Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Piękna dziewczyna i prymitywy dookoła niej

Polecane posty

Gość gosc

chcące bzykac wszystko. Jak sobie poradzić z zazdrościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

chcące bzykac wszystko. Jak sobie poradzić z zazdrościa

Ale czyja zazdroscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raxa

Mnie też otaczały prymitywy i czułam się jak .... Nie mogę wyjść z tej traumy, że podobałam się jakimś zdemoralizowanym osobnikom.

Biorę leki ale to nic nie pomaga, kiedy o tym myślę to się załamuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kx35

Większość facetów boi się naprawdę pięknych dziewczyn i na marzeniach ich  się kończy a Ty stojąc u jej boku zyskujesz w ich oczach szacunek - tylko zachowuj się pewnie i będzie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
3 minuty temu, Gość Raxa napisał:

Mnie też otaczały prymitywy i czułam się jak .... Nie mogę wyjść z tej traumy, że podobałam się jakimś zdemoralizowanym osobnikom.

Biorę leki ale to nic nie pomaga, kiedy o tym myślę to się załamuję.

ja nie biore lekow zadnych ale tez wiem co to za trauma,obrzydzenie na maxa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor
Przed chwilą, Gość sylwia s napisał:

ja nie biore lekow zadnych ale tez wiem co to za trauma,obrzydzenie na maxa 

Sylwio, opanuj emocje,  proszę. To szkodzi naszym pacjentom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
2 minuty temu, Gość Dyrektor napisał:

Sylwio, opanuj emocje,  proszę. To szkodzi naszym pacjentom. 

człowieku zgłaszam cię! zaraz znajde twoje IP i podam o zniesławienie!!!ostrzegam jeszcze jeden taki wpis! to ze ty w psychiatryku siedzisz to nie znaczy ze wszyscy!to co robisz to przestępstwo! rzygam patologicznymi prymitywami czy to jest jasne? czy mam cie podac na terapie zebys zrozumiał?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
9 minut temu, Gość sylwia s napisał:

ja nie biore lekow zadnych ale tez wiem co to za trauma,obrzydzenie na maxa 

i tez czuję sie jak.....rozwalone całe życie przez prymitywy,niedobrze sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAWIADOMIENIE
1 minutę temu, Gość sylwia s napisał:

człowieku zgłaszam cię! zaraz znajde twoje IP i podam o zniesławienie!!!ostrzegam jeszcze jeden taki wpis! to ze ty w psychiatryku siedzisz to nie znaczy ze wszyscy!to co robisz to przestępstwo! rzygam patologicznymi prymitywami czy to jest jasne? czy mam cie podac na terapie zebys zrozumiał?!

Jest Pani zwolniona dyscyplinarnie. Dodatkowo obciążam Panią kosztami sądowymi w wysokości 15 tyś. złotych oraz 12 tys. zadośćuczynienia za zniesławienie publiczne mojej osoby. 

 

Z poważaniem,

Dyrektor Szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
7 minut temu, Gość ZAWIADOMIENIE napisał:

Jest Pani zwolniona dyscyplinarnie. Dodatkowo obciążam Panią kosztami sądowymi w wysokości 15 tyś. złotych oraz 12 tys. zadośćuczynienia za zniesławienie publiczne mojej osoby. 

 

Z poważaniem,

Dyrektor Szpitala

człowieku lecz sie serio! a kosztami to obciaze ja ciebie kimkolwiek jestes! to co robisz to zniesławienie!!!zwolniana skąd??? śmieszne!!! nie znam żadnego szpitala ,nie choruję! i nie pracuję w żadnym szpitalu! a za zniesławienie odpowiesz mi w sądzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
12 minut temu, Gość ZAWIADOMIENIE napisał:

Jest Pani zwolniona dyscyplinarnie. Dodatkowo obciążam Panią kosztami sądowymi w wysokości 15 tyś. złotych oraz 12 tys. zadośćuczynienia za zniesławienie publiczne mojej osoby. 

