Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TikitIki

Wierzycie w przyjaźń?

Polecane posty

Gość TikitIki

Jw.?

Wierzycie w prawdziwą przyjaźń? Macie kogoś niezawodnego? Jesteście kogoś tak w 100% pewni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żywy Trup

Wierzyłam w dzieciństwie i do 20 roku życia. Potem wszystko się rozwaliło i do dziś, a trwa to już 10 lat nie zaprzyjaźniłam się z nikim. Jestem fałszywa i nieufna, odkąd wszyscy moi przyjaciele mnie porzucili, a stało sie tak , bo zbrzydłam i przeslatalam być ogólnie potrzebna zapewne. Dodam ,że kiedyś przyjaźń była dla mnie czymś najważniejszym. Teraz funkcjonuje jak automat. Nigdy nikomu nie zaufam już. Moje przeznaczenie to samotność. Czuje też coraz bardziej nienawiść do ludzi, przez to ,że tyle osób mnie opuściło w biedzie...i koło się nakręca...No nie przyciągam takim nastawieniem, delikatnie mówiąc.  Nie umiem już nic dam od sobie pozytywnego. Podpisze się- Żywy Trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm?
17 minut temu, Gość Żywy Trup napisał:

Wierzyłam w dzieciństwie i do 20 roku życia. Potem wszystko się rozwaliło i do dziś, a trwa to już 10 lat nie zaprzyjaźniłam się z nikim. Jestem fałszywa i nieufna, odkąd wszyscy moi przyjaciele mnie porzucili, a stało sie tak , bo zbrzydłam i przeslatalam być ogólnie potrzebna zapewne. Dodam ,że kiedyś przyjaźń była dla mnie czymś najważniejszym. Teraz funkcjonuje jak automat. Nigdy nikomu nie zaufam już. Moje przeznaczenie to samotność. Czuje też coraz bardziej nienawiść do ludzi, przez to ,że tyle osób mnie opuściło w biedzie...i koło się nakręca...No nie przyciągam takim nastawieniem, delikatnie mówiąc.  Nie umiem już nic dam od sobie pozytywnego. Podpisze się- Żywy Trup.

Może po prostu jesteś taka piękna i każdy z zazdrości umiera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wierzę,  mam przyjaciół, bo mogę ich tak nazwać, z którymi nie spotykam się często,  nie gadam o bzdurach,  ale zawsze gdy potrzebuję pomocy mi jej udzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Ela
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wierzę,  mam przyjaciół, bo mogę ich tak nazwać, z którymi nie spotykam się często,  nie gadam o bzdurach,  ale zawsze gdy potrzebuję pomocy mi jej udzielą.

I jeszcze podpis właściwy, :żeby nie było wątpliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Już NIE

Jeszcze masz czas poznać, nie kieruj się interesem, dawaj a nie tylko bierz, nie oszukuj siebie ani ich i pamiętaj,  że przyjacielem jest ten, kto chce dla ciebie dobra, szczęścia, spokoju, stabilizacji, rozumie cie i współczuję w trudnych chwilach a kiedy trzeba walnie cie w łeb dla otrzezwienia, gdy robisz głupoty wbrew swemu dobru pojętego w najwyższym jego aspekcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przyjaźń ale z człowiekiem czy babą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×