Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 mam przesrane

Co z tego,ze jestem podobno piekna i inteligentna...

Polecane posty

Go艣膰 mam przesrane

jak nie moge nawet korzystac z zycia i sie tym cieszyc ? Dlaczego musialo pojawic sie takie s c i e r w o i mi wszystko zniszczyc ? 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mam przesrane

Zycie jest niesprawiedliwe..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Jestes chora? :( duzo zdrowka!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

No trzeba jak zwykle, troch臋 postalkowac ,wczu膰 si臋 w rol臋 i sobie pogratulowac! TAK TO MY GNOJE, TO ROBIMY ! Zaraz wyrzucimy jadu troch臋 w jej stron臋 ,to nam si臋 ul偶y !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przeciez tak jest
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

No trzeba jak zwykle, troch臋 postalkowac ,wczu膰 si臋 w rol臋 i sobie pogratulowac! TAK TO MY GNOJE, TO ROBIMY ! Zaraz wyrzucimy jadu troch臋 w jej stron臋 ,to nam si臋 ul偶y !

No a jak to mozna inaczej nazwac ? Niszczycie mi zycie i was to niesamowicie cieszy.Prawdy nie zaklniesz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kama33

A co si臋 sta艂o? Opisz sytuacje.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
20 minut temu, Go艣膰 przeciez tak jest napisa艂:

No a jak to mozna inaczej nazwac ? Niszczycie mi zycie i was to niesamowicie cieszy.Prawdy nie zaklniesz.

Spadaj gruba krowo,twoje pie***lenie ,nie robi na nikim wra偶enia ! Wszystko gotowe na 艣wi臋ta? Dusza chyba nie,skoro si臋 przebra艂as w cudze pi贸rka i nawijasz jak zwykle ,cieszac si臋 ,偶e komu艣 偶ycie niszczy艂as ! Zniszczy艂as go tylko sobie,patrz jak teraz wygl膮dasz ? Ile jadu masz w sobie? Dobrze ci z tym ,tak przy 艢wi臋tach ?Chyba nie ,zarazo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pan p z miasta b

呕elazko jest gor膮ce,gdy si臋 dopiero nagrzeje..to ,偶e wcze艣niej problem by艂 b艂achy i wydawa艂 si臋 nie gro藕ny,to sam w swojej naturze by艂 oczywisty,偶e si臋 rozwinie do tego stanu co jest teraz..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
8 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Spadaj gruba krowo,twoje pie***lenie ,nie robi na nikim wra偶enia ! Wszystko gotowe na 艣wi臋ta? Dusza chyba nie,skoro si臋 przebra艂as w cudze pi贸rka i nawijasz jak zwykle ,cieszac si臋 ,偶e komu艣 偶ycie niszczy艂as ! Zniszczy艂as go tylko sobie,patrz jak teraz wygl膮dasz ? Ile jadu masz w sobie? Dobrze ci z tym ,tak przy 艢wi臋tach ?Chyba nie ,zarazo

Wszystko wr贸ci pr臋dzej czy p贸藕niej ale聽temat nie jest m贸j.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pan p z miasta b

A 偶ycie jest bardzo sprawiedliwe..ono zmusza do dzia艂an nie do pomy艣lenia przed wydarzeniami..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
54 minuty temu, Go艣膰 mam przesrane napisa艂:

jak nie moge nawet korzystac z zycia i sie tym cieszyc ? Dlaczego musialo pojawic sie takie s c i e r w o i mi wszystko zniszczyc ? 馃槥

Przejdzie ci tylko zmie艅 towarzystwo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rezultat wybor贸w
53 minuty temu, Go艣膰 mam przesrane napisa艂:

jak nie moge nawet korzystac z zycia i sie tym cieszyc ? Dlaczego musialo pojawic sie takie s c i e r w o i mi wszystko zniszczyc ? 馃槥

wybra艂a艣 go bo by艂 przystojny i dawa艂 ci emocje, a porz膮dnych i spokojnych olewa艂a艣 bo byli nudni i nie podrywali cie, wina panny niestety

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hmm...
5 minut temu, Go艣膰 Pan p z miasta b napisa艂:

呕elazko jest gor膮ce,gdy si臋 dopiero nagrzeje..to ,偶e wcze艣niej problem by艂 b艂achy i wydawa艂 si臋 nie gro藕ny,to sam w swojej naturze by艂 oczywisty,偶e si臋 rozwinie do tego stanu co jest teraz..

Masz racje,to byla tez moja lekkomyslnosc.Ale czy ja mialam jakis wybor ? Ten czlowiek juz wtedy dzialal silnie w moim zyciu,wiec聽nic dziwnego,ze tak sie wszystko potoczylo...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pan p z miasta b

A czy maj膮c wyb贸r..nie wybralas syfu,maj膮c lepsze wyj艣cie na wyci膮gni臋cie r臋ki?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to nie tak
4 minuty temu, Go艣膰 rezultat wybor贸w napisa艂:

wybra艂a艣 go bo by艂 przystojny i dawa艂 ci emocje, a porz膮dnych i spokojnych olewa艂a艣 bo byli nudni i nie podrywali cie, wina panny niestety

On nigdy nie byl przystojny...w kazdym badz razie nie dla mnie...to nie ja go wybralam,tylko raczej on mnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pan p z miasta b

Nie przejmuj si臋..偶ycie jest nieprzewidywalne,gdy najlepszy kandydat okazuje si臋 kanali膮..to w takim razie odezwij si臋 do kogo艣 kto by艂 nieprzewidywalny i wydawa艂 si臋 by膰 pojecha艂..em,a on b臋dzie Twoim wyj艣ciem z dna 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hmm
15 minut temu, Go艣膰 Pan p z miasta b napisa艂:

A czy maj膮c wyb贸r..nie wybralas syfu,maj膮c lepsze wyj艣cie na wyci膮gni臋cie r臋ki?

Do konca nie wiedzialam,w co sie pakuje...no coz.Czlowiek uczy sie przez cale zycie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 mam przesrane napisa艂:

jak nie moge nawet korzystac z zycia i sie tym cieszyc ? Dlaczego musialo pojawic sie takie s c i e r w o i mi wszystko zniszczyc ? 馃槥

jakie scierrwo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Jak ci zniszczyl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nienawidz臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pan p

Nie przejmuj si臋..偶ycie jest nieprzewidywalne,gdy najlepszy kandydat okazuje si臋 kanali膮..to w takim razie odezwij si臋 do kogo艣 kto by艂 nieprzewidywalny i wydawa艂 si臋 by膰 pojecha艂..em,a on b臋dzie Twoim wyj艣ciem z dna 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Kie艂baso. Podobno Kopernik by艂a kobiet膮...inteligetniejsza od Ciebie jest ma艂pa w zoo. Ka偶dy u偶ytkownik z kafeterii to potwierdzi .聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
10 minut temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Kie艂baso. Podobno Kopernik by艂a kobiet膮...inteligetniejsza od Ciebie jest ma艂pa w zoo. Ka偶dy u偶ytkownik z kafeterii to potwierdzi .聽

S艂ysza艂a艣 o Koperniku? 聽Pi臋knie 鈽篢ylko "Seksmisja" nie jest 藕r贸d艂em wiedzy馃槀 St膮d b艂膮d馃槉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Filip

聽To PODOBNO robi r贸偶nic臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Intelig臋tka
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

S艂ysza艂a艣 o Koperniku? 聽Pi臋knie 鈽篢ylko "Seksmisja" nie jest 藕r贸d艂em wiedzy馃槀 St膮d b艂膮d馃槉

Serio 馃槕 nowa wersja powinna brzmie膰: podobno kie艂basa z kafeterii jest pi臋kna i inteligentna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
3 minuty temu, Go艣膰 Filip napisa艂:

聽To PODOBNO robi r贸偶nic臋 :D

U偶ycie PODOBNO w tym kontek艣cie 艣wiadczy o poszukiwaniu wiedzy w tego typu 藕r贸d艂ach. 馃構

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lukas
19 godzin temu, Go艣膰 to nie tak napisa艂:

On nigdy nie byl przystojny...w kazdym badz razie nie dla mnie...to nie ja go wybralam,tylko raczej on mnie.

nast臋pnym razem ty wybieraj a nie b膮d藕 wybierana聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
4 minuty temu, Go艣膰 Intelig臋tka napisa艂:

Serio 馃槕 nowa wersja powinna brzmie膰: podobno kie艂basa z kafeterii jest pi臋kna i inteligentna.

Pi臋kno nie jej ocenia膰, 聽inteligencj臋 owszem, szczeg贸lnie w konfrontacji z uczennicami miejskiej "sorbony"馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Pi臋kno nie jej ocenia膰, 聽inteligencj臋 owszem, szczeg贸lnie w konfrontacji z uczennicami miejskiej "sorbony"馃槀

Wyjmij kij z dupy i nabierze dystansu bo p贸ki co jeste艣 sztywna jak wid艂y w gnoju. Wida膰 偶e ma艂o lotna jeste艣 skoro nie widzisz jak kto艣 z ciebie kr臋ci beke. T膮 uczennic膮 chyba ty sama jeste艣.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 minut臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Wyjmij kij z dupy i nabierze dystansu bo p贸ki co jeste艣 sztywna jak wid艂y w gnoju. Wida膰 偶e ma艂o lotna jeste艣 skoro nie widzisz jak kto艣 z ciebie kr臋ci beke. T膮 uczennic膮 chyba ty sama jeste艣.

Nigdy nie wiadomo kto z kogo kpi. Zajmij si臋 dzie膰mi Aniu, bo znowu powiedz膮, 聽偶e nie maj膮 dzieci艅stwa. Na kurteczki chyba kasy nie brakuje? 聽A mo偶e? 聽C贸rcia w twoich bluzkach聽chodzi, to jej brakuje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×