Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mole książkowe

kindle czy pocketbook

Polecane posty

Gość mole książkowe

kochane jaki czytnik polecacie?

słyszałam że kindle są dobre ale też pocketbooki dają radę. 

Polski inkbook ponoć jest średni więc wolałabym się skupić na tych dwóch powyżej. 

 

Do 1000 zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vbb

PB - polskie menu, przenoszenie wyrazów, normalna struktura plików i folderów (a nie jakieś kolekcje), fizyczne przyciski zmiany stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

mam kindla dla mnie spoko

minus- nie czyta epub

a pb ma podswietlenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanabelle

Jak chcesz czytac Legimi to pocket i inkbook, tylko ze na pockecie musisz wszystko z palca wgrywac a na inkbooku masz dedykowaną apkę i z czytnika se wgrywasz. Jak kupujesz ksiazki albo sciagasz z chomikuj to inkbook super, pocket tez. Czytają wszystkie formaty, no i na inkBOOKa masz opcje send to inkBOOK, to co kupiles to przesylasz. Warto kupić sobie czytnik z darmowym legimi, inkBOOK daje kody za dwa miesiące. Juz teraz wszystkie maja podswietlenie przeciez czytniki i dobra baterie. Jesli chodzi o Kindle fajny tez ale chyba po angielsku caly i nie ma apki Legimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pocketbook

Inkbooki są beznadziejen, tylko się zacinają i nie łączą się z wifi, miałem przez tydzien lumosa. Teraz mam pocketbooka i jest o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ciekawe

a jaki masz model, ja mam prime hd i działa wsyztsko płynnie, inkbooki z racji, że mają możliwość połączenia z legimi są według mnie na pierwszym miejscu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jak widze akje - oczytany czlowiek pisze o ksiazkach i- "Se zgrywasz" to #mozgrozyebany, serio. SOBIE analfabeto.

nie wiem po co wam wifi w czytniku o.O przeciez mozna bez problemu zgrac kablem, korona nikomu z glowy nie spadnie

ja to bym chciala kindle voyage- przyciski, regulowane podswietlenie ❤️ ale to bajka za prawie tysiaka wlasnie...

26 minut temu, pochopna napisał:

Ja tam wolę książki czytać w papiórze.

ja tez, ale czytam cegly po 300-500 ztron. a teraz wyobraz sobie,z e jedna czesc sie konczy i muszisz nosic takei 2 ze soba, zeby sie nie nudzic... albo wyjezdzasz an tydzien i pol plecaka ksiazek. przerobilam to. dlatego mam kindla 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja miałam lumosa i cały czas się zacinał, nawet sie nie włączał poprawnie, strata pieniędzy. nie polecam, tylko kindle albo pcketbook. Polska firma jest słaba i blado wypada na tle konkurencji... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gość gość

ja również mam lumosa i u mnie się totalnie nie zacina. Czasami ma zawichy ale to i tak sporadycznie, kontaktowłas sie z serwisem gwarancyjnym? czasami trafiają się pojedyncze wadliwe sprzety, z tego co wiem to oni bardzo sprawnie odpowiadają. JA z inkbooka jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mam Kindle. Dodam, że już 6 lat go mam i śmiga 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Mam inkBOOK już pół roku, jestem bardzo zadowolony, nie lubię papierowych książek, czytnik sprawdza się znakomicie, nic się nie tnie, tekst dobrej czcionki, jest wygodny w noszeniu, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

Średni? A na jakiej podstawie masz taką opinię? 😄 Pytam, bo mam Inkbooka Prime HD i to maszyna. Działa bez zarzutu, ma Androida, podświetlanie i kilka innych bajerów XD Ktoś Ci sprzedał błędne info XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki92

Czy ja wiem czy inkbook jest średni? moim zdaniem to bardzo konkurencyjny czytnik bo nie dosc ze cena atrakcyjna to jeszcze system ma dobry i chodzi sprawnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×