 

Z poważaniem,

Dyrektor Szpitala

myslisz ze trudno znalezc IP?  znam specjalistów! podaj jeszcze nazwe szpitala zebym miała dowody!na to że popełniasz przestępstwo czekam!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyna pewnie ma apetyczne kształty i niejeden rozbiera ją wzrokiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piękna dziewczyna zna swoją wartość, więcej zaufania;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
15 minut temu, Gość ZAWIADOMIENIE napisał:

Jest Pani zwolniona dyscyplinarnie. Dodatkowo obciążam Panią kosztami sądowymi w wysokości 15 tyś. złotych oraz 12 tys. zadośćuczynienia za zniesławienie publiczne mojej osoby. 

 

Z poważaniem,

Dyrektor Szpitala

..i jeszcze jedno ! poki co ro zniesławiona zostałam ja! jakich naszych pacjentów??nazwa szpitaja a to już!i prosze sie podpisać czytelnie ! z anonimami nie rozmawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAWIADOMIENIE
Przed chwilą, Gość sylwia s napisał:

myslisz ze trudno znalezc IP?  znam specjalistów! podaj jeszcze nazwe szpitala zebym miała dowody!na to że popełniasz przestępstwo czekam!.

Pani Sylwio, te insynuacje nieuchronnie i w trybie pilnym zmierzają ku ubezwłasnowolnieniu Pani osoby. Nasza kadra podjęła już odpowiednie kroki prawne. 

 

Z poważaniem, 

(Ojciec) Dyrektor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Piękna dziewczyna zna swoją wartość, więcej zaufania;D

owszem znam i nie pozwole rozwalac sobie życia jakimś prymitywom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
3 minuty temu, Gość ZAWIADOMIENIE napisał:

Pani Sylwio, te insynuacje nieuchronnie i w trybie pilnym zmierzają ku ubezwłasnowolnieniu Pani osoby. Nasza kadra podjęła już odpowiednie kroki prawne. 

 

Z poważaniem, 

(Ojciec) Dyrektor 

gosciu lecz sie mowie serio ,ubezwłasnowolnij swój mózg! w pierwszej kolejnosci a ode mnie wara bo do pudła wsadzę nie żartuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość ZAWIADOMIENIE napisał:

Pani Sylwio, te insynuacje nieuchronnie i w trybie pilnym zmierzają ku ubezwłasnowolnieniu Pani osoby. Nasza kadra podjęła już odpowiednie kroki prawne. 

 

Z poważaniem, 

(Ojciec) Dyrektor 

z powazanie gupek wypierdek pseudonim troll koniarczyk lecz ten głupi łeb taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pudło to jeszcze nic, więzienie było by gorsze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor
5 minut temu, Gość sylwia s napisał:

gosciu lecz sie mowie serio ,ubezwłasnowolnij swój mózg! w pierwszej kolejnosci a ode mnie wara bo do pudła wsadzę nie żartuję!

Tak jak wsadzała Pani do pudła i wynosiła leki psychotropowe z ambulansu!? Czy Pani posiada rozum i godność człowieka?! Sprawę kierujemy do Strassburga w trybie natychmiastowym.

 

Bez poważania, 

Dyrektor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
1 minutę temu, Gość Dyrektor napisał:

Tak jak wsadzała Pani do pudła i wynosiła leki psychotropowe z ambulansu!? Czy Pani posiada rozum i godność człowieka?! Sprawę kierujemy do Strassburga w trybie natychmiastowym.

 

Bez poważania, 

Dyrektor 

teraz gosciu przegiołes ! zgłaszam, ten wpis policji ...ancu!!! po ... by mi były jakies psychotropy?? co to w ogóle są te pstchotropy??jestes ... odpowiesz mi w sądzie za zniesławienie ,mam juz adres IP sąsiad sie dokopał ,rano ide z tym wpisem na policję! aha i jeszcze jedno! nie znam zadnego dyrektora! żadnego szpitala!!!wiesz że łamiesz prawo? wiesz doskonale zapłacisz mi taką grzywnę ze sie nie pozbierasz gnoju!!!czekaj na pozew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy tej dziewczynie odpowiada takie prymitywne towarzystwo? Chyba nie ma o kogo być zazdrosnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harpia

Autorze, a ty tez jestes prymitywem że masz takie rozterki, czemu dziewczyna winna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×