Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam przesrane

Co z tego,ze jestem podobno piekna i inteligentna...

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie wiadomo kto z kogo kpi. Zajmij się dziećmi Aniu, bo znowu powiedzą,  że nie mają dzieciństwa. Na kurteczki chyba kasy nie brakuje?  A może?  Córcia w twoich bluzkach chodzi, to jej brakuje.

Moje dzieci jeszcze bytuja gdzieś w przestrzeni kosmicznej więc nie potrzebują kurtek. I nie nazywaj mnie Ania bo nie lubię tego imienia. Weź leki kiełbaso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moje dzieci jeszcze bytuja gdzieś w przestrzeni kosmicznej więc nie potrzebują kurtek. I nie nazywaj mnie Ania bo nie lubię tego imienia. Weź leki kiełbaso.

Aniu, po co te nerwy, nie ty jedna nie lubisz swego imienia. 

Mierz siły na zamiary i nie stawaj z procą przeciwko mieczowi,  nie jesteś Dawidem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Aniu, po co te nerwy, nie ty jedna nie lubisz swego imienia. 

Mierz siły na zamiary i nie stawaj z procą przeciwko mieczowi,  nie jesteś Dawidem. 

Kiełbaso idź lepiej po zasiłek niemiecki po święta się zbliżają. I nie fikaj bo cie dosiegnie miecz Jakuba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Kiełbaso idź lepiej po zasiłek niemiecki po święta się zbliżają. I nie fikaj bo cie dosiegnie miecz Jakuba. 

Chcesz wysłać swój projekt do Niemiec ? Myślisz ,że na niego dostaniesz zasiłek ? Raczej puknij się w ten swoj  łeb wypelniony fekaliami ,nie bedziesz pisać tych bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zapomniałaś jeszcze dodać, że do tego niesamowicie  skromna 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem czy jesteś faktycznie jak piszesz piękna i inteligentna, ale gdybyś sie taka czuła, podejrzewam, że nie musiałabyś o tym pisać na forum, gdzie i tak nikt Cię przecież nie zna. To ludzie z Twojego otoczenia najlepiej wiedzą czy rzeczywiście taka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozka

To nie Ania..Ania to jej szwagierka która jej coś ostatnio powiedziała..a ona ma tylko jedno dziecko i problemy z facetami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Popisał/a sama ze sobą .../ka i co chciałaś/ eś tym tematem osiągnąć? Żal dupę ściska że takie denne prowokacje wymyślasz słabo z twoja inteligencją cipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozka

A w życiu widzę policję..imię Kevin..problemy z rodzicami lub jednym z nich..oraz stary seat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda boli
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Popisał/a sama ze sobą .../ka i co chciałaś/ eś tym tematem osiągnąć? Żal dupę ściska że takie denne prowokacje wymyślasz słabo z twoja inteligencją cipo

Jeśli Ty cipa nie jesteś to ujawnij się..wyglądasz pewnie jak koński zwis a ona może mieć faktycznie problemy hejterze z liszajami na ...u..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli ma problemy przez stalkerów to niech zgłosi sprawę na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×