Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacek

Sex

Polecane posty

Gość Jacek

Mam pytanie do dziewczyn i dojrzałych kobiet o ile będą chciały podzielić się swoimi doświadczeniami .Co decyduje ze zgadzacie się kochać z facetem a innemu odmawiacie . Jakimi kryteriami się kierujecie . W jaki sposób was namawiają faceci byście uległy jego namowom .Bardzo proszę nie piszcie panowie inaczej kochający lub nie podszywacie się pod kobiety . Bądźcie choć raz normalni . Dziękuje . Jeżeli są panie ,bardzo proszę o szczere wypowiedzi jesteście anonimowe i nie musicie się obawiać swoich partnerów za szczerość . Naprawdę bardzo proszę panie o wypowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowany

Problem polega na tym, że na tym forum siedzą praktycznie sami faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

No ładnie tego się obawiałem ze siedzą sami faceci, no cóż poczekam może jakaś pani dziewczyna przeczyta i odpisze . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ykidilda

Nie ma złotej rady. Przez 12 lat związku byłam wierna, nie raz adorowana odmawialam, nie bralam pod uwagę skoku w bok a z "Nim  wystarczyło, że pomizial mi stopę 🙈  Trzeba mieć " to coś", musi być chemia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k

Właśnie facet musi mieć to COŚ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość k napisał:

Właśnie facet musi mieć to COŚ!!!!!

 Przy dzisiejszych stosunkach damsko męskich, TO COS to najczęsciej 20 cm. Jak ma "TO COS" to się nie ogoni od chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k

Żadne 20 cm !!!!!!! Jak was poznajemy to nie widzimy co macie w spodniach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaija
58 minut temu, Gość gość k napisał:

Żadne 20 cm !!!!!!! Jak was poznajemy to nie widzimy co macie w spodniach!!!

 No właśnie, po czasie jak zobaczycie 14 - 16 to dochodzicie do wniosku (NIE WSZYSTKIE!) że to nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
3 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Serio są takie sytuacje? mi się jakoś nie zdarzyło

Widocznie nie grało coś jeszcze nie tylko rozmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkm

Wszystko się liczy. Wygląd, nonszalancja, bycie dżentelmenem, delikatność i siła, sposób mówienia, to czy potrafli flirtować, galanteria, ubiór, wszystko. 

Jeśli chodzi o seks, musi być artystą, a nie rzemieślnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Obawiam się ze nie wszyscy piszący to kobiety .ja autor tego postu chciał bym od kobiet młodych dziewczyn więcej konkretów ,dlaczego jeden mężczyzna bez trudu was dziewczyny ma i pozwalacie na prawie wszystko a inny nawet jak jma te 20 cm  nie dacie muszelki. Z tymi 20 toma cm to troszeczke przesada  .Malo jest kobiet które wytrzymają . Wiadomo macica kobiet jest rozciągliwa ( świecie jaka jest wasza macica ? Ma 12 cm głębokości i dlatego każdy penis jest wam wstanie dac orgazm . Ja sam mam w zawodzie mocne 18 cm i wiele  z partnerek gdy się kochaliśmy nie mogłem wchodzić do końca . Drogie panie nie przesadzajcie z ta długością i grubością penisa . Jeżeli facet zna  techniki kochania poradzi sobie z  każdą damą . Jeszcze raz ponawiam prośbę ,popiszcie co was motywuje by dać jednemu a drugi nie dostanie . Ze być nawet przystojny . Bardzo proszę panowie zamilczcie choć na tym forum i czytajcie co maja do powiedzenia nasze piękne kobiety . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
Dnia 18.04.2019 o 20:27, Gość Jacek napisał:

W jaki sposób was namawiają faceci byście uległy jego namowom .

