Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobiety to zera

Dlaczego kobiety w internecie to takie cwaniary

Polecane posty

Gość Kobiety to zera

A w rzeczywistości siedzą cicho jak jakieś tchórze? Płeć bez honoru nie zasługuje na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Która siedzi cicho do siedzi, ja nie miałabym oporów przed sprzedaniem ci strzała czy kopa, wierz mi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Która siedzi cicho do siedzi, ja nie miałabym oporów przed sprzedaniem ci strzała czy kopa, wierz mi 🙂

A ja żeby oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Kobiety to zera napisał:

A ja żeby oddać

Jako nastolatka sprowokowałam i pobiłam się z kilka lat starszym chłopakiem, bo nie chciał nam ustąpić w grach. Zgadnij na kogo spadła cała wina za zajście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jako nastolatka sprowokowałam i pobiłam się z kilka lat starszym chłopakiem, bo nie chciał nam ustąpić w grach. Zgadnij na kogo spadła cała wina za zajście 🙂

A co za różnica jak nie miałabyś zębów albo miała połamany nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
11 minut temu, Gość Kobiety to zera napisał:

A w rzeczywistości siedzą cicho jak jakieś tchórze? Płeć bez honoru nie zasługuje na szacunek

powiedzial ten ktory wlasnie spoliczkowal kobiete na kafeterii, jaki zalosny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia z jakiego środowiska wywodzisz się,ale wiesz powiem bez owijania w bawełnę,bzdury mówisz,każda szanująca się kobieta nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać.wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
1 minutę temu, Gość mmm napisał:

powiedzial ten ktory wlasnie spoliczkowal kobiete na kafeterii, jaki zalosny typ.

Kobietą bym nie nazwał jakiejś szmaty bo to obraza dla porządnych kobiet, poza tym nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kobiety to zera napisał:

A co za różnica jak nie miałabyś zębów albo miała połamany nos

Nic mi się nie stało a tamten grubas dostał łomot (chociaż też był agresywny), ja w chwili wnerwa dostaję mega dużej dawki energii i wytrzymałości. Także dostałbyś od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
3 minuty temu, Debora napisał:

Nie mam pojęcia z jakiego środowiska wywodzisz się,ale wiesz powiem bez owijania w bawełnę,bzdury mówisz,każda szanująca się kobieta nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać.wesołych świąt.

Tak samo jak żaden facet nie pozwoli sobie w kasze dmuchać pomijając tych cucków bez jaj. co ma do tego środowisko? Nie jedna choć z dobrego domu wywłoką jest. A życzenia to sobie składaj swojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nic mi się nie stało a tamten grubas dostał łomot (chociaż też był agresywny), ja w chwili wnerwa dostaję mega dużej dawki energii i wytrzymałości. Także dostałbyś od kobiety.

Też dostaje dawki agresji także gdybyś mi coś zrobiła to bym cię rozniósł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezczyzna
17 minut temu, Gość gość napisał:

Nic mi się nie stało a tamten grubas dostał łomot (chociaż też był agresywny), ja w chwili wnerwa dostaję mega dużej dawki energii i wytrzymałości. Także dostałbyś od kobiety.

Tak, mężczyzna 20 kg cięższy i 20 cm wyższy dostałby od kobiety ; )) Bardzo ciekawe. Oczywiście jestem zwolennikiem porozumienia bez przemocy ALE autor ma racje. Kobiety często siedzą cicho jak przychodzi do jakichś słownych utarczek. Zawsze można wjechać kobiecie na ambicje i skomentować niepochlebnie jakąś część jej ciała. Wtedy furia gotowa 🙂 Albo foch, bo przecież facet NIE POWINIEN!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Kobiety to zera napisał:

Też dostaje dawki agresji także gdybyś mi coś zrobiła to bym cię rozniósł 

dno i patologia ,zalecam leczenie psychiatrycznie ,jesteś agresywny ,atakujesz a jak któras powie co myśli to sie pienisz ,lecz się człowieku !kto cie wychował na takiego boksera damskiego hmm?

nie kończ ,wolę nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dno i patologia ,zalecam leczenie psychiatrycznie ,jesteś agresywny ,atakujesz a jak któras powie co myśli to sie pienisz ,lecz się człowieku !kto cie wychował na takiego boksera damskiego hmm?

nie kończ ,wolę nie wiedzieć.

