Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacek

Sex

Polecane posty

Gość ggosc
41 minut temu, Ja lubię napisał:

Uwielbiam taki styl. To jest to 😉 zmysłowo, kobieco ale nie wulgarnie. Nawet w moim wieku (haha) tak to wypada 😉 a nawet mocno wypada

To ok:) a Ty pracujesz? czy masz luzik i w domku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość ggosc napisał:

To ok:) a Ty pracujesz? czy masz luzik i w domku?:)

Pracuję, ale nie dziasiaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2019 o 09:35, Gość Ykidilda napisał:

Nie ma złotej rady. Przez 12 lat związku byłam wierna, nie raz adorowana odmawialam, nie bralam pod uwagę skoku w bok a z "Nim  wystarczyło, że pomizial mi stopę 🙈  Trzeba mieć " to coś", musi być chemia itp

Popieram !Seks bez chemi nie daje przyjemności

Sam wygląd fizyczny nic nie da gdy facet nie oczaruje kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
4 minuty temu, Ja lubię napisał:

Pracuję, ale nie dziasiaj 😉

czyli masz chwile nim mąż wróci:) podobały Ci się linki , ale czy tak się ubierasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
7 minut temu, Jednak napisał:

Popieram !Seks bez chemi nie daje przyjemności

Sam wygląd fizyczny nic nie da gdy facet nie oczaruje kobiety

to zależy od wielu rzeczy nastawienia obu stron ,poczucia humoru ,itp.itd:) "i największy z tym ambaras żeby dwoje chciało naraz":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc

no tak, ne masz za wiele czasu bo zupa wykipi i obiad się przypali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość ggosc napisał:

no tak, ne masz za wiele czasu bo zupa wykipi i obiad się przypali;)

Dzisiaj nie ma gotowania 😉 wyjadamy z lodówki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość ggosc napisał:

czyli masz chwile nim mąż wróci:) podobały Ci się linki , ale czy tak się ubierasz?:)

Ubieram sie w podobnym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan u sobie

Wróciłem  kilka dni temu z państwa skandynawskiego . Byłem z wnuczka ( pełnoletnia ) w markecie na zakupach ,lecz  postanowiliśmy wypić przed zakupami kawę . Pochwali blisko naszego stolika usiadły trzy młode dziewczynki ,11,12 góra lat i jeden chłopiec tez młodziutki . Wnuczka po chwili poszła w regaly ja postanowiłem siedzieć . W pewnym momencie te dzieci zaczęły rozmawiać o seksie ,komu dała ,jak się kochała ,(rozmawiali po angielsku gdyż słyszeli nasza rozmowę i wiedzieli ze wnuczka i ja to Polacy . Znam wyspiarski język wiec słucham . Ty wiesz jak on mi zasunął takiego ...a to myślałam ze zemdleje ,lecz wszedł i mnie tak przeleciał ze nie miałam czym się spuszczać ,mówię mu kończ bo ja wysiadam . Słuchałem tych dzieci prawie nie oddychając ,były tak swobodne ze nikt ich nie słucha i nie rozumie. Mały chłopaczek się odzywa i mówi do tych dziewczyn  a wiecie  i wymienia imię tej dziewczynki  wyciągnęła mi ...ka z spodni i zrobiłam loda pod stołem ,nie widział chyba nikt ,on tak stwierdza ,domyślam się ze byli w kawiarni . Bardzo dużo rozmawiali i tylko o seksie nawet jedna dziewczynka próbowała z facetem w odbyt ,zrobił jej lewatywę kilka razy wlal oliwkę i tak rżnął  ze sperma jego wylatywała z odbytu . Rany  przecież to dzieci skąd u nich takie doświadczenia , byłem tak rozczepione ze chciałem krzyknąć dzieci co wy robicie . Smialo mogły bawić się jeszcze lalkami. Czyn naprawdę tak mocno obniża się wiek by moc w takim wieku 11,10 , 12 lat uprawiać sex ,w głowie się nie mieści ,gdybym sam nie był świadkiem takiej rozmowy nigdy nie uwierzył bym ze to prawda . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
28 minut temu, Ja lubię napisał:

Ubieram sie w podobnym stylu...

to kiedy ostatnio byłaś na jakiś imprezie w szpilkach w spodenkach lub mini?:)i bez stanika bo pisałaś ze lubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen

Co jest atrakcyjne dla kobiety ?

