Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nienawidze życia

dlaczego Bóg mnie skazał na ta paskudna chorobe

Polecane posty

Gość nienawidze życia

czym zawinilem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DON ŻUAN

Zawiniłeś opowiadając mało śmieszne żarty w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość nienawidze życia napisał:

czym zawinilem 

Czasem na trudne pytania nie znajdziemy odpowiedzi, a żyć trzeba i szukać odrobinę, namiastkę radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze

A co Ci jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mam zatkane uszy 24/h od kilku lat, stłumiony słuch jak przez kask, co powoduje agresje, dyskomfort i nieszczęście, problemy w kontaktach z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eee

Z tym można  żyć to nie dramat  wieksze  problemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow
8 minut temu, Gość gosc napisał:

mam zatkane uszy 24/h od kilku lat, stłumiony słuch jak przez kask, co powoduje agresje, dyskomfort i nieszczęście, problemy w kontaktach z ludzmi

Ale masz wyobraźnię sk... Synu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to odbiera cała radość życia, postrzegania świata, sprawności, nie wiesz to nie gadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Wow napisał:

Ale masz wyobraźnię sk... Synu 🤣

to prawda s...ysynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

Wspolczuje Ci. Mialam niedawno zatkane uszy przez 2 dni. Nie da sie normalnie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszesz

Ten temat  o uszach  chyba  już  20 raz  powiedz  co to da ze uzrwnetrznia się poszukaj  lekarza  który  uleczy  uszy  i serce  może  jakaś  doktor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

to odbiera cała radość życia, postrzegania świata, sprawności, nie wiesz to nie gadaj

W Kajetanach Centrum słuchu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość goscc napisał:

Wspolczuje Ci. Mialam niedawno zatkane uszy przez 2 dni. Nie da sie normalnie zyc.

co ci pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Piszesz napisał:

Ten temat  o uszach  chyba  już  20 raz  powiedz  co to da ze uzrwnetrznia się poszukaj  lekarza  który  uleczy  uszy  i serce  może  jakaś  doktor 

wypierdalaj na temat o rulvchaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nikogo nie zmusze do leczenia mnie, ostatnio lekarka ktora ma 5 gwiazdek na znany lekarz skwitowala problem "ciężko sie to leczy" i tyle z leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nikogo nie zmusze do leczenia mnie, ostatnio lekarka ktora ma 5 gwiazdek na znany lekarz skwitowala problem "ciężko sie to leczy" i tyle z leczenia

Co lekarz to inne podejście, musisz szukać na pewno jest sposób, medycyna idzie bardzo do przodu z roku na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5 gwiazdek nic nie znaczy, wbrew pozorom, może idź do jakiegoś centrum leczenia uszu, do jakiegoś profesora, wybitnego specjalisty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnz

minimum miesiąc inhalacje to prawdopodobnie problem z trąbkami słuchowymi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

boje się że mam tam takie zmiany ze juz nic nie pomoze, ze cos sie zroslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

co ci pomogło?

Przyszlo i wyszlo. Dwa dni potrzasalam ciagle glowa. To zatkanie czasem sie bardzo nasilalo... Nie wyobrazam sobie miec to tak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość bnz napisał:

minimum miesiąc inhalacje to prawdopodobnie problem z trąbkami słuchowymi. 

 

jakie inhalacje, tak diagnoze mam "innye określone zaburzenia trąbki słuchowej"  pomogło trochę inhalacje amsa za 280 zl oczywiście bo tylko kase wyludzaja, ale nie odetkalo, a po kilku miesiącach znowu gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przyszlo i wyszlo. Dwa dni potrzasalam ciagle glowa. To zatkanie czasem sie bardzo nasilalo... Nie wyobrazam sobie miec to tak dlugo.

przecież się nie zabije chociaż czasami mam takie myśli, niektórzy maja pecha i nie przechodzi mimo leczenia, ja mam 5 lat w których odetkalo mi się z 5 razy na dzień, dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Przyszlo i wyszlo. Dwa dni potrzasalam ciagle glowa. To zatkanie czasem sie bardzo nasilalo... Nie wyobrazam sobie miec to tak dlugo.

przecież się nie zabi/je chociaż czasami mam takie myśli, niektórzy maja pecha i nie przechodzi mimo leczenia, ja mam 5 lat w których odetkalo mi się z 5 razy na dzień, dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nikt nie kaze Ci sie zabijac. Po prostu trudno mi wyobrazic sobie zyc z tym tak dlugo. Jedyne o czym wtedy myslalam to to, ze starosc z takim cierpieniem musi byc tragiczna.

Kilka tygodni temu tak mi sie zatkaly uszy na dwa dni. Jedno bylo zatkane cale 2 dni a drugie z przerwami. Moze musialam zobaczyc co czuje... ktos inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość goscc napisał:

Wspolczuje Ci. Mialam niedawno zatkane uszy przez 2 dni. Nie da sie normalnie zyc.

czy strzelało ci w uszach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

czy strzelało ci w uszach?

Nie. Byly zatkane i slyszalam ciagle stlumione świszczenie. Raz glosniej raz ciszej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nikt nie kaze Ci sie zabijac. Po prostu trudno mi wyobrazic sobie zyc z tym tak dlugo. Jedyne o czym wtedy myslalam to to, ze starosc z takim cierpieniem musi byc tragiczna.

Kilka tygodni temu tak mi sie zatkaly uszy na dwa dni. Jedno bylo zatkane cale 2 dni a drugie z przerwami. Moze musialam zobaczyc co czuje... ktos inny.

ja też sobie nie wyobrażalem a mnie zaskoczyło to uczucie po raz pierwszy, po ...ym antybiotku się zaczęło, jak myślę że mam tak się meczyc kilkadziesiąt lat to nie wiem co zrobie, wolalbym nie miec reki, nie slyszec całkiem na jedno ucho ale zeby drugie bylo w pelni zdrowe, u lekarzy bylem 10 najlpiej leczyl o dziwo na nfz bo po 2 miesiącach jedno sie odetkalo chociaż na trochę, albo te leki bardziej zaszkodziły nie mam pojęcia. Dziękuj Bogu ze ci przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jakby ktos szczelnie owinal mi uszy folią i wlaczyl suszarke.. nie umiem tego opisac lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

ja też sobie nie wyobrażalem a mnie zaskoczyło to uczucie po raz pierwszy, po ...ym antybiotku się zaczęło, jak myślę że mam tak się meczyc kilkadziesiąt lat to nie wiem co zrobie, wolalbym nie miec reki, nie slyszec całkiem na jedno ucho ale zeby drugie bylo w pelni zdrowe, u lekarzy bylem 10 najlpiej leczyl o dziwo na nfz bo po 2 miesiącach jedno sie odetkalo chociaż na trochę, albo te leki bardziej zaszkodziły nie mam pojęcia. Dziękuj Bogu ze ci przeszło

Dziekuje. A probowales niekonwencjonalnie? Ja bym sie na pewno zdecydowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jakby ktos szczelnie owinal mi uszy folią i wlaczyl suszarke.. nie umiem tego opisac lepiej.

mam podobnie już nie pamiętam jak to jest normalnie slyszec, czuje takie zamulenie, ludzie mnie źle odbierają i nie lubia i się nie dziwie, ciężko się dogadać jak jakiś uposledzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×