Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avici

czy mam szanse jeszcze znaleźć ?

Polecane posty

Gość avici

Jak uwazacie czy majac 28lat mam szanse jeszcze aby mi się ułożyło życie i był szczęśliwy i znalazł ta kobiete właściwą ? Niestety nie dawno rozstalem się z dziewczyna po 2 latach związku ze sobą, niestety ona doszla do tego ze wiecej nie moze być ze mna i chce abym pozostał z nią w stopniu przyjacielskim. Boli mnie to i zaczynam wątpić ze bedzie dobrze i juz nie będe szczęśliwy. Czy są jeszcze osoby w takim wieku badź po 30stce co jeszcze się nie pobrali i są singlami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argumenty

czemu ona doszła do takiego wniosku? jakie podstawy przedstawiła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi ciągle mówią że znajdę mam 25" lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Bo doszła do 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Bo doszła do tego że przestała czuć do mnie zauroczenie,  powiem że czuje się że już będe musiał się pogodzić z tym że nie dla mnie jest miłość , w ogole jak sądzicie czy ze mnie stary kawaler jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladys

28 to jeszcze nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

czuje się zdołowany i załamany , bo naprawde myślałem że będzie się układać mieliśmy jakieś tam wspólne plany ale które się rozsypały,  powiedzcie mi czy większosć ludzi w takim wieku 28-30 lat już mają poukładane życie czy jeszcze są single singielki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladys

Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olipus
5 minut temu, Gość avici napisał:

Bo doszła do tego że przestała czuć do mnie zauroczenie,  powiem że czuje się że już będe musiał się pogodzić z tym że nie dla mnie jest miłość , w ogole jak sądzicie czy ze mnie stary kawaler jest ?

dlatego nie szukaj głupiutkiej barbie co się na chwile zauroczy tylko mądrą i skromną dziewczyne o przeciętnej urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyoto
3 minuty temu, Gość avici napisał:

czuje się zdołowany i załamany , bo naprawde myślałem że będzie się układać mieliśmy jakieś tam wspólne plany ale które się rozsypały,  powiedzcie mi czy większosć ludzi w takim wieku 28-30 lat już mają poukładane życie czy jeszcze są single singielki ?

jest sporo dziewic koło 30stki, tylko niewiele wychodzą z domu, nie wiem gdzie je poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladys
Przed chwilą, Gość olipus napisał:

dlatego nie szukaj głupiutkiej barbie co się na chwile zauroczy tylko mądrą i skromną dziewczyne o przeciętnej urodzie

Dokładnie tak i nie załamuj się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Mam nadzieje, chodz bywa ze watpie, chodz ktoś mi mówił że nie na niej kończy się świat i że mlody jestem jeszcze chodź jakoś mi nie układa się w życiu za dobrze ;(  ale naprawde mówicie że dużo jest takich osób jeszcze w wieku 27-32 co są singielkami singlami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba się już wygłupiasz z tym pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

a z ktorym to pytaniem się wygłupiam? I dlaczego tak sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Powiedzcie mi jak uważacie o tej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gość avici napisał:

Jak uwazacie czy majac 28lat 

Chciałbym mieć znów 28 lat. Dużo rzeczy zrobiłbym inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Do Lonelyman a ile masz teraz lat ? i co bys zrobil inaczej jesli mozna wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgość
3 minuty temu, Gość avici napisał:

Powiedzcie mi jak uważacie o tej sytuacji ?

Też mam 28 ale nie załamuje się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Ja niestety czuje się zdołowany smutny przez to, i niestety zaczynam wątpić że bedzie dobrze, ale coz zycie niestety jest nie sprawiedliwe widocznie ja jestem zmuszony do tego abym miał tak ciężko w życiu i był nieszczęśliwy , slucham teraz piosenki Kasi Kowalskiej Widze twoja twarz ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość avici napisał:

Do Lonelyman a ile masz teraz lat ? i co bys zrobil inaczej jesli mozna wiedziec ?

40. Inaczej bym pokierował życiem ale pewnie wielu by tak zrobiło. Więcej nie napisze aby nie było prywaty. 28 lat to jeszcze dobry wiek i czas na wszystko więc powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Lonelyman Tobie tez życze wszystkiego dobrego w życiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Ja mam jeszcze nadzieje, nie wiem skad. Koncze 40 lat w tym roku. Nie mam meza, dzieci, ani dobrej pracy. Przede mna jeszcze 20 do 50 lat zycia. Jakies minimalne szanse na dziecko mam jeszcze, na prace i meza mam wieksze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że masz. Lepiej być samemu niż z nieodpowiednią osobą. Ja sama liczę na to, że dopiero po 30 moje życie jakoś się ułoży, po wszystkich zawirowaniach jakie mam.  Głowa do góry, nie poznasz tej jedynej na pstrykniecie palcem, musi być to coś :). Wszystkiego dobrego dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, Gość Ann napisał:

Koncze 40 lat w tym roku.

O tak jak ja. Ciekawe kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

We wrzesniu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12s

Do Ann. A masz przynajmniej mieszkanie? Ja w tym kończę 35 i też nie mam tego co Ty +nie mam jeszcze mieszkania... Ja już właściwie pogrzebałam swoje szanse.

Pozostaje się cieszyć z małych rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Myslisz, ze ze slabo platnej pracy da sie w tym kraju przez 10-15 lat odlozyc na mieszkanie, zyjac w pojedynke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej byłeś z osobą którą kochałeś. Ja może żyję trochę krócej bo mam prawie 17 lat ale nigdy nie miałam chłopaka a tym bardziej tego w którym się kocham. Wiem że jestem pasztetem i prawdopodobnie podoba mi się każdy ładniejszy chłopak ode mnie ale podobno miłość nie wybiera. Każdego dnia czuję się strasznie samotna, zazdroszczę ludziom tego że zerwali ze sobą bo sama nigdy nie doświadcze nawet bycia z kimś. Czuję że już zawsze będę sama i się tego boję tak bardzo że śmierć wydaje się prosta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.04.2019 o 21:30, Gość avici napisał:

Jak uwazacie czy majac 28lat mam szanse jeszcze aby mi się ułożyło życie i był szczęśliwy i znalazł ta kobiete właściwą ? Niestety nie dawno rozstalem się z dziewczyna po 2 latach związku ze sobą, niestety ona doszla do tego ze wiecej nie moze być ze mna i chce abym pozostał z nią w stopniu przyjacielskim. Boli mnie to i zaczynam wątpić ze bedzie dobrze i juz nie będe szczęśliwy. Czy są jeszcze osoby w takim wieku badź po 30stce co jeszcze się nie pobrali i są singlami ?

Pewnie że masz szansę znaleźć jeszcze całe życie przed Tobą, sama mam 20 lat ale wiem że to jest możliwe że mógłbys sobie ułożyć życie i nie ona jedna jest na świecie, może ta jedyna ktora jest Ci przeznaczona poznasz rozumiem odpowiednim czasie:) wiem że to boli ale przejdzie, ja też kogoś zranilam i zostawiłam później tego bardzo żałowałam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Do Gosc Gosc, dzieki wielkie za wsparcie ale ciezko mi coś ostatnio w zyciu , bywa że już pewnie nigdy nie bede szcześliwy i tak pozostanie,  chodz bardzo bym chciał aby było tak jak mówisz ,  mam nadzieje ze nie tylko ja mam tak w życiu trudno i że są jeszcze jakieś osoby z mojego wieku bądz 30stolatki które również nie mają partnerów/mężów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×