(jestem facetem)

Facet nie powinien namawiac kobiety na sex. jesli tak robi to juz przegral na starcie (w przypadku normalnych kobiet). W zyciu jeszcze nie widzialem zeby normalna kobieta ulegla jakims namowom na seks (z wyjatkiem kobiet ktore sa w zwiazku). Facet powinien tak sie zachowywac zeby kobieta sama miala ochote na sex z nim... No i oczywiscie facet musi sie takze odpowiednio reprezentowac i wygladac. Kobiety tez oceniaja nasz wyglad tylko ma on mniejsze znaczenie niz w przypadku oceny kobiety przez mezczyzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Obawiam się ze nie wszyscy piszący to kobiety .ja autor tego postu chciał bym od kobiet młodych dziewczyn więcej konkretów ,dlaczego jeden mężczyzna bez trudu was dziewczyny ma i pozwalacie na prawie wszystko a inny nawet jak jma te 20 cm  nie dacie muszelki. Z tymi 20 toma cm to troszeczke przesada  .Malo jest kobiet które wytrzymają . Wiadomo macica kobiet jest rozciągliwa ( świecie jaka jest wasza macica ? Ma 12 cm głębokości i dlatego każdy penis jest wam wstanie dac orgazm . Ja sam mam w zawodzie mocne 18 cm i wiele  z partnerek gdy się kochaliśmy nie mogłem wchodzić do końca . Drogie panie nie przesadzajcie z ta długością i grubością penisa . Jeżeli facet zna  techniki kochania poradzi sobie z  każdą damą . Jeszcze raz ponawiam prośbę ,popiszcie co was motywuje by dać jednemu a drugi nie dostanie . Ze być nawet przystojny . Bardzo proszę panowie zamilczcie choć na tym forum i czytajcie co maja do powiedzenia nasze piękne kobiety . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Podpisujący się facet . Tak masz racje zgadzam się  całkowicie . Bardzo mądra wypowiedz . Dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od tego jaki typ faceta lubi kobieta i co lubi. Ja np nie znoszę ciemnych oczu u faceta, tylko niebieskie, zielone albo szare, ale nie piwne, lub brązowe. Facet musi mieć poczucie humoru, które mi odpowiada, mnie pociągają faceci inteligentni i starsi zazwyczaj, chłopców, którzy widzą czubek własnego nosa mam trochę dość. Chciałabym móc o czym porozmawiać przed i po seksie. Nie musi być napakowany, niestety tacy źle mi się kojarzą, ale też niech będzie zadbany i nie, nie metki za miliony monet, po prostu czysto i schludnie, odpowiednio do sytuacji. To wiele zależy od tej właśnie chemii między obojgiem. Czasami jest tak, że poznaje się kogoś z kim od razu od pierwszej minuty jest miło, swobodnie, śmiesznie, a czasami jest sztywno, dziwna cisza i język kołkiem staje. Nie ma chyba standardowego przepisu na podryw czy coś, przynajmniej tak mi się wydaje, bo chyba, że chcesz pustostan na bzykanie to pełno tego chodzi. Ile kobiet, ilu mężczyzn, tyle charakterów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2019 o 13:27, Gość Jacek napisał:

Mam pytanie do dziewczyn i dojrzałych kobiet o ile będą chciały podzielić się swoimi doświadczeniami .Co decyduje ze zgadzacie się kochać z facetem a innemu odmawiacie . Jakimi kryteriami się kierujecie . W jaki sposób was namawiają faceci byście uległy jego namowom .Bardzo proszę nie piszcie panowie inaczej kochający lub nie podszywacie się pod kobiety . Bądźcie choć raz normalni . Dziękuje . Jeżeli są panie ,bardzo proszę o szczere wypowiedzi jesteście anonimowe i nie musicie się obawiać swoich partnerów za szczerość . Naprawdę bardzo proszę panie o wypowiedzi 

Z mojego punktu widzenia i doświadczenia to wszystko jak najbardziej chemia musi być, musi cos zaiskrzyc ale najwazniejsze i najbardziej decydujące jest chyba to jesli chodzi o zajęte kobiety żeby ten facet trafił na odpowiedni moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ja lubię napisał:

Z mojego punktu widzenia i doświadczenia to wszystko jak najbardziej chemia musi być, musi cos zaiskrzyc ale najwazniejsze i najbardziej decydujące jest chyba to jesli chodzi o zajęte kobiety żeby ten facet trafił na odpowiedni moment...

odpowiedni moment jest ważny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, darkeacer napisał:

odpowiedni moment jest ważny ....