Napisze to ja starsza pani w średnim wieku /hahaha-uwielbiam to określenie /.

" Żeby ciało się poddało ,trzeba najpierw zdobyć mózg ",a mózg zdobywa się ciekawą rozmową ,a nie tylko opowiadaniem o osobie własnej /tak, tak umiejętność słuchania też jest ważna i potrzebna i choć minimalnym obyciem towarzyskim .Wówczas wygląd i to co ...po niżej pasa .. przestaje być priorytetem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość ggosc napisał:

to kiedy ostatnio byłaś na jakiś imprezie w szpilkach w spodenkach lub mini?:)i bez stanika bo pisałaś ze lubisz:)

Na imprezy rzadko chodzę. Ale ostatnio na wyjscie z mężem mialam mini i szpilki. Górą zabudowana ale bez stanika... Na samotne zakupy w poprzednim tygodniu w spodenkach i koronkowym topie do tego dlugi zakiet i szpilki. Lubie tak 😉 czesto do pracy rowniez tylko tam bez szpilek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Ja lubię napisał:

Na imprezy rzadko chodzę. Ale ostatnio na wyjscie z mężem mialam mini i szpilki. Górą zabudowana ale bez stanika... Na samotne zakupy w poprzednim tygodniu w spodenkach i koronkowym topie do tego dlugi zakiet i szpilki. Lubie tak 😉 czesto do pracy rowniez tylko tam bez szpilek ...

 Chybabym nie wyrobił i wszedł za Tobą do przymierzalni na szybki numerek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
8 minut temu, Ja lubię napisał:

Na imprezy rzadko chodzę. Ale ostatnio na wyjscie z mężem mialam mini i szpilki. Górą zabudowana ale bez stanika... Na samotne zakupy w poprzednim tygodniu w spodenkach i koronkowym topie do tego dlugi zakiet i szpilki. Lubie tak 😉 czesto do pracy rowniez tylko tam bez szpilek ...

zwiększ częstotliwość wyjść na imprezy :) Wiosna:) a czemu do pracy bez szpilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość ggosc napisał:

zwiększ częstotliwość wyjść na imprezy 🙂 Wiosna:) a czemu do pracy bez szpilek

Jak są dzieci to nie tak łatwo się wyrwać... A o samotnych wyjsciach na imprezy to nie przejdzie za często 😉 do. pracy nie noszę szpilek bo taką mam pracę ze nie bardzo 😉 uciekam juz tańczyć. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
21 minut temu, Ja lubię napisał:

Na imprezy rzadko chodzę. Ale ostatnio na wyjscie z mężem mialam mini i szpilki. Górą zabudowana ale bez stanika... Na samotne zakupy w poprzednim tygodniu w spodenkach i koronkowym topie do tego dlugi zakiet i szpilki. Lubie tak 😉 czesto do pracy rowniez tylko tam bez szpilek ...

zwiększ częstotliwość wyjść na imprezy :) Wiosna:) a czemu do pracy bez szpilek

 to po tańcach na imprezę:) i leginsy cieniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosc
Dnia 23.04.2019 o 14:09, Ja lubię napisał:

Jak są dzieci to nie tak łatwo się wyrwać... A o samotnych wyjsciach na imprezy to nie przejdzie za często 😉 do. pracy nie noszę szpilek bo taką mam pracę ze nie bardzo 😉 uciekam juz tańczyć. Pa

wyrwałaś sie w końcu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×