Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośćć

Czy faceci cenią dziewictwo?

Polecane posty

Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gosciowka1 napisał:

 NIE! Mój mąż był moim pierwszym mężczyzną, byłam dziewicą. I po latach to on mnie zdradził!! To on mnie wyzywa od szmat, kureeew, itp.A sam jest puszczalski, nie ja! NIE! Nie warto być dziewicą! Należy korzystać z życia!! Faceci tego nie cenią i w większości nie szanują kobiet(może nie wszyscy). Żałuję, ze się szanowałam całe życie, a mogłam szaleć i korzystać!!! Pozdrawiam Was.

To że Twój partner nie szanuje Ciebie nie oznacza że inni nie szanują tego typu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To że Twój partner nie szanuje Ciebie nie oznacza że inni nie szanują tego typu kobiet

To nie jest jej partner a podszyw,  którego ona olala a on nie może tego ścierpieć,  prz3ciez wszystkie szmaty go chcą, wiec próbuje ją ośmieszyć w necie.😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak

oczywiscie ze cenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie

Dziewica nie daje. Omijałem takie szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość tak napisał:

oczywiscie ze cenią

oczywiscie ze nie cenią, zazwyczaj jest to im obojętne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 letni prawiczek

Jakie to ma znaczenie? I tak nie jestem w stanie odróżnić dziewicy od niedziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

jeśli szybko straci je ze mną to doceniam Ale to nie ma różnicy czy dziewczyna jest dziewicą czy nie I to człowiek i to człowiekważniejsze są takie cechy jak komunikatywność otwartość uprzejmość kultura osobista brak tendencji do nałogów otwartość seksualna i chęć zrzrócenia dziewictwa jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka

Facieci, ktorzy cenia dziewictwo, nie nadaja sie absolutnie do zwiazku. Sa ciezko zakompleksieni, boja sie porownania z konkurencja i przede wszystkim chca samczego posiadania partnerki, jakby jej cialo bylo ich wlasnocia. Przestrzegam wiec przed "ceniacymi" dziewictwo, cenia tylko dlatego, ze uwazaja du pe kobiety za swoja wlasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30

Nie cenię. Dziewica to księżniczka - cnotka niewydymka, nie warto się z taką spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Aczkolwiek po przemyśleniu dodam, że nie dziwię się facetom (zwłaszcza tym którzy sami nie moczą w każdym szmatławcu jaki znajdą), że preferują dziewice. Dla mnie jako mężczyzny byłaby obrzydliwa myśl, że kobieta komuś innemu nadstawiała czy obciągała, nie umiałabym do takiej osoby podejść z uczuciem bo ciągle miałabym jej obraz przed oczami jak daje du py innemu i jest to odstręczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U swoich córek i sióstr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mój przyjaciel ma tak, że wymagał zawsze dziewictwa od dziewczyny i taką znalazł (porządna dziewczyna dziewica), kiedyś myślałam że on jest walnięty na tym punkcie... dziś uważam, że miał rację i nie dziwię się, że wybrał taką bez przeszłości seksualnej bo na jego miejscu zrobiłabym to samo. Prawictwo u faceta nie ma aż tak wielkiego znaczenia dla mnie, ale kobieta z wątpliwą przeszłością i doświadczeniami po dziffkarzach to odpad, żaden materiał na partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Mój przyjaciel ma tak, że wymagał zawsze dziewictwa od dziewczyny i taką znalazł (porządna dziewczyna dziewica), kiedyś myślałam że on jest walnięty na tym punkcie... dziś uważam, że miał rację i nie dziwię się, że wybrał taką bez przeszłości seksualnej bo na jego miejscu zrobiłabym to samo. Prawictwo u faceta nie ma aż tak wielkiego znaczenia dla mnie, ale kobieta z wątpliwą przeszłością i doświadczeniami po dziffkarzach to odpad, żaden materiał na partnerkę.

Są jednak punkty środkowe między tymi dwoma postawami - laska, którą bez przerwy się puszcza i dziewicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, kotwin napisał:

Są jednak punkty środkowe między tymi dwoma postawami - laska, którą bez przerwy się puszcza i dziewicą...

A chciałbyś laskę na partnerkę, którą całujesz i myślisz "k... ona robiła loda innemu" i masz ten obraz przed oczami? Bo ja bym  nie umiała już jej pocałować bez obrzydzenia. Moooże bym się zmusiła, ale dalej byłabym obrzydzona na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A chciałbyś laskę na partnerkę, którą całujesz i myślisz "k... ona robiła loda innemu" i masz ten obraz przed oczami? Bo ja bym  nie umiała już jej pocałować bez obrzydzenia. Moooże bym się zmusiła, ale dalej byłabym obrzydzona na maxa.

Nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek rozsądny facet rozmyślał o przeszłości swojej dziewczyny. Przecież od tego można byłoby zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, kotwin napisał:

Nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek rozsądny facet rozmyślał o przeszłości swojej dziewczyny. Przecież od tego można byłoby zwariować

To tu się różnimy, bo ja bym myślała. O każdej osobie którą poznaję myślę co robi, kim jest, jaka przeszłość, bo to tworzy człowieka, wszystkie jego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To tu się różnimy, bo ja bym myślała. O każdej osobie którą poznaję myślę co robi, kim jest, jaka przeszłość, bo to tworzy człowieka, wszystkie jego doświadczenia.

Po pierwsze, jesteś kobietą, więc faktycznie myślisz inaczej. A po drugie jesteś bardzo młoda, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To tu się różnimy, bo ja bym myślała. O każdej osobie którą poznaję myślę co robi, kim jest, jaka przeszłość, bo to tworzy człowieka, wszystkie jego doświadczenia.

