Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mroczny

Wyzbyłem się uczuć i miłości

Polecane posty

Gość Mroczny

Wolę żyć w cieniu i samotności

Z dala od nędznych ludzi, ich jadu i podłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroczny

Kiedyś kochałem i zostałem odrzucony

Kiedyś pomagałem i byłem wyśmiewany

Pozostał we mnie jedynie mrok, niewaniść i chęć rozwoju i samodoskonalenia by przewyższyć tych wszystkich żałosnych ludzi co mnie odrzucili i wyśmiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze nam emo brakowało na tym forum.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Pomagac trzeba dla pomocy, a nie dla poklasku (czy sie smieja czy chwala- nieistotne liczy sie pomoc).

A odrzucenie nie powinno zarazac, bo nie wolno sie poddawac, mozna zwolnic...ale zawsze isc dalej i probowac.

5 minut temu, Gość Mroczny napisał:

Pozostał we mnie jedynie mrok, niewaniść i chęć rozwoju i samodoskonalenia by przewyższyć tych wszystkich żałosnych ludzi co mnie odrzucili i wyśmiali.

...przez to stales sie jak oni.

 Skad wiesz moze kiedys tez byli zranieni, odrzuceni, wysmiani (na pewno).

To zla droga.

Pamietaj : wysmiewa wysmiany, kpi ten z ktorego kpiono, a poniza ten co byl ponizany.

Jak to zrozumiesz pojmiesz, ze to nie z Toba zle - ale z nimi i zaczniesz im wspolczuc.

Rozwoj i samodoskonalenie- super, ale dla siebie, nie po to by komus cos udowadniac.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroczny

Pomagam tylko tym którym ufam i szanuję bo jeszcze są takie osoby na tym świecie. Los innych prawdę mówiąc mnie nie interesuje. Czasem trzeba dokonywać selekcji i odrzucać tych co są fałszywi a dostrzegać tych co potrafią docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona temu winna?
4 godziny temu, Gość Mroczny napisał:

Pomagam tylko tym którym ufam i szanuję bo jeszcze są takie osoby na tym świecie. Los innych prawdę mówiąc mnie nie interesuje. Czasem trzeba dokonywać selekcji i odrzucać tych co są fałszywi a dostrzegać tych co potrafią docenić.

Potrafię doceniać..potrafię szanować.. potrafię pyskowac i potrafię kochać ponad wszystko. I takiej kobiety Tobie życzę, takiej,która zrozumie Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Mroczny napisał:

Wolę żyć w cieniu i samotności

Z dala od nędznych ludzi, ich jadu i podłości.

Sami dobrzy panowie 🙂 a kobiety takie niedobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missworld
5 godzin temu, Gość Mroczny napisał:

Pomagam tylko tym którym ufam i szanuję bo jeszcze są takie osoby na tym świecie. Los innych prawdę mówiąc mnie nie interesuje. Czasem trzeba dokonywać selekcji i odrzucać tych co są fałszywi a dostrzegać tych co potrafią docenić.

Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja sobie odpuściłem , bo: odrzucony zostałem tylko dlatego , że nic do mnie nie czuła , zraniony zostałem tylko dlatego , że zbyt późno zrozumiałem , że nic do mnie nie czuje i cały czas się narzucałem i oczywiście byłem    -              " zraniony". Teraz mamy dobry kontakt i naprawdę nie czuje złości , zazdrości ( jest z kimś innym). Teraz zdecydowanie mogę powiedzieć , że jestem szczęśliwy . Pozdrawiam . Ps mężczyzna powinien być mężczyzna i długo to do mnie docierało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja sobie odpuściłem , bo: odrzucony zostałem tylko dlatego , że nic do mnie nie czuła , zraniony zostałem tylko dlatego , że zbyt późno zrozumiałem , że nic do mnie nie czuje i cały czas się narzucałem i oczywiście byłem    -              " zraniony". Teraz mamy dobry kontakt i naprawdę nie czuje złości , zazdrości ( jest z kimś innym). Teraz zdecydowanie mogę powiedzieć , że jestem szczęśliwy . Pozdrawiam . Ps mężczyzna powinien być mężczyzna i długo to do mnie docierało .

Jakaś ty wyrozumiały i dobry😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×