Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przegrana

Życie ze schizofrenią

Polecane posty

Gość Przegrana

No. A więc zatkało kakao. Nie mam wiele grzechów oszczerco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on
27 minut temu, Gość Przegrana napisał:

Np co zrobiłam? Daj przykład moich grzechów 

Podszywanie się pod innych ludzi, wypisywanie o nich kłamstw, śledzenie ich, żeby pozyskać o nich informacje i za ich pomocą móc ruinować im życie i relacje. Zawiść względem lepszych od ciebie. Perfidia i podłość. Wykorzystywanie wiedzy zawodowej żeby wykańczać ludzi zamiast im pomagać. Sprzedajność, kłamstwa i obłuda. Z etycznego punktu widzenia jesteś gnijącym ścierwem. 

Resztę znasz ty, ja nie jestem od tego żeby ci robić rachunek sumienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
2 minuty temu, Gość taki jeden on napisał:

Podszywanie się pod innych ludzi, wypisywanie o nich kłamstw, śledzenie ich, żeby pozyskać o nich informacje i za ich pomocą móc ruinować im życie i relacje. Zawiść względem lepszych od ciebie. Perfidia i podłość. Wykorzystywanie wiedzy zawodowej żeby wykańczać ludzi zamiast im pomagać. Sprzedajność, kłamstwa i obłuda. Z etycznego punktu widzenia jesteś gnijącym ścierwem. 

Resztę znasz ty, ja nie jestem od tego żeby ci robić rachunek sumienia. 

Mam sporą wyobraźnię. Jestem w stanie przez chwilę wierzyć ,że to wszystko było moim udziałem. A powiedz coś więcej o podszywaniu się pod innych? Na tym forum, czy w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Całuj mnie w doopę szmato. Niech całe twoje zło wróci do ciebie, spadnie na twoje dziecko i rozbije ci małżeństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
4 minuty temu, Gość taki jeden on napisał:

Całuj mnie w doopę szmato. Niech całe twoje zło wróci do ciebie, spadnie na twoje dziecko i rozbije ci małżeństwo. 

Całuję tylko mojego męża i nie w dupę A w dłoń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

On cię przędzej czy później zostawi, ty K.rwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę, że zabawa trolli trwa na całego,taka wg nich spowiedź wielkopostna ,przy tym obrzucaja się nawzajem goownem ! Pośród tego wszystkiego wyjawiają swoje grzechy główne ,ale nie wszystkie,te najcięższe zagrożone karą więzienia skrywają,bowiem jeszcze ktoś mógłby z tego zrobić użytek ! Oj trolle ,trolle , komuś sumienie nie daje spokoju ,czy moze jest to dobra okazja,żeby nudę przegonic? Chyba to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że zabawa trolli trwa na całego,taka wg nich spowiedź wielkopostna ,przy tym obrzucaja się nawzajem goownem ! Pośród tego wszystkiego wyjawiają swoje grzechy główne ,ale nie wszystkie,te najcięższe zagrożone karą więzienia skrywają,bowiem jeszcze ktoś mógłby z tego zrobić użytek ! Oj trolle ,trolle , komuś sumienie nie daje spokoju ,czy moze jest to dobra okazja,żeby nudę przegonic? Chyba to drugie

Kto tu wyjawia swoje grzechy? Chyba zarzuca je innym i wypomina ,rzekomo wiedząc cokolwiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Jakie grzechy zagrożone karą więzienia? Ja takich nie mam, jeśli mi coś insynuujesz to spotkamy się w sądzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
3 minuty temu, Gość taki jeden on napisał:

Jakie grzechy zagrożone karą więzienia? Ja takich nie mam, jeśli mi coś insynuujesz to spotkamy się w sądzie. 

O,jaki napalony na walkę w sądzie. Chciałbyś, żeby ktoś zwrócił na Ciebie  uwagę...Chciałbyś w tym sądzie być i rozdziawiać paszczę hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że zabawa trolli trwa na całego,taka wg nich spowiedź wielkopostna ,przy tym obrzucaja się nawzajem goownem ! Pośród tego wszystkiego wyjawiają swoje grzechy główne ,ale nie wszystkie,te najcięższe zagrożone karą więzienia skrywają,bowiem jeszcze ktoś mógłby z tego zrobić użytek ! Oj trolle ,trolle , komuś sumienie nie daje spokoju ,czy moze jest to dobra okazja,żeby nudę przegonic? Chyba to drugie

to ty przeganiasz nudę ...ko trollico i do ciebie jest propozycja żebyś zamiast tego zajęła swoje 2 szare komórki rachunkiem sumienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on
3 minuty temu, Gość Jan napisał:

