Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Jak zagadać do budowlanca?

Polecane posty

Gość Gość

Hej, 

Mieszkam w bloku i od 2 tygodni przeprowadzany jest remont. Dodam, że robotnicy są ze wschodu (nie wiem dokładnie czy z Ukrainy, Rosji, Białorusi). Coś tam zagadywali, żartowali, wiadomo, z nudów, ale nie były to chamskie odzywki, są nawet sympatyczni. Wśród robotników jest młody chłopak, może ok. 22 lat (ja mam 18). Spodobał mi się. Wydaje się bardzo fajny, uprzejmy i chciałabym jakoś zagadać, ale kompletnie nie wiem jak. Jestem dość nieśmiała. Macie jakieś pomysły? :classic_huh:

Gość gość

To jest akurat łatwe. Zapytaj choćby do kiedy robią prace, bo np. rzekomo twoja starsza siostra z malutkim dzieckiem panuje ciebie niedługo odwiedzić i siostra chce przyjechać gdy prace się skończą, bo dziecko malutkie czy coś w tym stylu.  Potem od słowa do słowa i zacznij pogawędkę na jakieś neutralne tematy.

Gość pomysły
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Hej, 

Mieszkam w bloku i od 2 tygodni przeprowadzany jest remont. Dodam, że robotnicy są ze wschodu (nie wiem dokładnie czy z Ukrainy, Rosji, Białorusi). Coś tam zagadywali, żartowali, wiadomo, z nudów, ale nie były to chamskie odzywki, są nawet sympatyczni. Wśród robotników jest młody chłopak, może ok. 22 lat (ja mam 18). Spodobał mi się. Wydaje się bardzo fajny, uprzejmy i chciałabym jakoś zagadać, ale kompletnie nie wiem jak. Jestem dość nieśmiała. Macie jakieś pomysły? :classic_huh:

zrób mu kanapke i zanieś, czy zimny napój np woda mineralna z lodem to się ucieszy i pogadacie

Gość gość

Spytaj go czy był w teatrze.

Jeśli powie - da.

To powiesz tak: No, tak my pogoworili. Tiepier pietruszitsia budziem...

Gość ty tumanko

budowlaniec w dodatku z ukry.Ale obiekt westchnień w sam raz dla pryszczatej gimbazy

Gość jesika z niej

autorka musi być strasznie brzydka i zdesperowana skoro zarzuca sieci na taki obiekt

Gość Niesmaczny mezalians

P0lka z ukrem to jak Brytyjka z p0lakiem :S

Gość gość

Leopiej: banderowcu zaszpachluj mi szparę bo cieknie

Gość Gość

Cześć leżaczek chleb zjadłem a ogórka mam w dopie. Chcesz połowe?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować