Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aaaaaa

Początek wieczności

Polecane posty

Gość Aaaaaa

Co myślicie? Nie mogę z tych ich fałszywych uśmiechów. 

Gość Baran
5 minut temu, Gość Mezo napisał:

Sekta.

Dalszego sekta?

Gość Gosc

Nudni jak flaki z olejem... Typowa polska rodzinka, gdzie głównym celem w życiu jest spłodzić dzieci, wziąć kredyt, obejrzeć sobie jakiś mecz w tv, kupić coś w Pepco czy ikei, pójść do kościółka i tyle :D W zasadzie to ok, jak im odpowiada to czemu mają na siłę szukać wyzwań..  Tyle, że jak słyszę ich gadanie o tym jaką są "szaloną rodzinką" albo o tym jak to oni  są nietypowi bo podróżują z dziećmi bo raz na kilka tygodni zabiorą ich na jakąś konferencje to już nie wiem czy oni serio są tak zakochani w sobie czy o co chodzi :D ? Tak właśnie mi przyszło do głowy, że moja siostra ma dzieci mniej więcej w ich wieku i praktycznie cały czas gdzieś z nimi podróżuje - bo oboje z mężem mają pracę zdalną, właśnie wrócili z Kostaryki, wcześniej byli w Tajlandii, w Stanach, w Meksyku. Właściwie to spedzają więcej czasu w podróży niż w domu, a jakoś nigdy nie słyszałam od nich, że są taką 'nietypową, szaloną rodzinką ':D W ogóle, z tego co obserwuje  to większość młodych małżeństw z dziećmi podróżuje, nie zawsze są to może jakieś egzotyczne, dalekie podróże ale wycieczki po Polsce czy Europie nie są niczym nadzwyczajnym, a oni się zachowują jakby byli jedyną parą na świecie która wychodzi z dzieckiem z domu :D

Gość Jewel

Mnie bardziej bawi jego brak pokory i postawa typu „WSZYSTKO wiem lepiej”.

Gość Gosc
6 minut temu, Gość Jewel napisał:

Mnie bardziej bawi jego brak pokory i postawa typu „WSZYSTKO wiem lepiej”.

ooj tak... I BÓG jest odpowiedzią na każde pytanie. Sorry, że to powiem bo domyślam się, że jest tu wielu wierzących, ale moim zdaniem taka gorliwa religijność jest cechą ludzi którzy mają słaby charakter,  są bardzo nie pewni siebie i dlatego wolą wierzyć, że Bóg  kieruje ich życiem i modlitwa im wszystko załatwi, zamiast wziąć życie w swoje ręce. Nie mówię, że to jest reguła, ale w moim otoczeniu zauważam taką zależność.

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

ooj tak... I BÓG jest odpowiedzią na każde pytanie. Sorry, że to powiem bo domyślam się, że jest tu wielu wierzących, ale moim zdaniem taka gorliwa religijność jest cechą ludzi którzy mają słaby charakter,  są bardzo nie pewni siebie i dlatego wolą wierzyć, że Bóg  kieruje ich życiem i modlitwa im wszystko załatwi, zamiast wziąć życie w swoje ręce. Nie mówię, że to jest reguła, ale w moim otoczeniu zauważam taką zależność.

*niepewni

Gość gosc

Mnie śmieszy ich gadanie o tym, że ich popularność jest nie zamierzona, że wcale tego nie chcieli tylko dali się przekonać miłym komentarzom a filmy ze ślubu wstawili dla znajomych :) Hahah, no ludzie  słodcy serio ktoś jest tak naiwny, żeby w to uwierzyć ? Jak się wstawia film dla znajomych to wysyła się link do prywatnego filmu, a jak już się  udostępnia publicznie to daje się byle jaki tytuł w stylu "ślub", "wesele" etc a nie "Kreatywne podziękowania dla rodziców - MOnika i Marcin" nie wspominając o tym, że nie dodawali tych filmów pod jakimś randomowym nickiem - ich kanał  to od początku był "początek wieczności" razem z tym sercem jako logo :D

Gość Bbr sb

To oni jeszcze nagrywają? Ostatni film chyba sprzed pół roku albo i lepiej 

Gość Jewel
1 godzinę temu, Gość Bbr sb napisał:

To oni jeszcze nagrywają? Ostatni film chyba sprzed pół roku albo i lepiej 

Obecnie są specjalistami ds. wychowywania dzieci, posiadania szczęśliwej rodziny, bla bla bla. 

Gość Gosc

Czy Monika serio jest aż do tego stopnia zakochana w sobie,że nawet życząc maturzystom powodzenia musi się pochwalić jak to jej świetnie poszło i jakie miała dokładnie wyniki? ;) 

Gość Aga
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czy Monika serio jest aż do tego stopnia zakochana w sobie,że nawet życząc maturzystom powodzenia musi się pochwalić jak to jej świetnie poszło i jakie miała dokładnie wyniki? ;) 

Masakra :D Kto kilka lat po maturze w ogole pamieta swoje wyniki :D Chyba tylko wieczni studenci.

