Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To prawda

Seks nie jest najważniejszy w związku

Polecane posty

Gość To prawda

Tylko więź i uczucia między zakochanymi. Dodatkowo możliwość rozmowy ze sobą, żartowanie, wspólne pasje i wspomnienia, a nie jakiś przereklamowany seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Sex zbliża ludzi i jest udokumentowaniem uczuć. Jest bardzo ważny. Dzieci takie jak autor nie muszą tego rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autor zapewne rozumie,  tylko mówi,  że miłość to podstawa a seks z miłością to Everest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Sex zbliża ludzi i jest udokumentowaniem uczuć. Jest bardzo ważny. Dzieci takie jak autor nie muszą tego rozumieć

A co powiesz o uczuciu którym darzy się kogoś innego a nie partnera czy partnerke? Czy według ciebie to też będzie udokumentowanie uczuć? Ni słucham☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Autor zapewne rozumie,  tylko mówi,  że miłość to podstawa a seks z miłością to Everest.

mylisz się autor rozumie dużo więcej niż wy czego wy pojąć nawet nie zdołacie .Tylko sexualna abstynencja potwierdza trwałość i fundament związku bo kładzie nacisk na budowanie więzi duchowej a nie rozładowanie popędu ,niczym nie różniącego się od zwięrząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

mylisz się autor rozumie dużo więcej niż wy czego wy pojąć nawet nie zdołacie .Tylko sexualna abstynencja potwierdza trwałość i fundament związku bo kładzie nacisk na budowanie więzi duchowej a nie rozładowanie popędu ,niczym nie różniącego się od zwięrząt

No pięknie bapisane i prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawda
20 minut temu, Gość gość napisał:

mylisz się autor rozumie dużo więcej niż wy czego wy pojąć nawet nie zdołacie .Tylko sexualna abstynencja potwierdza trwałość i fundament związku bo kładzie nacisk na budowanie więzi duchowej a nie rozładowanie popędu ,niczym nie różniącego się od zwięrząt

Dokładnie, ludzie niestety zapominają o budowaniu więzi a rozładowanie popędu czynią najwyższym priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość gosc napisał:

Sex zbliża ludzi i jest udokumentowaniem uczuć. Jest bardzo ważny. Dzieci takie jak autor nie muszą tego rozumieć

Mylisz się dzieciaku! Autor wie i rozumie więcej niż większość wspólczesnych ludzi. Seks w klubie z nowopoznaną dziewczyną też jest według ciebie udokumentowaniem uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

A ja z mężem rzadko uprawiam seks,jesteśmy młodzi..i wcale nie czuje ,ze brak seksu to potwierdzenie silniejszej więzi..Czuje się jak gowno przez to i tak zaczęłam go traktować,wiec gdzie tu miłość głębsza?!80procent udanego małżeństwa to seks !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co powiesz o uczuciu którym darzy się kogoś innego a nie partnera czy partnerke? Czy według ciebie to też będzie udokumentowanie uczuć? Ni słucham☺

Ja myślę, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

mylisz się autor rozumie dużo więcej niż wy czego wy pojąć nawet nie zdołacie .Tylko sexualna abstynencja potwierdza trwałość i fundament związku bo kładzie nacisk na budowanie więzi duchowej a nie rozładowanie popędu ,niczym nie różniącego się od zwięrząt

To prawda, dlatego małżeństwa zawierane dawniej,  po długim okresie narzeczenstwa bez seksu pomagały rozwinąć się miłości, zbudować więź i stworzyć udany związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosx napisał:

A ja z mężem rzadko uprawiam seks,jesteśmy młodzi..i wcale nie czuje ,ze brak seksu to potwierdzenie silniejszej więzi..Czuje się jak gowno przez to i tak zaczęłam go traktować,wiec gdzie tu miłość głębsza?!80procent udanego małżeństwa to seks !!!

Tylko 80% skąd to wzięłaś, jesteś naukowcem?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

Mylisz się dzieciaku! Autor wie i rozumie więcej niż większość wspólczesnych ludzi. Seks w klubie z nowopoznaną dziewczyną też jest według ciebie udokumentowaniem uczuć?

No pewnie, nawet z prostytutka udokumentowujesz wiez z zona...☺

Stwierdzone naukowo

Ladna teoria?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala23
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

A co powiesz o uczuciu którym darzy się kogoś innego a nie partnera czy partnerke? Czy według ciebie to też będzie udokumentowanie uczuć? Ni słucham☺

To niech się tym innym uczuciem darzy swoją partnerkę. TO JEST SZTUKĄ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Ala23 napisał:

To niech się tym innym uczuciem darzy swoją partnerkę. TO JEST SZTUKĄ. 

Hehe zeby to bylo takie proste. Mowa o kobietach jak i mezczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośx
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tylko 80% skąd to wzięłaś, jesteś naukowcem?☺

Dla mnie to jest 80% dla kogoś może być więcej lub mniej,każdy ma swoją skale..Ale jak jest seks to chce się żyć,starać,dbać i uśmiech jest na twarzy.Jak nie ma seksu to jest szaro buro i ponuro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscioowa

Dopiero gdy kończy się seks lub jest go mało- z powodu choroby, innych wartości- zaczyna się prawdziwa miłość i wtedy czesto okazuje się czy to była miłość, uczucie czy tylko pożądanie, pociąg fizyczny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naukowiec
5 minut temu, Gość Gośx napisał:

Dla mnie to jest 80% dla kogoś może być więcej lub mniej,każdy ma swoją skale..Ale jak jest seks to chce się żyć,starać,dbać i uśmiech jest na twarzy.Jak nie ma seksu to jest szaro buro i ponuro ..

Normalnie miłość😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gośx napisał:

Dla mnie to jest 80% dla kogoś może być więcej lub mniej,każdy ma swoją skale..Ale jak jest seks to chce się żyć,starać,dbać i uśmiech jest na twarzy.Jak nie ma seksu to jest szaro buro i ponuro ..

Dla mnie tak 74% bo gdy go nie ma też kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×