Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nilka

Zaczyna mnie irytować ten strajk

Polecane posty

Gość gosc
Dnia 18.04.2019 o 13:50, Gość gosc napisał:

Małe miasto , księgowość , 5-letnie mgr ekonomia

No to ze Ty jestes nieudaczniczka to co innego. Ksiegowa moze zarabiac (W ZAWODZIE) bardzo duze pieniadze. Nauczyciel nie ma takiej mozliwosci. 

 

Dnia 18.04.2019 o 13:44, Gość gosc napisał:

"Jasne, niech strajkuja w wakacje. Czy Ty rozumiesz co to jest strajk?"

a czemu nie? sami krzycza jacy to zarobieni w wakacje sa, ile to maja zebran i spotkan przez caly sierpien, ze wcale nie maja tych 2 miesiecy wolnego to czemu by nie mogli wtedy strajkowac?

 

Dnia 18.04.2019 o 13:54, Gość gosc napisał:

Ale nauczycielae tak krzycza ze w wakacje tez pracuja wiec w tych diach nies sobie strajkują !

Czyli nie rozumiecie. Strajk nie jest po to zeby nie pracowac (samo niepracowanie nie wywiera presji). Strajk jest po to zeby spoleczenstwo i rzadzacy odczuli jakis dyskomfort spowodowany odmowa wykonywania pracy. Czyli w wakacje (kiedy nauczyciele maja rade pedagogiczna, poprawki w sierpniu) strajk utrudnilby zycie tylko im samym oraz tym nielicznym uczniom ktorzy poprawiaja rok. Ergo-strajk bylby bez sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 18.04.2019 o 16:21, Gość Gość napisał:

A co do zarobków, to w mojej małej mieścinie zarobki na poziomie 3 tys uważane są za dobre i naprawdę niewiele moich znajomych tyle zarabia. Ja nie zarabiam. A i mam dwa fakultety zdobyte na studiach dziennych na uniwerku, nie na jakichś zaocznych w szkole prywatnej.

Natomiast mój mąż nie ma wyższego wykształcenia, natomiast jest gotów dojeżdżać do pracy godzinę w jedną stronę i zarabia 3 razy tyle co ja.

Ale nauczyciele ucza tez w Warszawie, tepaku, a zyc musza. Wiec nie mierz wszystkich swoja mala miescina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz są Zielone szkoły a nauczyciele wychowawcy nie jadą na kilkudniowe wycieczki.Dzieci jadą same.

Albo nie jadą,ale rodzice tracą pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×