Gość Gość
42 minuty temu, Gość Aga napisał:

Masakra :D Kto kilka lat po maturze w ogole pamieta swoje wyniki :D Chyba tylko wieczni studenci.

Widocznie był to dla niej wielki sukces, skoro pamięta. Ogólnie spoko, ale mam wrażenie że życzyła maturzystom powodzenia tylko po to by mieć okazję powiedzieć coś o sobie. 

Gość Gość

A teraz Monia może sobie zrobić selfie bo utknęła w korku :) Dziwne tylko, że to "zakorkowane miasto"jest otoczone polami z obu stron co zresztą sama pokazała xD Zdarzyło się wam utknąć w korku  na polnej drodze :D? ja nie mam szczęścia.

Gość Gość gosc

Teraz sprzedają swoj dom za milion złotych, ogłoszenie mozna znaleźć w internecie, ciekawe dlaczego 

Gość Gosc

Pewnie z takiego samego powodu jak mnóstwo innych rodzin. Budują ogromne wille a potem nie wyrabiają z utrzymaniem i kupują mniejsze

Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość gosc napisał:

Teraz sprzedają swoj dom za milion złotych, ogłoszenie mozna znaleźć w internecie, ciekawe dlaczego 

Masz link?

Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie z takiego samego powodu jak mnóstwo innych rodzin. Budują ogromne wille a potem nie wyrabiają z utrzymaniem i kupują mniejsze

Może by dali radę, ale trzeba to jeszcze sprzątać. Monia jest pedantką i może nie daje rady z 2 małych dzieci i wygodniej w blogu, zwłaszcza, że on raczej ma lewe ręce do robótek, a przy domu zawsze dużo do ogarnięcia samemu. 

Gość Początek wieczności

sa super 🙂 Tacy prawdziwi i życiowi 🙂 Tworzą piękna  rodzine i ukazuja wartości których brakuje w dzisiejszych czasach. Motywują,inspirują i do tego niezwykle zarażają usmiechem 🙂

Gość Gość Aaa
10 godzin temu, Gość Gość gosc napisał:

Dlaczego zmyślasz? Wcale nie sprzedają domu

Gość Ggg
1 godzinę temu, Gość Gość Aaa napisał:

Dlaczego zmyślasz? Wcale nie sprzedają domu

Nie zmyślam, ogłoszenie widnieje na otodom.pl ze wszystkimi szczegółami i zdjęciami ich domu 

Gość Qwe

Albo chcą coś jeszcze większego, bo rodzinę chcą powiększyć 

Gość Gość
13 godzin temu, Gość Qwe napisał:

Albo chcą coś jeszcze większego, bo rodzinę chcą powiększyć 

Może długi? Coś mówili na tych swoich konferencjach, że wydarzyło się coś przez co mają dużo mniej kasy.

Gość Aga
Dnia 7.05.2019 o 17:29, Gość Gość napisał:

A teraz Monia może sobie zrobić selfie bo utknęła w korku :) Dziwne tylko, że to "zakorkowane miasto"jest otoczone polami z obu stron co zresztą sama pokazała xD Zdarzyło się wam utknąć w korku  na polnej drodze :D? ja nie mam szczęścia.

Moze krowy przechodzily z jednego pola na drugie :D

Gość Aga
Dnia 7.05.2019 o 17:29, Gość Gość napisał:

Moze krowy przechodzily z jednego pola na drugie :D

Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Może długi? Coś mówili na tych swoich konferencjach, że wydarzyło się coś przez co mają dużo mniej kasy.

Miejmy nadzieję, że jednak chcą zmienić okolicę, choć wydaje się to mało prawdopodobne bo kto buduje dom żeby go za 2 lata sprzedać. Tym bardziej, że jak się tam wprowadzali to mówili, że będą tam mieszkać przez następnych kilkadziesiąt lat.

Gość Gosc

Dom jest imponujacy. Oni wygladaja na mlodych ludzi, skad takie zarobki? Czy to przez te konferencje? Na tym sie tak zarabia?

Bo nawet zdolnosc kredytowa trudno na taka kwote dostac. 

Ale dom piekny 🙂

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Dom jest imponujacy. Oni wygladaja na mlodych ludzi, skad takie zarobki? Czy to przez te konferencje? Na tym sie tak zarabia?

Bo nawet zdolnosc kredytowa trudno na taka kwote dostac. 

Ale dom piekny 🙂

Pewnie wzieli kredyt na rodziców Moniki, mieli trochę wkładu własnego i stykło. Szkoda mi ich jezeli sprzedaja go ze wzgledu na brak kasy. Mieli wymarzony piękny dom a teraz muszą go na szybko sprzedawać.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować