Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam przesrane

Co z tego,ze jestem podobno piekna i inteligentna...

Polecane posty

Gość mam przesrane

jak nie moge nawet korzystac z zycia i sie tym cieszyc ? Dlaczego musialo pojawic sie takie s c i e r w o i mi wszystko zniszczyc ? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przesrane

Zycie jest niesprawiedliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestes chora? :( duzo zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No trzeba jak zwykle, trochę postalkowac ,wczuć się w rolę i sobie pogratulowac! TAK TO MY GNOJE, TO ROBIMY ! Zaraz wyrzucimy jadu trochę w jej stronę ,to nam się ulży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez tak jest
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No trzeba jak zwykle, trochę postalkowac ,wczuć się w rolę i sobie pogratulowac! TAK TO MY GNOJE, TO ROBIMY ! Zaraz wyrzucimy jadu trochę w jej stronę ,to nam się ulży !

No a jak to mozna inaczej nazwac ? Niszczycie mi zycie i was to niesamowicie cieszy.Prawdy nie zaklniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama33

A co się stało? Opisz sytuacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość przeciez tak jest napisał:

No a jak to mozna inaczej nazwac ? Niszczycie mi zycie i was to niesamowicie cieszy.Prawdy nie zaklniesz.

Spadaj gruba krowo,twoje pie***lenie ,nie robi na nikim wrażenia ! Wszystko gotowe na święta? Dusza chyba nie,skoro się przebrałas w cudze piórka i nawijasz jak zwykle ,cieszac się ,że komuś życie niszczyłas ! Zniszczyłas go tylko sobie,patrz jak teraz wyglądasz ? Ile jadu masz w sobie? Dobrze ci z tym ,tak przy Świętach ?Chyba nie ,zarazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan p z miasta b

Żelazko jest gorące,gdy się dopiero nagrzeje..to ,że wcześniej problem był błachy i wydawał się nie groźny,to sam w swojej naturze był oczywisty,że się rozwinie do tego stanu co jest teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Spadaj gruba krowo,twoje pie***lenie ,nie robi na nikim wrażenia ! Wszystko gotowe na święta? Dusza chyba nie,skoro się przebrałas w cudze piórka i nawijasz jak zwykle ,cieszac się ,że komuś życie niszczyłas ! Zniszczyłas go tylko sobie,patrz jak teraz wyglądasz ? Ile jadu masz w sobie? Dobrze ci z tym ,tak przy Świętach ?Chyba nie ,zarazo

Wszystko wróci prędzej czy później ale temat nie jest mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan p z miasta b

A życie jest bardzo sprawiedliwe..ono zmusza do działan nie do pomyślenia przed wydarzeniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
54 minuty temu, Gość mam przesrane napisał:

jak nie moge nawet korzystac z zycia i sie tym cieszyc ? Dlaczego musialo pojawic sie takie s c i e r w o i mi wszystko zniszczyc ? 😞

Przejdzie ci tylko zmień towarzystwo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezultat wyborów
53 minuty temu, Gość mam przesrane napisał:

jak nie moge nawet korzystac z zycia i sie tym cieszyc ? Dlaczego musialo pojawic sie takie s c i e r w o i mi wszystko zniszczyc ? 😞

wybrałaś go bo był przystojny i dawał ci emocje, a porządnych i spokojnych olewałaś bo byli nudni i nie podrywali cie, wina panny niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm...
5 minut temu, Gość Pan p z miasta b napisał:

Żelazko jest gorące,gdy się dopiero nagrzeje..to ,że wcześniej problem był błachy i wydawał się nie groźny,to sam w swojej naturze był oczywisty,że się rozwinie do tego stanu co jest teraz..

