Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avici

czy mam szanse jeszcze znaleźć ?

Polecane posty

Gość Gościówa
13 minut temu, Gość avici napisał:

Do Gosc Gosc, dzieki wielkie za wsparcie ale ciezko mi coś ostatnio w zyciu , bywa że już pewnie nigdy nie bede szcześliwy i tak pozostanie,  chodz bardzo bym chciał aby było tak jak mówisz ,  mam nadzieje ze nie tylko ja mam tak w życiu trudno i że są jeszcze jakieś osoby z mojego wieku bądz 30stolatki które również nie mają partnerów/mężów 

Niestety są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

a czemu niestety mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciówa
2 minuty temu, Gość avici napisał:

a czemu niestety mówisz ?

Bo każdy by pewnie chciał mieć drugą połówkę w tym ja choć 30 jeszcze nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Do Gosciowa a ze mną byś nie miała ochoty porozmawiać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
7 minut temu, Gość avici napisał:

Do Gosciowa a ze mną byś nie miała ochoty porozmawiać ? 

O czym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

no czy nie miała byś ochoty abyś my się poznali i porozmawiali ? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama 4000

28 lat to bardzo mało.  A już jak na faceta, to dopiero początek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
3 minuty temu, Gość avici napisał:

no czy nie miała byś ochoty abyś my się poznali i porozmawiali ? 😉 

Moim zdaniem to nie ma sensu. Podejrzewam że ty jesteś jednym z tych co się chcą zabawić tutaj więc nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Gosc Sama 4000 dziekuje za pocieszenie, naprawde tak uważasz że dla faceta to nawet początek dopiero?  Po czym to tak poznajesz 😉 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Do Gosciowa: a może spróbojmy , daj szanse , ja naprawde nie jestem tak jak Ty podejrzewasz, może spróbojmy i porozmawiajmy, nie przekonasz się inaczej, wiec to co zgodzisz się ?  Dlaczego tak odrazu zakładasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
1 minutę temu, Gość avici napisał:

Do Gosciowa: a może spróbojmy , daj szanse , ja naprawde nie jestem tak jak Ty podejrzewasz, może spróbojmy i porozmawiajmy, nie przekonasz się inaczej, wiec to co zgodzisz się ?  Dlaczego tak odrazu zakładasz ?

A dlaczego Ci tak zależy? Wielu tu takich co się niby użalają że są lub będą sami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Skoro Ty też jestes samotna to może poznajmy się dajmy sobie szanse,  a to co w tym zlego takiego że ktoś ma dołka i się tak tutaj napisał ? Jesli mozesz podaj priv to pogadamy , jesteśmy w podobny wieku do siebie więc myśle że można by porozmawiac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
2 minuty temu, Gość avici napisał:

Skoro Ty też jestes samotna to może poznajmy się dajmy sobie szanse,  a to co w tym zlego takiego że ktoś ma dołka i się tak tutaj napisał ? Jesli mozesz podaj priv to pogadamy , jesteśmy w podobny wieku do siebie więc myśle że można by porozmawiac 

Żegnam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

no to widzisz, nie dajesz szansy nikomu i tez mowisz ze niestety są ludzie samotni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Avici a czy jak facet wypatruje daną dziewczyne wśród koleżanek albo gdy ma przyjść do pracy to mu się podoba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Daje tylko mam problem z kolegą z pracy i muszę to rozgryźć jego uśmiechy na mój widok i zaczepki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Do Gosc lala a co to ma teraz do tego wypatrywanie dziewczyny wsrod kolezanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Do Gosciowa no to widzisz kolega pewnie chce abys sie z nim umowiła poszła na kawe a Ty pewnie nie chcesz mu dać szanse i potem Ty bedziesz wciaz bez drugiej połówki , tak to jest u was kobiety że nie dajecie szanse facetom, oni was zapraszają proponują spotkanie a wy odmawiacie to później takie efekty sa 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
27 minut temu, Gość avici napisał:

Do Gosciowa no to widzisz kolega pewnie chce abys sie z nim umowiła poszła na kawe a Ty pewnie nie chcesz mu dać szanse i potem Ty bedziesz wciaz bez drugiej połówki , tak to jest u was kobiety że nie dajecie szanse facetom, oni was zapraszają proponują spotkanie a wy odmawiacie to później takie efekty sa 😉 

Ja mu proponowałam impreze u mnie ale odmówił więc chyba tak do końca nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

A i tak powiedział kiedyś tam że tylko mnie lubi więc to z wami jest coś nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gościówa napisał:

A i tak powiedział kiedyś tam że tylko mnie lubi więc to z wami jest coś nie tak. 

Gosciowa i kolega to jest powod, ze odmawiasz avici? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

raczej nie z nami, bo my naprawde jeśli proponujemy wam spotkanie jakaś kawe czy spacer tzn że chcemy was poznać najpierw i jeśli dobrze się rozmawia to proponuje się kolejne spotkanie my naprawde faceci robimy wszystko aby wam dziewczyny było dobrze ale jak wy nie chcecie nam dawać szansy, a poźniej się dziewczyny dziwicie i też jesteście smutne że nie macie mężów chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

O tyle macie dziewczyny dobrze że to faceci muszą się o was starać i zagadac do was próbojac wszelkie metody i stresujemy sie czy nam odmówicie czy sie zgodzicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Ja go zaprosiłam na impreze to powiedział że będzie jeszcze okazja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Do Gosciowa a na jaką to chcesz go impreze zaprosić jeśli mozna wiedzieć ? Powiesz skąd jesteś?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa
5 godzin temu, Gość avici napisał:

Do Gosciowa a na jaką to chcesz go impreze zaprosić jeśli mozna wiedzieć ? Powiesz skąd jesteś?   

Impreza już była dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avici

Do Gosciowa a czy dzisiaj będziemy mogli pogadac ? Jak tam dzień dzisiaj Ci minał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×