Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Red_

Migrenowy ból głowy w ciąży

Polecane posty

Witam,

Jestem w 11tc. 

 

Cierpie na koszmarne można powiedzieć migrenowe bóle głowy od jakiegoś czasu. Dodam, że wcześniej mi się to nie zdarzało jest to druga ciąża a jeśli to nie tak nasilone do tego stopnia, że nie jestem w stanie wykonywać podstawowych czynności. Czy któraś z Was miała podobnie i czy grozi to jakimiś późniejszymi konsekwencjami tzn. czy może wpływać na rozwój malucha?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Nic się nie przejmuj to normalne bez wpływu na maluszka, mnie lekarka pytała prawie na każdej wizycie o bóle głowy bo mówiła że potrafią się bardzo nasilac,a z leków to tylko zwykły Apap nic więcej oczywiście w granicach rozsądku nie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę coś okropnego. Pytam ponieważ w pierwszej ciąży oprócz nudności na początku to do nic takiego sie nie działo a nikt z znajomych ani rodziny tego nie doświadczył. Bynajmniej teraz wiem co to znaczy porządny ból glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dominika, migrena to nie ból głowy...

Miewam migreny od 16 roku życia, rzygam wtedy jak kot, mam niedowład lewej strony, światło i dzwiekowstret, strasznie to przechodzę. W ciąży miałam migrenę 3 razy, a że mam alergię na paracetamol to żaden Apap w grę nie wchodził. Mi pomagały:

1. Kąpiel w gorącej wodzie, nogi zaś w misce z zimną wodą. Oczywiście światło w łazience zgaszone.

2. Masaż skroni olejkiem lawendowym, likwiduje mdłości

3. Zimne kompresy na kark.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Rozumiem twoj bol, ja mialam migreny 2 razy w tygodniu cala ciaze, koszmar!

Bol po cesarce uwazam za bardziej znosny niz te migreny.

Ja bralam Apap, zimne oklady na czolo, ale nie pomagalo prawie wcale.

Ja tez miala migreny przed ciaza, ale w ciazy byly nasilone, na pocieszenie powiem, ze po ciazy juz takie nie wystepuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×