Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Abcdefg123

Dziewczyna mnke zdradzila

Polecane posty

Gość Abcdefg123

Witam, sprawa wyglada następująco. Jesteśmy ze sobą 2 lata i jest nam dobrze, często szczerze rozmawiamy, wyzalamy się itd. Lecz rzecz w tym ze Moja dziewczyna po pijanemu całowała się z innym. Na drugi dzień zerwała z nim kontakt i przyznała mi się sama do tego co zrobiła i mówiła ze czuje do siebie obrzydzenie po tym co robiła i widzę to po niej ale nie wiem co w tej sytuacji zrobić... nigdy wcześniej nic podobnego nie wydarzyło. Liczę na wasza pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak na opak

Kobieta pijana - ... sprzedana.

Wybacz jej, bo było to po pijanemu i ona tego żałuje. Nie była świadoma tego, co robi. Zasługuje na drugą szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie

Taki los przegrywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzisz, że jej z tym źle. Szczerze Ci powiedziała, świadczy to o niej dobrze.(wbrew zaistniałej sytuacji) Pocałunek to nie seks.

Jeśli potrafisz jej szczerze przebaczyć, i nie robić wyrzutów to kochaj i zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Na pewno nie tylko się całowała, ale bylo też coś więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A to szm ata, niewarta twoich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość niestety napisał:

Na pewno nie tylko się całowała, ale bylo też coś więcej. 

A Ty to kto Jackowski, czy Michalda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nostradamus

Sumienie ją gryzło i wyznała trochę a resztę zataiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po prostu się przyzwyczaj, że czasem musisz dzielić tę dziuplę z innymi ptakami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden on

Prawdziwy mężczyzna sie do tego NIE PRZYZWYCZAJA tylko szuka wiernej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektórzy na to zasługują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Niektórzy na to zasługują. 

Czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszający obraz
2 godziny temu, Gość Abcdefg123 napisał:

Witam, sprawa wyglada następująco. Jesteśmy ze sobą 2 lata i jest nam dobrze, często szczerze rozmawiamy, wyzalamy się itd. Lecz rzecz w tym ze Moja dziewczyna po pijanemu całowała się z innym. Na drugi dzień zerwała z nim kontakt i przyznała mi się sama do tego co zrobiła i mówiła ze czuje do siebie obrzydzenie po tym co robiła i widzę to po niej ale nie wiem co w tej sytuacji zrobić... nigdy wcześniej nic podobnego nie wydarzyło. Liczę na wasza pomoc :/

powiedz jej że jej wybaczysz ale musi rzucić alkohol i taka sytuacja nie może się powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejasności prawne
2 godziny temu, Gość Chłopak na opak napisał:

Kobieta pijana - ... sprzedana.

Wybacz jej, bo było to po pijanemu i ona tego żałuje. Nie była świadoma tego, co robi. Zasługuje na drugą szansę.

 

a pijany kierowca który wypadek spowoduje? a pijany facet który prześpi się z panienką i zostanie oskarżony o gw,ałt? a pijana baba która skrzywdzi dziecko? a pijany koleś który kogoś pobije lub za,bije? komu wybaczyć a komu nie? może wszystkim wybaczyć? a może wszystkich pod mur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anol p
1 godzinę temu, Gość taki jeden on napisał:

Prawdziwy mężczyzna sie do tego NIE PRZYZWYCZAJA tylko szuka wiernej kobiety. 

nie ma wiernych kobiet, chyba że jakieś zakonnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten który cakowal

Właśnie dlaczego Twoja dziewczyna się do mnie nie odzywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki
3 godziny temu, Gość Abcdefg123 napisał:

Witam, sprawa wyglada następująco. Jesteśmy ze sobą 2 lata i jest nam dobrze, często szczerze rozmawiamy, wyzalamy się itd. Lecz rzecz w tym ze Moja dziewczyna po pijanemu całowała się z innym. Na drugi dzień zerwała z nim kontakt i przyznała mi się sama do tego co zrobiła i mówiła ze czuje do siebie obrzydzenie po tym co robiła i widzę to po niej ale nie wiem co w tej sytuacji zrobić... nigdy wcześniej nic podobnego nie wydarzyło. Liczę na wasza pomoc :/

Pocalunki to jeszcze nie zdrada... w dodatku po pijaku. Moim zdaniem powinienes ja rozgrzeszyc... ale od dzisiaj obserwowac podwojnie i byc bardziej czujnym niz wazka w locie. Bo jest taka mozliwosc ze zrobi to po raz koleny (lub cos wiecej) tylko tym razem po kryjomu i juz nie bedzie musiala sie tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem
1 godzinę temu, Gość anol p napisał:

nie ma wiernych kobiet, chyba że jakieś zakonnice

Właśnie że są, tylko że ty w swojej szmatławości wolisz temu przeczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kolego, jeśli dziewczyna Cię zdradziła to na pewno na tym nie poprzestanie. Poszukaj sobie wiernej, garantuję Ci, że taki gatunek wystepuje wśród homo sapiens. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Nie mierz wszystkich swoją miarą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To tylko pocałunek. Nie jest to fajne, wiem. Jednak była pijana... niby to nie jest wytłumaczenie ale nie oszukujmy się człowiek pijany nie myśli racjonalnie.

Sam miałem kiedyś taką sytuacje, że nawalony jak dzwon z chłopakami spotkałem była na mieście. Nie skończyło się to dobrze.... sama się później przyznała, że wykorzystała moment z premedytacją. Na szczęście z nikim wtedy nie byłem w związku. Jednak, przyznam Ci się, że byłem w takim stanie, że nie wiem czy miałoby to jakieś znaczenie.

Wiesz co jest ważne? Że przyszła i zaraz Ci o tym powiedziała. Nie rozmyślała nad tym, nie kombinowała jak to ukryć po prostu od razu przyszła i powiedziała. Doceń szczerość i jej wybacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Zapraszam Twoją laskę na drinka B) potem pójdziemy do kibla i przypadkiem się pocałujemy i zerżniemy. Podkreślam niechcący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×