Bardzo ważny. Zwłaszcza jak są jakies "deficyty w zwiazku". Jak jest wszystko ok to nawet jak cos iskrzy nie ulegne, nie biorę nawet tego pod uwagę zeby na glowie stawał... Ale jak nie wszystko gra to jedne podchody, drugie... No i...wszystko moze sie zdażyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ja lubię napisał:

". Jak jest wszystko ok to nawet jak cos iskrzy nie ulegne, nie biorę nawet tego pod uwagę zeby na glowie stawał... 

normalna sytuacja ... jeśli nie idzie w związku to nawet, jeśli z jakiś powodów w nim tkwisz (mogą być jakieś zobowiązania) to podświadomie szukasz kogoś, kto byłby atrakcyjny, czułabyś się z nim dobrze,   bezpiecznie albo wręcz odwrotnie szukasz szaleństwa aby zapomnieć o monotonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
3 minuty temu, Ja lubię napisał:

Bardzo ważny. Zwłaszcza jak są jakies "deficyty w zwiazku". Jak jest wszystko ok to nawet jak cos iskrzy nie ulegne, nie biorę nawet tego pod uwagę zeby na glowie stawał... Ale jak nie wszystko gra to jedne podchody, drugie... No i...wszystko moze sie zdażyć

Nie prawda:) w sensie ze nie ulegnie:) ulegnie tylko trzeba stworzyć odpowiednie warunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, darkeacer napisał:

normalna sytuacja ... jeśli nie idzie w związku to nawet, jeśli z jakiś powodów w nim tkwisz (mogą być jakieś zobowiązania) to podświadomie szukasz kogoś, kto byłby atrakcyjny, czułabyś się z nim dobrze,   bezpiecznie albo wręcz odwrotnie szukasz szaleństwa aby zapomnieć o monotonii

To chyba bardzo podświadomie. Niekoniecznie kobieta w takiej sytuacji kogos szuka. To raczej ten ktos ją znajduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ja lubię napisał:

To chyba bardzo podświadomie. Niekoniecznie kobieta w takiej sytuacji kogos szuka. To raczej ten ktos ją znajduje...

oczywiście, że podświadomie .... taka nasza natura, że bardzo dużo odbywa się podświadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość ggosc napisał:

Nie prawda:) w sensie ze nie ulegnie:) ulegnie tylko trzeba stworzyć odpowiednie warunki:)

Są takie co nie ulegną, nawet jak warunki będą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
4 minuty temu, Ja lubię napisał:

To chyba bardzo podświadomie. Niekoniecznie kobieta w takiej sytuacji kogos szuka. To raczej ten ktos ją znajduje...

trywializując:) kobieta pijana ... sprzedana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość ggosc napisał:

trywializując:) kobieta pijana ... sprzedana:)

No to jeszcze pić trzeba tak zeby się upić. Nie zdarza mi się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość ggosc napisał:

trywializując:) kobieta pijana ... sprzedana:)

A co to za satysfakcja z pijana kobietą ktora niw wie co robi i potem mało co pamięta? Zaden wyczyn pijaną zaciagnac do łóżka ;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ja lubię napisał:

No to jeszcze pić trzeba tak zeby się upić. Nie zdarza mi się to...

mało atrakcyjne i małostkowe wykorzystać pijaną kobietę .... . Prędzej zainteresować sobą i przytulić tą, której mąż się regularnie upija ... i zaniedbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
1 minutę temu, darkeacer napisał:

mało atrakcyjne i małostkowe wykorzystać pijaną kobietę .... . Prędzej zainteresować sobą i przytulić tą, której mąż się regularnie upija ... i zaniedbuje

może i mało ale skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×