Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośćć

Czy faceci cenią dziewictwo?

Polecane posty

Gość Gośćć

Istotne/ważne jest dla nich aby ich partnerka nie miała nikogo przed nimi? Są faceci, którzy nie są w stanie pokochać niedziewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6232

za dziewictwo masz ogromny plus na starcie u mężczyzny. im mniej facetów miałaś przed nim tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość old

Nie koniecznie, ale większość kręci to że jest jej pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer
39 minut temu, Gość old napisał:

Nie koniecznie, ale większość kręci to że jest jej pierwszy

Wypowiedź faceta, czy kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
7 godzin temu, Gość Gośćć napisał:

Istotne/ważne jest dla nich aby ich partnerka nie miała nikogo przed nimi? Są faceci, którzy nie są w stanie pokochać niedziewicy?

Ja niestety nie jetem w stanie zakochać się  w nie dziewicy. Wiele razy próbowałem i nic z tego. Raz spotykałem się z dziewica i kochałem ją mocno. Niestety bez wzajemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość 6232 napisał:

za dziewictwo masz ogromny plus na starcie u mężczyzny. im mniej facetów miałaś przed nim tym lepiej.

im mniej kobiet tym lepiej, to mnie też kręci u faceta, nie lubię śmieciarzy, ale to raczej oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geg
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

im mniej kobiet tym lepiej, to mnie też kręci u faceta, nie lubię śmieciarzy, ale to raczej oczywiste

Rozumiem cenić i preferować mężczyzn/kobiety niedoświadczone, ale nazywać śmieciarzami osoby, które miały większą ilość partnerów to już przesada......... ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość gosc napisał:

im mniej kobiet tym lepiej, to mnie też kręci u faceta, nie lubię śmieciarzy, ale to raczej oczywiste

Dziwne że kobiety też sobie cenią czystość swego przyszłego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość geg napisał:

Rozumiem cenić i preferować mężczyzn/kobiety niedoświadczone, ale nazywać śmieciarzami osoby, które miały większą ilość partnerów to już przesada......... ciemnogród

większą jak wieksza, ale sa też smieciarze, nie liczy się uczucie tylko seks i inaczej takich osób nie nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XoR
47 minut temu, Gość gosc napisał:

większą jak wieksza, ale sa też smieciarze, nie liczy się uczucie tylko seks i inaczej takich osób nie nazwę

ludzi jest mnóstwo, każdy jest inny i każdy lubi coś innego, każdy ma coś innego w głowie, ważne jest aby dobrać się według upodobań i przekonań, wtedy nikogo z partnerów nie będzie razić określenie np "śmieciarz", bo albo nie będzie to ich dotyczyć albo nie będą na to zwracali zbytniej uwagi.

Aspektów dobrego dopasowania jest caaałe mnóstwo, cytowany "śmieciarz" (bądź "śmieciarka" wszak podobnież mamy równouprawnienie 😉) był użyty wyłącznie w charakterze przykładu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamPytanie

Czy dziewicą jest się po seksie innym niż klasyk, np. analnym, oralnym? Bo nie wiem jak podchodzić do dziewczyn, które mają błonę ale mają za sobą np. anal z partnerem. Jak inni faceci je odbierają, dziewice czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
5 minut temu, Gość MamPytanie napisał:

Czy dziewicą jest się po seksie innym niż klasyk, np. analnym, oralnym? Bo nie wiem jak podchodzić do dziewczyn, które mają błonę ale mają za sobą np. anal z partnerem. Jak inni faceci je odbierają, dziewice czy nie?

przyjęło się że dziewictwo jest powiązane z obecnością błonki, ale trzeba też patrzeć na aspekt psychologiczny, kobieta przeżywająca tzw pierwszy raz zachowuje się inaczej niż taka, która posiada już jakieś doświadczenia (choćby oralne), ale może też być niezłą aktorką i perfekcyjnie odegrać rolę dziewicy (podkreślam MOŻE,  nie musi). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dziwne że kobiety też sobie cenią czystość swego przyszłego partnera.

Co w tym dziwnego, bo nie bardzo rozumiem? To dopiero ciemnogród jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość abc napisał:

przyjęło się że dziewictwo jest powiązane z obecnością błonki, ale trzeba też patrzeć na aspekt psychologiczny, kobieta przeżywająca tzw pierwszy raz zachowuje się inaczej niż taka, która posiada już jakieś doświadczenia (choćby oralne), ale może też być niezłą aktorką i perfekcyjnie odegrać rolę dziewicy (podkreślam MOŻE,  nie musi). 

Nie każda przy pierwszym seksie (nie tylko into vagina) jest nieśmiała albo leży jak kłoda, aczkolwiek raczej dla każdej pierwszy seks klasyczny jest niefajny. Nie ze względu na chłopa, tylko pierwsze wrażenia dlatego dziwi mnie trochę wasza obsesja na temat dziewic... bo nie musieliście przejść rozdziewiczania i nie wiecie jak to wygląda z perspektywy kobiet. Powiem że w większości przypadków jest niefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Co w tym dziwnego, bo nie bardzo rozumiem? To dopiero ciemnogród jest.

odpowiadasz sam/sama sobie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bo baba ma brac gościa bez żadnyhc wymagań i brać pierwszego lepszego janusza? hahah bierze takiego co jej pasuje, ja akurat nie wyobrażam sobie być z kims kto wchodził z upodobaniem w seks układy, nie szanowałabym i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość abc napisał:

odpowiadasz sam/sama sobie? 

