdjęciu mam zaawansowane zwyrodnieni spojenia łonowego oraz zwyrodnienia w biodrach. Mam problemy z chodzeniem bo póki idę albo stoję to ok, wystarczy że usiądę i mam problem żeby wstać i iść bo idę wtedy jak kaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Malinowy krem napisał:

Hm jestem na rozdrożu już jakiś czas i wciąż się przyglądam mojemu życiu uczuciowemu. Stąd to forum, odpowiedzi nie znajdę, wiem, ale doświadczenia innych osób w jakimś stopniu pomagają poukładać sobie pewne sprawy. 

Zaglądam na forum dość często, przeważnie na wieczorem, częściej poczytuję niż się udzielam  🙂

Najwyższy czas zakończyć to błądzenie i odnalezć ciepłe miejsce dla siebie i swojego serca. Wiem, że łatwo powiedzieć ale czas poważnie o tym pomyśleć. Polecam częściej udzielać się i wypowiadać swoją opinie na dane tematy. Wtedy poczujesz prawdziwą ulgę i może odkryjesz światło które wskaże Tobie drogę którą powinnaś podążać. Życzę miłego, pogodnego dnia w sercu jak i za oknem. Do usłyszenia, pozdrawiam☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×