Masz racje,to byla tez moja lekkomyslnosc.Ale czy ja mialam jakis wybor ? Ten czlowiek juz wtedy dzialal silnie w moim zyciu,wiec nic dziwnego,ze tak sie wszystko potoczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan p z miasta b

A czy mając wybór..nie wybralas syfu,mając lepsze wyjście na wyciągnięcie ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak
4 minuty temu, Gość rezultat wyborów napisał:

wybrałaś go bo był przystojny i dawał ci emocje, a porządnych i spokojnych olewałaś bo byli nudni i nie podrywali cie, wina panny niestety

On nigdy nie byl przystojny...w kazdym badz razie nie dla mnie...to nie ja go wybralam,tylko raczej on mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan p z miasta b

Nie przejmuj się..życie jest nieprzewidywalne,gdy najlepszy kandydat okazuje się kanalią..to w takim razie odezwij się do kogoś kto był nieprzewidywalny i wydawał się być pojechał..em,a on będzie Twoim wyjściem z dna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm
15 minut temu, Gość Pan p z miasta b napisał:

A czy mając wybór..nie wybralas syfu,mając lepsze wyjście na wyciągnięcie ręki?

Do konca nie wiedzialam,w co sie pakuje...no coz.Czlowiek uczy sie przez cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość mam przesrane napisał:

jak nie moge nawet korzystac z zycia i sie tym cieszyc ? Dlaczego musialo pojawic sie takie s c i e r w o i mi wszystko zniszczyc ? 😞

jakie scierrwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ci zniszczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan p

Nie przejmuj się..życie jest nieprzewidywalne,gdy najlepszy kandydat okazuje się kanalią..to w takim razie odezwij się do kogoś kto był nieprzewidywalny i wydawał się być pojechał..em,a on będzie Twoim wyjściem z dna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiełbaso. Podobno Kopernik była kobietą...inteligetniejsza od Ciebie jest małpa w zoo. Każdy użytkownik z kafeterii to potwierdzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Kiełbaso. Podobno Kopernik była kobietą...inteligetniejsza od Ciebie jest małpa w zoo. Każdy użytkownik z kafeterii to potwierdzi . 

Słyszałaś o Koperniku?  Pięknie ☺Tylko "Seksmisja" nie jest źródłem wiedzy😂 Stąd błąd😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

 To PODOBNO robi różnicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligętka
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Słyszałaś o Koperniku?  Pięknie ☺Tylko "Seksmisja" nie jest źródłem wiedzy😂 Stąd błąd😊

Serio 😑 nowa wersja powinna brzmieć: podobno kiełbasa z kafeterii jest piękna i inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Filip napisał:

 To PODOBNO robi różnicę :D

Użycie PODOBNO w tym kontekście świadczy o poszukiwaniu wiedzy w tego typu źródłach. 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas
19 godzin temu, Gość to nie tak napisał:

On nigdy nie byl przystojny...w kazdym badz razie nie dla mnie...to nie ja go wybralam,tylko raczej on mnie.

następnym razem ty wybieraj a nie bądź wybierana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Inteligętka napisał:

Serio 😑 nowa wersja powinna brzmieć: podobno kiełbasa z kafeterii jest piękna i inteligentna.

Piękno nie jej oceniać,  inteligencję owszem, szczególnie w konfrontacji z uczennicami miejskiej "sorbony"😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Piękno nie jej oceniać,  inteligencję owszem, szczególnie w konfrontacji z uczennicami miejskiej "sorbony"😂

Wyjmij kij z dupy i nabierze dystansu bo póki co jesteś sztywna jak widły w gnoju. Widać że mało lotna jesteś skoro nie widzisz jak ktoś z ciebie kręci beke. Tą uczennicą chyba ty sama jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wyjmij kij z dupy i nabierze dystansu bo póki co jesteś sztywna jak widły w gnoju. Widać że mało lotna jesteś skoro nie widzisz jak ktoś z ciebie kręci beke. Tą uczennicą chyba ty sama jesteś.

Nigdy nie wiadomo kto z kogo kpi. Zajmij się dziećmi Aniu, bo znowu powiedzą,  że nie mają dzieciństwa. Na kurteczki chyba kasy nie brakuje?  A może?  Córcia w twoich bluzkach chodzi, to jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×