Jestem agresywny jak ktoś robi mi krzywdę, myslisz ze będziesz kogoś atakować i nikt nie będzie reagować??? Jesteś żałosna jeśli tak uważasz, faceci są takimi samymi ludźmi jak ty i też mają swoje uczucia, chyba że kobiety nie mają uczuć i nic poza waszymi cipami się nie liczy. Nie jestem damskim bokserem, ja się tylko bronie jeśli ktoś mnie atakuje, jest równouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyna prowokująca bójkę  z facetem normalna nie jest, ale nadaje się na kobietę mafii😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Mezczyzna napisał:

Tak, mężczyzna 20 kg cięższy i 20 cm wyższy dostałby od kobiety ; )) Bardzo ciekawe. Oczywiście jestem zwolennikiem porozumienia bez przemocy ALE autor ma racje. Kobiety często siedzą cicho jak przychodzi do jakichś słownych utarczek. Zawsze można wjechać kobiecie na ambicje i skomentować niepochlebnie jakąś część jej ciała. Wtedy furia gotowa 🙂 Albo foch, bo przecież facet NIE POWINIEN!!  

normalni nie komentują części ciała kobiety tylko buraki niewychowane albo zboczeńcy ,pojmij to! albo zapytaj normalnych kulturalnych mężczyzn .Facetowi tez można wjechać na ambicje komentując rozmiar fjuta a jakże ale robią to tylko kobiety na tym samym poziomie rozmówcy tak więc nie kompromituj się,zero klasy i kultury! zero dobrego smaku.Co do tego że kobiety siedzą cicho to powiem ci jedno-jak nie chcą się odzywać to po prostu tego nie robią i tyle! zmusisz je?żenada.Trudno to pojąć że nie gadamy z osobami z którymi nie mamy ochoty rozmawiać? Proste i logiczne chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Kobiety to zera napisał:

Jestem agresywny jak ktoś robi mi krzywdę, myslisz ze będziesz kogoś atakować i nikt nie będzie reagować??? Jesteś żałosna jeśli tak uważasz, faceci są takimi samymi ludźmi jak ty i też mają swoje uczucia, chyba że kobiety nie mają uczuć i nic poza waszymi cipami się nie liczy. Nie jestem damskim bokserem, ja się tylko bronie jeśli ktoś mnie atakuje, jest równouprawnienie

to ty atakujesz zakładając ten temat ślepy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma co się tu rozwodzić. Temat to zwykła prowokacja trolla. Pytanie z tezą, nick szkalujący kobiety, klasyczne nadużycia intelektualne i napastliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
1 minutę temu, Gość gość napisał:

to ty atakujesz zakładając ten temat ślepy jesteś?

Nikogo nie atakuje tylko stwierdzam fakt, w necie kozaczycie a w rzeczywistości przemykacie jak cienie jesteście przestraszone i tylko za plecami potraficie się odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

normalni nie komentują części ciała kobiety tylko buraki niewychowane albo zboczeńcy ,pojmij to! albo zapytaj normalnych kulturalnych mężczyzn .Facetowi tez można wjechać na ambicje komentując rozmiar fjuta a jakże ale robią to tylko kobiety na tym samym poziomie rozmówcy tak więc nie kompromituj się,zero klasy i kultury! zero dobrego smaku.Co do tego że kobiety siedzą cicho to powiem ci jedno-jak nie chcą się odzywać to po prostu tego nie robią i tyle! zmusisz je?żenada.Trudno to pojąć że nie gadamy z osobami z którymi nie mamy ochoty rozmawiać? Proste i logiczne chyba!

