Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Świadomy

PiS PO jedno antypolskie zło

Polecane posty

Gość Świadomy

PiS PO jedno antypolskie zło - słudzy niemców, rosji, usa, izraela

Tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

masz rację , a od siebie to polecam kanał pana Staszka

https://www.youtube.com/channel/UCtnpvFVFVlS8sf5blhTr1lQ

wiele cennych informacji o tym układzie okrągłostołowo-magdalenkowym ( do PiS i PO trzeba też dodać SLD i PSL )

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

https://www.youtube.com/watch?v=Nv6hYXPYrWE

i

https://www.youtube.com/watch?v=TDwV8qAXNtA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawron

W sprawach kluczowych dla Polski  tak jak i PiS i PO mówią jednym językiem. Banda oszustów i manipulatorów. PiS się podszywa pod polskich patriotów - udają propolskich, a PO udaje nowoczesnych europejczyków a widzowie TVI i TVN myślą że naprawdę są między nimi różnice. Robią teatrzyk aby ciemny lud myślał że mają wybór i żeby ta mafia okrągłostołowa rządziła naprzemiennie...

 

Na szczęście Polacy już się budzą dzięki internetowi i widzą jak są w chu** robieni przez ten układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawron
1 minutę temu, Gość Gawron napisał:

 PiS się podszywa pod polskich patriotów - udają propolskich, a PO udaje nowoczesnych europejczyków a widzowie TVP i TVN myślą że naprawdę są między nimi różnice.

Poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych"  tak było uzgodnione w magdalence dlatego do dziś nikt nie siedzi z tego układu a jedynie robią "walki kogutów" (komisje itp) pod publikę... 

Ja już się na tych kłamców i sprzedawczyków nie nabiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka

Głosujmy w wyborach na Konfedrację - jedyną alternatywę dla tej bandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawron

Właśnie na nich oddam głos. Mam już dosyć tej antypolskiej sitwy PiS-PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakija
40 minut temu, Gość Dawid napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=Nv6hYXPYrWE

i

https://www.youtube.com/watch?v=TDwV8qAXNtA

oglądałem i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość nadzieja

Pierwszy raz w historii tak duża szansa na sukces nieudawanej prawicy. Wspieramy Konfederację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość nadzieja napisał:

Pierwszy raz w historii tak duża szansa na sukces nieudawanej prawicy. Wspieramy Konfederację!

Wspieramy starego 80 letniego sklerotyka Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

haha przecież oni sobie sami tutaj piszą od kilku dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wspieramy starego 80 letniego sklerotyka Brawo!

nekrofilia :D wspierana przez alkoholika i narkomana  :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donek

tak michnik i kaczyński to jedna rodzina defacto...

razem mają prawie 200 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość donek napisał:

tak michnik i kaczyński to jedna rodzina defacto...

razem mają prawie 200 lat

Tyle tylko że Kaczka jest czynnym politykiem  a Michnik już od lat nie, a poza tym weteranem jest K.M ten dziadek ma 80 tę, oj skleroza i to zaawansowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kaczka i szechter działają nadal na szkodę Polski ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli  bedziecie glosować  na  na co inne niz na  pis to wygra  platforma  a to większe zło niz pis 

pis  jest za słaby by  ruszyć platformę  tak stwierdził sumlinski     platforma ma poparcie z uni i pieniądze lewicy     wiecie co by si działo  gdyby pis ruszył  ich  na całym swiecie wszystkie gazety by trabiły ze w poosce jest łamana  demokracja i pis wprowadził terror

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kleru jest za dużo w Polsce!

gdyby nie kler  to dawno bylibysmy  w łapach masonerii   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, merkaba napisał:

jezeli  bedziecie glosować  na  na co inne niz na  pis to wygra  platforma  a to większe zło niz pis 

pis  jest za słaby by  ruszyć platformę  tak stwierdził sumlinski     platforma ma poparcie z uni i pieniądze lewicy     wiecie co by si działo  gdyby pis ruszył  ich  na całym swiecie wszystkie gazety by trabiły ze w poosce jest łamana  demokracja i pis wprowadził terror

 

Tak kiedyś myślałem że jak na PiS nie zagłosuje to PO wygra. Ale ten szantaż już na mnie nie działa. Ja głosuję na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy.

Dobrze tu napisane że PiS PO to jedno antypolskie zło.  Banda kłamców , to ta sama mafia tylko ci udają katolików a tamci nowoczesnych europejczyków. 

