Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emila

Czy to ciąża??? :o

Polecane posty

Drogie dziewczyny,
19 marca stwierdzono u mnie poronienie zatrzymane w 9tc.
25 marca dostałam obfitego krwawienia, mój organizm sam się oczyścił. 3 kwietnia byłam na kontroli u ginekologa, gdzie dowiedziałam się, że wszystko pięknie wróciło do normy i na USG była śliczna owulacja. Pani dr dała nam zielone światło do starania się od razu więc i tak uczyniliśmy. Od kilku dni miałam podobne objawy jak w pierwszej ciąży, nie wytrzymałam i wczoraj zrobiłam test, który wyszedł pozytywny. Później uświadomiłam sobie, że to może pozostałości po poronieniu. Pojechałam na betę która wyniosła 21.9. Chcę ją jutro powtórzyć, aby mieć już pewność. Na różnych forach wyczytałam, że owulacja zeruje betę co dało mi nadzieję. Powiedzcie czy faktycznie tak jest? Jestem nakręcona, podejrzewam, że większość z kobiet szukałaby jakiegoś potwierdzenia więc proszę nie piszcie mi żebym czekała do jutra bo ja juz to wszystko wiem, natomiast nie mam takiej wiedzy czy faktycznie od mojej owulacji beta spadła praktycznie do 0, a wy dziewczyny wiecie naprawdę dużo w niektórych sprawach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ciężko stwierdzić czy to pozostałość czy to ciąża ponieważ to wszystko dzieje się w tak krótkim czasie. Znam doskonale to uczucie, ale mysle, że pewnosc da Ci jedynie ten przyrost bety zrób właśnie jutro i niestety musisz poczekać by po świętach zrobić ponownie. Jeśli wiadomo przyrost jest to jesteś w ciąży. Ciężko tak powiedzieć wg mnie też powinna się zerować w nowym cyklu, ale organizm każdej z nas reaguje inaczej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red_ dokładnie tak, każdy organizm jest inny, a ja wyczytałam to na forum, a nie usłyszałam bezpośrednio od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe co by lekarz powiedział. Nigdy nie pytalam, ale powiem Ci z własnego doświadczenia, że ja w pierwszej ciąży miałam wiadomo przyrost bety ale ledwo miescilam się w normach. Teraz jestem w drugiej mam wiadomo przyrost, ale niski. Dlatego mówię organizm każdej z nas jest zupełnie inny. Czekanie to najgorsze co może być, ale musisz bo wizytę to i tak będzie za wcześnie ew. endometrium może ulec zmianie. Jednak dobry ginekolog to tylko zobaczy. Spróbuj jeszcze z czułym testem i obserwuj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś dziewczyna słyszała to bezpośrednio od lekarza i mogłaby potwierdzić jak to jest z tą zerową beta podczas owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Pierwszy raz słyszę o zerowaniu bety podczas owulacji. 

Podwyższony poziom beta hcg pojawia się nie tylko z powodu ciąży, ale i przy np. torbielu.

Dlatego nie myśl za dużo tylko poczekaj na wynik kolejnej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×