Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0044

Facet ktoremu dalam kosza,powiedzial ze

Polecane posty

Gość 0044

jestem glupia i nie zasluguje na niego. haha , wy tez uslyszałyscie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

To pikus 🙂 Facet,ktory byl na mnie napalony rozpowiadal wszystkim jaka ze mnie dziffka po tym,jak delikatnie dalam mu do zrozumienia,ze nie jest w moim typie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No popatrzcie a jak facet nie jest zainteresowany babą to jest od razu głupim dooopkiem który nie wie co traci... Taka jest wasza moralność i uczciwość, nie wstyd wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Taaak. Jak miałam 33 lata podrywał mnie facet lat 47, jak dałam mu kosza, głównie z uwagi na to, że różnica wieku była o 10 lat za duża, powiedział mi, że i tak jestem za stara, a jego ex miała lat 20. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erwin

Przyznaję się bez bicia. Gdy zostałem odrzucony przez pewną dziewczynę, powiedziałem jej w rewanżu, że miała grube nogi. No cóż. Miałem wtedy 19 lat. Poczułem się urażony, więc jakoś musiałem wyładować emocje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

Taaak. Jak miałam 33 lata podrywał mnie facet lat 47, jak dałam mu kosza, głównie z uwagi na to, że różnica wieku była o 10 lat za duża, powiedział mi, że i tak jestem za stara, a jego ex miała lat 20. 😄

 Czy to był faktyczny powód odrzucenia? Czy się nie sprawdził w roli kochanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja kiedy dostałem kosza to się odwinąłem na pięcie i nic nie mówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też uważam, że jak dziewczyna nie chce się ze mną umówić, to przede wszystkim jej strata.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nff

ale po co o tym mowic, co chcecie sobiie udowodnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma nic gorszego niż urazona męską duma. Właściwie pseudomeska. Kobiety po prostu przyjmują do wiadomości że facet nie jest zainteresowany. Ktoś im się podoba usłyszą nie i nagle zmiana frontu i grube nogi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Too shy

Kiedyś pewna dziewczyna dała mi kosza gdyż nie podejmowałem starań ku temu aby zmniejszyć dystans między nami. Po prostu ona czekała na to, że ją przytulę i pocałuję. Oczekiwała pieszczot. Spotykaliśmy się już przez miesiąc, a ja na tych spotkaniach tylko z nią rozmawiałem. Do bliskości nie dążyłem chociaż oczywiście miałem na to ochotę gdyż ona mi się bardzo podobała. Szczerze mówiąc bałem się odrzucenia i dlatego nie zmniejszałem dystansu. Skąd mogłem wiedzieć, że ona tego właśnie chciała? Byłem niestety zbyt nieśmiały. Ona później oświadczyła, że powinienem poszukać sobie spokojniejszej niż ona dziewczyny. A jak zareagowałem na kosza? Po prostu prrzestałem utrzymywać z nią kontakt. Nie dzwoniłem ani nie przychodziłem do niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Friendzone

A mnie kosz od kobiety nie dla mnie wręcz krecilby mnie jeżeli byłby z tego fajny friendzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limahl

Kiedyś na imprezie dałem kosza mojej podchmielonej znajomej. Ona była na rauszu i chciała się ze mną całować. Nie odmówiłbym gdyby była ładna. Niestety ona była typem babochłopa i na domiar złego miała dominujący charakter oraz z budowy ciała była dużą kobietą. Myśl o całowaniu się z nią przerażała mnie. Musiałem dosłownie uciekać przed nią gdy się do mnie przyczepiła. Ona zareagowała na moją odmowę  w ten sposób, że wyzywała mnie wulgarnie przy naszych wspólnych znajomych, z którymi bawiliśmy się na imprezie. To było dla mnie traumatyczne zdarzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jul
16 godzin temu, Gość 0044 napisał:

jestem glupia i nie zasluguje na niego. haha , wy tez uslyszałyscie cos takiego?

i chłop ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimo
15 godzin temu, Gość haha napisał:

To pikus 🙂 Facet,ktory byl na mnie napalony rozpowiadal wszystkim jaka ze mnie dziffka po tym,jak delikatnie dalam mu do zrozumienia,ze nie jest w moim typie 😄 

bo wybrzydzasz jak księżniczka, a jaki to niby twój typ? przystojny model z tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaaa
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie ma nic gorszego niż urazona męską duma. Właściwie pseudomeska. Kobiety po prostu przyjmują do wiadomości że facet nie jest zainteresowany. Ktoś im się podoba usłyszą nie i nagle zmiana frontu i grube nogi 😂

bzdura, kobiety bardzo osobiście i ciężko przyjmują kosza, dużo gorzej niż faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość ojtaaa napisał:

bzdura, kobiety bardzo osobiście i ciężko przyjmują kosza, dużo gorzej niż faceci

Wątpie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość ojtaaa napisał:

bzdura, kobiety bardzo osobiście i ciężko przyjmują kosza, dużo gorzej niż faceci

Nawet jeśli to żadna nie działa przeciwko takiemu facetowi. Wy za to nie macie honoru. Jeczacy prawiczek już się włączył w akcje i znowu kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

To pikus  Facet,ktory byl na mnie napalony rozpowiadal wszystkim jaka ze mnie dziffka po tym,jak delikatnie dalam mu do zrozumienia,ze nie jest w moim typie  

x

bo wybrzydzasz jak księżniczka, a jaki to niby twój typ? przystojny model z tv?

x

Nie,ale facet,ktory wyglada w miare normalnie a nie jakies monstrum z wiszaca geba i wielka doopa.Jego wyglad to naprawde byla tragedia.Bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta

Jak ja kiedys dalam kosza facetowi, to mi powiedzial ze to nawet dobrze bo nie jestem w jego typie😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.04.2019 o 15:30, Gość Gość napisał:

Nie ma nic gorszego niż urazona męską duma. Właściwie pseudomeska. Kobiety po prostu przyjmują do wiadomości że facet nie jest zainteresowany. Ktoś im się podoba usłyszą nie i nagle zmiana frontu i grube nogi 😂

taa przyjmują... przeżywają sto razy gorzej niż faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
4 minuty temu, Gość gość napisał:

taa przyjmują... przeżywają sto razy gorzej niż faceci

Moze przezywaja sto razy gorzej ale nie zachowuja sie jak k r e t y n k i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 18.04.2019 o 10:19, Gość Gość napisał:

 Czy to był faktyczny powód odrzucenia? Czy się nie sprawdził w roli kochanka??

 Nie sypiam z dopiero co poznanymi osobami i nie wyobrazam sobie w moim wieku byc z facetem w takim wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość .... napisał:

Moze przezywaja sto razy gorzej ale nie zachowuja sie jak k r e t y n k i.

jak to nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khhjkk
Dnia 18.04.2019 o 09:13, Gość Anna napisał:

Taaak. Jak miałam 33 lata podrywał mnie facet lat 47, jak dałam mu kosza, głównie z uwagi na to, że różnica wieku była o 10 lat za duża, powiedział mi, że i tak jestem za stara, a jego ex miała lat 20. 😄

Haha masakra. Głupi stary dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×