PiS PO antypolskie zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, tomasz1981 napisał:

Kleru jest za dużo w Polsce!

tego żydowskiego i protestanckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

tego żydowskiego i protestanckiego?

Za dużo to PiS daje kasę na imperium ojca dyrektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Za dużo to PiS daje kasę na imperium ojca dyrektora

PiSiory nic nie dają. Rydzyk utrzymuje się z reklam i z pieniędzy od ludzi dobrej woli - dobrowolne wpłaty.

 

Jak masz dowody na to że PiSory dają podatki dla Rydzyka to przedstaw je tutaj. A jak masz tylko te kłamstwa bolszewickich hordów z GW itvnów, to nie są to dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem zły na Rydzyka bo tworzy parasol ochronny dla PiSiorów. Z tego co się orientuję to Rydzyk też został oszukany przez tę partię PiS i powoli się wycofuje z przedstawiania PiSu w dobrym świetle. 

PiS PO jedno zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

PiSiory nic nie dają. Rydzyk utrzymuje się z reklam i z pieniędzy od ludzi dobrej woli - dobrowolne wpłaty.

 

Jak masz dowody na to że PiSory dają podatki dla Rydzyka to przedstaw je tutaj. A jak masz tylko te kłamstwa bolszewickich hordów z GW itvnów, to nie są to dowody.

26,5 mln na geotermę

19,5 mln na odnowienie żródeł energii

12,3 mln na rury do transportu energii

3 mln na szkołę ojca Rydzyka

1,6 na kultywowanie pamięci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrowolne
19 minut temu, Gość Gość napisał:

PiSiory nic nie dają. Rydzyk utrzymuje się z reklam i z pieniędzy od ludzi dobrej woli - dobrowolne wpłaty.

 

Jak masz dowody na to że PiSory dają podatki dla Rydzyka to przedstaw je tutaj. A jak masz tylko te kłamstwa bolszewickich hordów z GW itvnów, to nie są to dowody.

,,dobrowolne wpłaty" maja babcia ,,dobrowolnie wpłacała"-puki żyła, obecnie jest w niebie (teoretycznie) za te ,,dobrowolne wpłaty" ona i wiele innych było poddanych szantażowi że jak nie ,,dobrowolnie wpłacą" to piekło ich czeka

to ja nie wiem czy można to tak delikatnie nazwać dobrowolnymi wpłatami, każdy ma swój rozum i decyduje ale w przypadku kiedy od kołyski niemal młotkiem wbijali prawdę o bogu to raczej trudno aby ta babinka miała inne wyjście

gdyby ktoś wykradł cię matce z wózeczka i zgermanizował to dzisiaj byś dobrowolnie mówił po niemiecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pisiory ładują miliony w te kościelne gówna. Mam nadzieję, że przy najbliższych wyborach ludzie pójdą jednak po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pisiory ładują miliony w te kościelne gówna. Mam nadzieję, że przy najbliższych wyborach ludzie pójdą jednak po rozum do głowy.

Racja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS czy PO

tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi , każda partia ma plusy i minusy...ale może tak, kto z nas jest gotowy podzielić się z innymi? ja nie a ty odlejesz z koryta dla innych? naprawdę to zrobisz? i tak co dzień zjesz tyle aby z głodu nie paść a resztą się podzielisz? …. owszem od każdej reguły są wyjątki, może kilku by się znalazło-to możliwe tyle tylko że to nie wszystko bo są ludzie i czy oni byli by gotowi? komunizm zakładał równość dla wszystkich-teoretycznie wspaniała ideologia taka szlachetna.....ale dobrze wiemy jak to się skończyło ludzie kradli, czy się stoi czy się leży to i tak się należy to było motto narodu.... jaki morał z tego ?

nie ma partii na którą z czystym sumieniem bym zagłosował,  jedyne czym mogę się sugerować to własnymi wartościami, tak.... nie ma innej drogi chyba że na zachód  ale tam też miodu nie ma, pozostało zastanowić się do czego mi bliżej czy chce płacić w euro czy chce żeby jakiś arab mieszkał obok mnie czy może ktoś z lbgt  itd. bo pytań jest wiele i te partie starają się dostosować do wymagań...

pewnie zastanawiasz się czytelniku drogi co ja wybrałem. gdybym się określił to by była forma przekonania innych do jedynej słusznej prawdy hahah….. kierujcie się własnym rozumem .pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Ludzie poczytajcie o ustawie 447 o mieniu bezspadkowym, niedługo trafimy pod żydowską okupację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×