Chyba ty, bo jakbyś nie zauważył wypowiada się kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Nie każda przy pierwszym seksie (nie tylko into vagina) jest nieśmiała albo leży jak kłoda, aczkolwiek raczej dla każdej pierwszy seks klasyczny jest niefajny. Nie ze względu na chłopa, tylko pierwsze wrażenia dlatego dziwi mnie trochę wasza obsesja na temat dziewic... bo nie musieliście przejść rozdziewiczania i nie wiecie jak to wygląda z perspektywy kobiet. Powiem że w większości przypadków jest niefajnie.

obsesję może i niektórzy mają,  ale na pewno nie wszyscy 😉 

to prawda, nie doświadczyliśmy (i nie doświadczymy) - ot taki psikus natury... 

Jeżeli można spytać - nawet czułe pieszczoty i kilka lizanych orgazmów przed nie pomogą zatrzeć niezbyt miłych odczuć momentu przerywania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Bo baba ma brac gościa bez żadnyhc wymagań i brać pierwszego lepszego janusza? hahah bierze takiego co jej pasuje, ja akurat nie wyobrażam sobie być z kims kto wchodził z upodobaniem w seks układy, nie szanowałabym i tyle.

janusze powinni uderzać do grażyn,  tam mają statystycznie największe szanse 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Co w tym dziwnego, bo nie bardzo rozumiem? To dopiero ciemnogród jest.

Że cenicie niedoświadczonych mężczyzn ale brawo dla Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie kiedyś dorwać dziewicę było czymś więcej jak tylko seksem. Dzisiaj wolę niech to zrobi ktoś inny, wolę być tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość abc napisał:

janusze powinni uderzać do grażyn,  tam mają statystycznie największe szanse 😂

A mąż to robi i co, szanujesz go baa mało tego kochacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość abc napisał:

obsesję może i niektórzy mają,  ale na pewno nie wszyscy 😉 

to prawda, nie doświadczyliśmy (i nie doświadczymy) - ot taki psikus natury... 

Jeżeli można spytać - nawet czułe pieszczoty i kilka lizanych orgazmów przed nie pomogą zatrzeć niezbyt miłych odczuć momentu przerywania? 

Wiesz, gdyby to było tylko przerwanie to małe piwko chociaż zależy od budowy dziewczyny... są jeszcze inne sprawy, generalnie nie wiem czy jakakolwiek kobieta na Ziemi wspomina swój pierwszy raz jako przyjemny, niektóre mówią że tak ale ja w to nie wierzę. Jako kobieta w otoczeniu samych kobiet wiem jak jest realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej wcześniej naciąć się u gina i wtedy próbować z klasycznym seksem, chyba że ktoś lubi paprać się sam ale to raczej jakieś zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Najlepiej wcześniej naciąć się u gina i wtedy próbować z klasycznym seksem, chyba że ktoś lubi paprać się sam ale to raczej jakieś zboczenie.

moim zdaniem gin powinien zawsze uprzedzić, że błona może być trudna do przerwania lub mocno ukrwiona itp (nie znam się na tym, ale on widzi i doskonale wie - zwykły ludzki odruch,  aby oszczędzić komuś potencjalnych przykrości) 

 

z innej beczki

jeśli kobiecie przeszkadzają (bądź powodują bardzo duży dyskomfort w wyniku otarć o bieliznę) zbyt duże wargi mniejsze, to istnieje możliwość zmniejszenia (labioplastyka), niestety nie wszędzie jest to refundowane i nie każdy lekarz dobrze to wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewictwo czy prawictwo ważne jest tylko dla zakompleksionych ludzi mających problem z ludzką seksualnością. Są to najczęściej osoby brzydkie, których nikt ni chciał i tylko dlatego są w ich mniemaniu "porządne". Albo osoby z różnego rodzaju zaburzeniami.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Oczywiście, że cenimy, ale też nie odrzucimy dziewczyny tylko dlatego, że nie jest dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dziewictwo czy prawictwo ważne jest tylko dla zakompleksionych ludzi mających problem z ludzką seksualnością. Są to najczęściej osoby brzydkie, których nikt ni chciał i tylko dlatego są w ich mniemaniu "porządne". Albo osoby z różnego rodzaju zaburzeniami.  

Twoja teoria mówi wyraznie że zakochałabyś się w facecie który ma trójke dzieci i każde z inną albo odwrotnie w kobiecie która miała bukiet k....sow i z dwojka dzieci. Powodzenia

Jak dobrze że jeszcze istnieją ludzie z zasadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka1

 NIE! Mój mąż był moim pierwszym mężczyzną, byłam dziewicą. I po latach to on mnie zdradził!! To on mnie wyzywa od szmat, kureeew, itp.A sam jest puszczalski, nie ja! NIE! Nie warto być dziewicą! Należy korzystać z życia!! Faceci tego nie cenią i w większości nie szanują kobiet(może nie wszyscy). Żałuję, ze się szanowałam całe życie, a mogłam szaleć i korzystać!!! Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×