co to znaczy ,,cipa'' wulgarny chamie? naucz sie najpierw kulturalnej polszczyzny z szacunkiem do rozmówcy a potem do mnie coś pisz bo ja od twojego ( nie napiszę jakiego) tyłka ci nie odpadłam buraku bez kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie ma co się tu rozwodzić. Temat to zwykła prowokacja trolla. Pytanie z tezą, nick szkalujący kobiety, klasyczne nadużycia intelektualne i napastliwość. 

to prawda ,cały Tomasz wypisz wymaluj

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Kobiety to zera napisał:

Nikogo nie atakuje tylko stwierdzam fakt, w necie kozaczycie a w rzeczywistości przemykacie jak cienie jesteście przestraszone i tylko za plecami potraficie się odezwać

to jest tylko twoje durne zdanie ,rzeczywistość jest zupełnie inna ale co ty o tym wiesz .Szkoda polemiki na takich jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Kobiety to zera napisał:

Jestem agresywny jak ktoś robi mi krzywdę, myslisz ze będziesz kogoś atakować i nikt nie będzie reagować??? Jesteś żałosna jeśli tak uważasz, faceci są takimi samymi ludźmi jak ty i też mają swoje uczucia, chyba że kobiety nie mają uczuć i nic poza waszymi cipami się nie liczy. Nie jestem damskim bokserem, ja się tylko bronie jeśli ktoś mnie atakuje, jest równouprawnienie

o tak kobity robią ci krzywdę ,leć do mamusi wytrze ci nochala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
13 minut temu, Gość Kobiety to zera napisał:

Jestem agresywny jak ktoś robi mi krzywdę, myslisz ze będziesz kogoś atakować i nikt nie będzie reagować??? Jesteś żałosna jeśli tak uważasz, faceci są takimi samymi ludźmi jak ty i też mają swoje uczucia, chyba że kobiety nie mają uczuć i nic poza waszymi cipami się nie liczy. Nie jestem damskim bokserem, ja się tylko bronie jeśli ktoś mnie atakuje, jest równouprawnienie

Laski sa cwane tylko w realu udają niewiniatka żeby jak najlepiej sprzedać dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
2 minuty temu, Gość gość napisał:

o tak kobity robią ci krzywdę ,leć do mamusi wytrze ci nochala 

Sam się potrafię obronić i to robię ale widzę boli cię o to 4 litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Debora napisał:

Nie mam pojęcia z jakiego środowiska wywodzisz się,ale wiesz powiem bez owijania w bawełnę,bzdury mówisz,każda szanująca się kobieta nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać.wesołych świąt.

wywodzi się patologii ,jego wpisy mówią same za siebie i są tego dowodem,nie ty jedna to zauważyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Sr.ać mi się chce dziewczyny - zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
7 minut temu, Gość gość napisał:

to jest tylko twoje durne zdanie ,rzeczywistość jest zupełnie inna ale co ty o tym wiesz .Szkoda polemiki na takich jak ty!

No dobra kobiety cwaniaczą ale tylko wtedy gdy polecą na skargę do kolegów albo do szefa tak to nic nie znaczycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety to zera
2 minuty temu, Gość gość napisał:

wywodzi się patologii ,jego wpisy mówią same za siebie i są tego dowodem,nie ty jedna to zauważyłaś

O proszę ktoś wam wytknął jak żałosne jesteście i zaraz się doszukujecie mojego patologicznego pochodzenia, jesteście głupsze już myślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Hmmm napisał:

Laski sa cwane tylko w realu udają niewiniatka żeby jak najlepiej sprzedać dupe

po czym wnosisz po mamusi ?co ciebie cudze żony obchodzą ,powinieneś dostać w mordę od ich mężów za pomawianie! i nadużycia w postaci wpieprzania się w cudze życie .Kobieta to nie towar prostaku! ani twoja własność ,zwłaszcza cudza żona! której nie masz prawa zniesławiać!bezpodstawnie! Na to co robisz jest paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×