O,jaki napalony na walkę w sądzie. Chciałbyś, żeby ktoś zwrócił na Ciebie  uwagę...Chciałbyś w tym sądzie być i rozdziawiać paszczę hehe 

nie będzie mi żadna  insynuowała że zrobiłem coś karalnego, bo to NIEPRAWDA, za zniesławienie możesz beknąć, więc licz się ze słowami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuu
3 minuty temu, Gość taki jeden on napisał:

nie będzie mi żadna  insynuowała że zrobiłem coś karalnego, bo to NIEPRAWDA, za zniesławienie możesz beknąć, więc licz się ze słowami. 

Podniecasz mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

5 minut temu, Gość Uuuuu napisał:

Podniecasz mnie 

A ty mnie nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

jestescie jak te psy ktore chcą sie zagryzc przez zamkniete ogrodzenie a podczas otwierania bramy wszystkie spietralaja az sie kurzy. przykro sie was czyta. macie chociaz odwage napisac do kogo kierujecie te slowa czy tez sie boicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

jedno jest pewne. jestescie na wlasciwym topiku 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on
Przed chwilą, Gość mmm napisał:

jestescie jak te psy ktore chcą sie zagryzc przez zamkniete ogrodzenie a podczas otwierania bramy wszystkie spietralaja az sie kurzy. przykro sie was czyta. macie chociaz odwage napisac do kogo kierujecie te slowa czy tez sie boicie?

Do ciebie ty szmato. Jeszcze się nie domyliłaś, czy udajesz głupszą niż jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegrana
2 minuty temu, Gość taki jeden on napisał:

Do ciebie ty szmato. Jeszcze się nie domyliłaś, czy udajesz głupszą niż jesteś? 

Wieje już nudą. Idę stąd na zawsze. Załozycielka tego tematu jedyną prawdziwa nie kłamiaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
7 minut temu, Gość taki jeden on napisał:

Do ciebie ty szmato. Jeszcze się nie domyliłaś, czy udajesz głupszą niż jesteś? 

Klocicie sie cos kolo godziny ja wchodze a ty piszesz, ze do mnie piszesz? w sensie ze ze mna rozmawiasz? kurcze... nawet moj lekarz by sie zdziwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
8 minut temu, Gość taki jeden on napisał:

Do ciebie ty szmato. Jeszcze się nie domyliłaś, czy udajesz głupszą niż jesteś? 

nie wiem kim jestes ale szmaty poszukaj sobie w rodziny. stawiam piątaka ze przynajmniej jedna znajdzie sie w domu. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość inny gość napisał:

to ty przeganiasz nudę ...ko trollico i do ciebie jest propozycja żebyś zamiast tego zajęła swoje 2 szare komórki rachunkiem sumienia. 

Sumienie mam czyste,nic mi nie wyrzuca!Na dodatek nie jestem trollica,toż to wasze zajecie nie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on
4 minuty temu, Gość mmm napisał:

nie wiem kim jestes ale szmaty poszukaj sobie w rodziny. stawiam piątaka ze przynajmniej jedna znajdzie sie w domu. zegnam

szmaty są na tym forum, sama sie prosiłaś żeby possać mi jaja za 5 zł. A za obrazanie rodziny ... ci do tego wstrętnego ryja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

mmm to tania koorwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Errata bo nie wyszło. 

szmaty są na tym forum, sama sie prosiłaś żeby possać mi jaja za 5 zł. A za obrazanie mojej rodziny S.R.A.M  ci do tego wstrętnego śmierdzącego ryja, mmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny gość
1 godzinę temu, Gość Przegrana napisał:

Wykorzystywanie wiedzy zawodowej żeby wykańczać ludzi zamiast im pomagać.

To powinna stracić pracę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szmaty - autorki

Najpierw kogoś zastraszać, intrygować, oczerniać, niszczyć mu życie i związki, a potem posądzić go o chorobę psychiczną. ty chyba jestes satanistką bo nie chce się wierzyć żeby ktoś sam miał w sobie tyle zła. Życzę ci żeby cię spotkało to samo i będę cię codziennie przeklinać żebyś się znalazła w takiej sytuacji jaką opisałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×