Po pierwsze, jesteś kobietą, więc faktycznie myślisz inaczej. A po drugie jesteś bardzo młoda, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, kotwin napisał:

Po pierwsze, jesteś kobietą, więc faktycznie myślisz inaczej. A po drugie jesteś bardzo młoda, mam rację?

Nie tak bardzo, bliżej mi do 30 niż 20 i mam za sobą jakieś doświadczenia damsko-męskie, nie jestem w tym temacie zielona. Po prostu obrzydzają mnie łatwi ludzie, nic na to nie poradzę. Jak idę do publicznej toalety to wszystko robię przez chusteczki nawet klamki nie dotykam - a puszczalscy to takie publiczne toalety z różnymi zlewkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

A chciałbyś laskę na partnerkę, którą całujesz i myślisz "k... ona robiła loda innemu" i masz ten obraz przed oczami? Bo ja bym  nie umiała już jej pocałować bez obrzydzenia. Moooże bym się zmusiła, ale dalej byłabym obrzydzona na maxa.

A jak całujesz się z facetem to też myślisz czy robił innej minetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie tak bardzo, bliżej mi do 30 niż 20 i mam za sobą jakieś doświadczenia damsko-męskie, nie jestem w tym temacie zielona. Po prostu obrzydzają mnie łatwi ludzie, nic na to nie poradzę. Jak idę do publicznej toalety to wszystko robię przez chusteczki nawet klamki nie dotykam - a puszczalscy to takie publiczne toalety z różnymi zlewkami.

Czyli wciąż młoda;) ok, ale ja nie mówię o puszczalskich, tylko na przykład o takich, którym wcześniejsze związki po prostu nie wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A jak całujesz się z facetem to też myślisz czy robił innej minetę?

Z tym z którym spotykam się teraz nie, bo jest rok młodszy i jestem jego pierwszą partnerką. Przejrzałam mu cały fb, wszystkich najbliższych zanim w ogóle się z nim spotkałam, w ślepo bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Z tym z którym spotykam się teraz nie, bo jest rok młodszy i jestem jego pierwszą partnerką. Przejrzałam mu cały fb, wszystkich najbliższych zanim w ogóle się z nim spotkałam, w ślepo bym nie poszła.

A to Ty pisałaś "Prawictwo u faceta nie ma aż tak wielkiego znaczenia dla mnie, ale kobieta z wątpliwąprzeszłością i doświadczeniami po dziffkarzach to odpad, żaden materiał na partnerkę."

Jeżeli tak to gubisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A to Ty pisałaś "Prawictwo u faceta nie ma aż tak wielkiego znaczenia dla mnie, ale kobieta z wątpliwąprzeszłością i doświadczeniami po dziffkarzach to odpad, żaden materiał na partnerkę."

Jeżeli tak to gubisz się.

Bo nie ma dla mnie AŻ tak wielkiego znaczenia jak dziewictwo kobiety (jestem bi bardziej w stronę hetero) i nie chciałabym relacji z przechodzoną panną. Ten chyba jest praw, nie wiem nie zapytam go o to na samym początku, bo uzna że mam nierówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Luna napisał:

Aczkolwiek po przemyśleniu dodam, że nie dziwię się facetom (zwłaszcza tym którzy sami nie moczą w każdym szmatławcu jaki znajdą), że preferują dziewice. Dla mnie jako mężczyzny byłaby obrzydliwa myśl, że kobieta komuś innemu nadstawiała czy obciągała, nie umiałabym do takiej osoby podejść z uczuciem bo ciągle miałabym jej obraz przed oczami jak daje du py innemu i jest to odstręczające.

kompleksy, kompleksy, kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.04.2019 o 12:34, Gość Gosc napisał:

Twoja teoria mówi wyraznie że zakochałabyś się w facecie który ma trójke dzieci i każde z inną albo odwrotnie w kobiecie która miała bukiet k....sow i z dwojka dzieci. Powodzenia

Jak dobrze że jeszcze istnieją ludzie z zasadami.

wniosek z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Mój przyjaciel ma tak, że wymagał zawsze dziewictwa od dziewczyny i taką znalazł (porządna dziewczyna dziewica), kiedyś myślałam że on jest walnięty na tym punkcie... dziś uważam, że miał rację i nie dziwię się, że wybrał taką bez przeszłości seksualnej bo na jego miejscu zrobiłabym to samo. Prawictwo u faceta nie ma aż tak wielkiego znaczenia dla mnie, ale kobieta z wątpliwą przeszłością i doświadczeniami po dziffkarzach to odpad, żaden materiał na partnerkę.

typowy zakompleksiony koniotrzep, w dodatku hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tylko dla psychiczne prawiczki. Ewentualnie amatorzy nowości znudzeni innymi kobietami. Co tu cenić? No chyba że się ma 16 lat. Jesteście infantylni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

To tu się różnimy, bo ja bym myślała. O każdej osobie którą poznaję myślę co robi, kim jest, jaka przeszłość, bo to tworzy człowieka, wszystkie jego doświadczenia.

typowy objaw paranoi związanej z lękiem przed ludzką seksualnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
9 godzin temu, Gość gość napisał:

kompleksy, kompleksy, kompleksy

Ja nie mam kompleksów gościu 😂po prostu brzydzą mnie przeroohane przez stada facetów dziewczyny, zresztą dziffkarze też są obleśni. Traktowałabym taką hołotę gazem, żeby nie roznosili hivów, kiły, syfilisów czy innych, bo każdy taki brudas coś ma, tylko najczęściej nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×